ملیسا گیلبرت سلفی بدون آرایش الهام بخش را به اشتراک می گذارد: “This 57”

ملیسا گیلبرت به خاطر بازی درش شناخته شده است خانه ای کوچک در چمنزار، اما اکنون او را به عنوان یک یادآوری می شناسیم که پیری قسمت زیبایی از زندگی است. روز شنبه ، این زن 57 ساله یک سلفی تولد کاملاً طبیعی در اینستاگرام منتشر کرد و همراه با چهره درخشانش ، عنوان او لبخند بزرگی بر چهره های ما ایجاد کرد.

گیلبرت در پست خود می نویسد: “این 57 سال است.” “بدون آرایش ، بدون فیلتر ، در جیمی ها ، در یک تختخواب نشسته. این من در نهایت در پوست خودم خوشحالم. بدون پرکننده یا بوتاکس ، بدون کاشت ، بدون رنگ مو. فقط من. این خوشحال است این سالم است. این قوی است این ریشه دارد. این با اطمینان است. “

گیلبرت با شکوه و جلال از خود طبیعی خود تعریف و تمجید می کند ، اما او همچنین یادآوری می کند که نفس کنونی او دچار تغییرات بدنی شده است. “بله ، مفاصل من کمی سفت هستند ، بله من از لحاظ جسمی که قبلا داشتم ندارم ، اما من به عنوان یکی از مواهب پیری به آن نگاه می کنم. این مرا مجبور می کند سرعتم را کم کنم و حواسم را جمع کنم. فقط خوشحالم که اینجا هستم تا بچه هایم و بچه هایشان را ببینم. ”

با رشته های نقره ای و پوست درخشانش به راحتی می توان گفت که گیلبرت هرگز ظاهر بهتری نداشته است. وقتی خود را در معرض انزجار از سنین بالاتر قرار می دهیم ، بگذارید ظاهر و سخنان مهربانانه او به ما یادآوری کند که عقب نشینی کنیم و درک کنیم که ، بدون توجه به سن ما ، چقدر خوش شانس هستیم که سالم و شاد هستیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>