من یک متخصص پوست هستم ، و این سه ماده فعال کننده مراقبت از پوست است که به همه بیمارانم می گویم از آنها استفاده کنند

مواد فعال ممکن است سلاحی نه چندان مخفی برای داشتن چهره ای سالم و درخشان باشد ، اما آنی گونزالس ، متخصص پوست میامی می گوید که برخی از قوانین برای استفاده وجود دارد – و دانستن اینکه کدام یک در یک نمونه مناسب مراقبت از پوست با هم بازی می کنند ، مرحله شماره است -یک

“من دوست دارم به بیماران بگویم ،” بیایید با ABC مراقبت از پوست آشنا شویم. “” او توضیح می دهد که چرا هر حرف مخفف سه ماده اصلی مراقبت از پوست است. “” A مخفف ویتامین A است ، که ممکن است بسیاری از ما بدانیم – اینها رتینوئیدها و تمام مشتقات آن از جمله ترتینوئین و رتینول هستند. ‘B’ مخفف ویتامین B3 است و این همان چیزی است که ما آن را نیاسینامید می نامیم. سپس ‘C’ مخفف ویتامین C است که نیروگاه یک آنتی اکسیدان است و چیزی که بسیاری از ما قبلاً از آن استفاده می کنیم. ” آنچه دکتر گونزالس می گوید در مورد سه گانه سوپراستارها می داند در اینجا آمده است.

آیا توصیه می کنید این مواد را با هم مخلوط کنید؟

کاملا. من همیشه به بیماران می گویم ، “بیایید با ویتامین A ، رتینوئیدها شروع کنیم ، اما بیایید آنها را در عصر شروع کنیم.” این مواد مولکولی بسیار ناپایدار هستند ، بنابراین گرما ، اشعه ماورا بنفش ، اشعه ماورا بنفش می تواند آنها را تجزیه کند. سپس ، اگر پوست حساس تری دارید ، ممکن است بخواهید با نسخه ای از ویتامین A شروع به کار کنید که بهتر تحمل می شود. به عنوان مثال ، رتینالدهیدها بهتر از ترتینوئین ، که یک اسید رتینوئیک نسخه ای است و باعث تحریک بیشتر سطح می شود ، تحمل می شوند. توصیه بزرگ من این است که از عصر شروع کنید و به آرامی شروع کنید – هنگامی که برای اولین بار از آنها استفاده می کنید ، هفته ای یک یا دو بار درخواست دهید ، و سپس تکرار هر شب را انجام دهید ، اما به تدریج.

آیا تصور غلطی درباره هر یک از این مواد می شنوید؟

بیماران به من می گویند ، “من فکر می کنم رتینول پوست را نازک می کند ، بنابراین شاید من نباید از آنها برای مدت طولانی استفاده کنم.” این کاملا نادرست است! این افسانه ای است که متخصصان پوست باید آن را کاملاً روشن کنند. ویتامین A در حقیقت باعث می شود درم شما – که همان لایه دوم پوست است – پر شود. به ضخیم شدن پوست کمک می کند ، مخصوصاً مدت طولانی تری که از آنها استفاده می کنید. به جای نازک شدن ، در صورت وجود ، به استحکام پوست کمک می کند ، زیرا تنها ماده ای است که در واقع پایین می آید و به طور مستقیم بر بیان ژن تأثیر می گذارد. ویتامین A اساساً به سلولهای ما می گوید که بیشتر مثل سلولهای جوان رفتار کنند. همچنین باعث جلوگیری از تجزیه کلاژن به طور مستقیم تولید کلاژن می شود. این ماده ای است که واقعاً به پوست ما کمک می کند جوانتر عمل کند و جوان باقی بماند.

آیا می توانید محصولی را که از این مواد تشکیل دهنده است به بیماران توصیه کنید؟

ترتینوئین استاندارد طلایی ضد پیری است ، اما فراموش نکنیم که ویتامین A از ابتدا به عنوان دارویی که برای آکنه تجویز شده است. و من هنوز نسخه عمومی را اغلب برای بیماران مبتلا به آکنه و همچنین برای بیمارانی که فقط می خواهند ظاهر پوست خود را برای پیری عکس بهبود بخشند ، تجویز می کنم. تا آنجا که به موارد دلخواه بدون نسخه می رسد ، من علم پوستی با نام تجاری بهتر را دوست دارم. آنها محصولی به نام AlphaRet Overnight Cream دارند که بسیار عالی است. آلفا مخفف اسید آلفا-هیدروکسی است ، که آنها موفق شدند با خیال راحت با اسید رتینوئیک ترکیب شوند. کار بزرگی که این برند انجام داد این است که آنها این دو ماده را در یک فرمول پایدار مخلوط کردند و من شخصاً هرگز تحریک ناشی از آن را تجربه نمی کنم و اکثر بیمارانم را نیز تجربه نمی کنم.

