مه زیر 20 دلار صورت که دارای محبوبیت عمده ای است

مواد تشکیل دهنده آلوئه همیشه مورد توجه پوست مورد توجه پوست نیستند. مطمئناً ، هنگام استفاده از آفتاب سوختگی (گاز گرفتن!) یک وسیله اصلی خوب است ، اما تا جایی که اعتبار برای یک سخت گیر بدست می آید ، وضعیت آن کمی متزلزل است.

Aloisia Beauty مورد تأیید لیست امیدوار است که همه اینها را تغییر دهد و در درجه اول Deep Hydration Aloe Gel Mist (17.50 دلار) است که Adriana Lima ، Ami Desai ، Phaedra Parks و Erin Ziering (برای مبتدیان) را طرفداران خود می داند.

فرمول – که ترکیبی از آب آلوئه ورا ، آلوئه ورا ، پپتیدهای کلاژن هیدرولیز شده ، فندق جادوگر و چای سبز است – کمی متفاوت از حد معمول است ، به این معنی که شما در واقع می توانید ژل موجود در بطری را مشاهده کنید (بنابراین تا حدودی جامد به نظر می رسد ) ، اما وقتی اسپری می شود به صورت غبار ریز ظاهر می شود.

علاوه بر ارائه یک تجربه فوق آبرسانی (این شرکت می گوید فرمول ویژه به پوست کمک می کند تا رطوبت خود را حفظ کند ، زیرا مه آلوده های آب می توانند رنگ را در طی فرآیند تبخیر طبیعی “لکه دار کنند”) ، اسپری تازه کننده قرمزی را تقریباً در تماس کاهش می دهد ، التهاب را تسکین می دهد و تحریک ، و به محافظت در برابر عوامل استرس زای محیط کمک می کند. بعلاوه ، این به عنوان یک تنظیم کننده و آغازگر آرایشی مضاعف عمل می کند – و آن را به چند وظیفه ای عالی برای تابستان تبدیل می کند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>