من به ویتامین C مانند آنتی اکسیدان نیروگاه نگاه می کنم و SkinCeuticals CE Ferulic را خیلی دوست دارم. این شرکت مطالعات زیادی دارد که نشان می دهد این فرمول چقدر در محافظت از ما در برابر آسیب رادیکال های آزاد ، آلودگی ، اشعه ماورا بنفش موثر است – همه چیزهایی که گونه های اکسیژن واکنشی تولید می کنند ، همان چیزی است که بدن ما از آن به عنوان استرس اکسیداتیو تعبیر می کند ، پیری پوست کاری که این مولکول ها انجام می دهند این است که وارد شده و رادیکال های آزاد را خنثی می کنند – یا حداقل اکثر آنها – که به کاهش پیری زودرس کمک می کند.

من همچنین ویتامین C علم Skinbetter را به نام سرم دفاعی Alto دوست دارم. این نوع متفاوتی از فرم ویتامین C است ، همان چیزی که ما آن را Tetrahexyldecyl Ascorbate (یا THD ascorbate) می نامیم.

و آنچه در برخی بیماران ایجاد تحریک می کند ، کمتر است. من دانش پوست بهتر را برای بیماران پوستی چرب و حساس ترجیح می دهم. سپس ، با CE Ferulic ، که یک محصول بسیار شناخته شده و دوست داشتنی است ، من ترجیح می دهم که برای بیماران خشک و بالغ توصیه کنم.

نیاسینامید یا ویتامین B ممکن است برای برخی از بیماران شناخته شده نباشد. توصیه می کنید به دنبال چه چیزی بر روی برچسب مواد باشید؟

شما می خواهید به دنبال غلظت های بین 2 تا 5 درصد باشید. بعضی اوقات ، می توانید بین 5 تا 10 درصد پیدا کنید. مصرف بیش از 10 درصد نیاسینامید یا B3 باعث محافظت بیشتر و فواید بیشتر شما نخواهد شد. در حقیقت ، اگر از 10 درصد بالاتر بروید ، تحریک می تواند رخ دهد. نقطه شیرین واقعاً بین 2 تا 5 درصد است.

نکته دیگر در مورد نیاسینامید این است که بازیکن تیم بسیار خوبی است. با سایر مواد به خوبی کار می کند. من شخصاً دوست دارم به بیمارانم بگویم: “برو جلو و شبها با رتینوئید خود استفاده کن. همچنین ، اگر می خواهید صبح با ویتامین C خود استفاده کنید ، این کار را نیز انجام دهید! شما می توانید روزانه دو بار بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید. ” یک راه آسان برای ترکیب این ویتامین محلول در آب استفاده از مرطوب کننده حاوی آن است. به این ترتیب ، شما تمام مزایای دیگر یک مرطوب کننده را دارید ، که معمولاً حاوی مواد مرطوب کننده و نرم کننده است ، اما سپس نیاسینامید خود را نیز در آن دارید ، که یک ضد التهاب عالی است. همچنین با افزایش اسیدهای چرب سرامیدها به کمک به آبرسانی کمک می کند. این یک عملکرد مانع پوستی عالی است و برای بیماران چرب بسیار مناسب است. بعلاوه ، اگر من بیمار مستعد آکنه یا روغنی داشته باشم و بخواهم به تنظیم برخی از تولید سبوم در آنها کمک کرده و هرگونه مشکل هایپرپیگمانتاسیون را برطرف کنم ، ویتامین B نیز از این مزایا برخوردار است. این می تواند به نوعی هرگونه نگرانی پوستی را که ممکن است داشته باشید پوشش دهد و همچنین با ویتامین C و رتینوئیدها به خوبی کار می کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>