مولی سیمز این ماسک صورت را خیلی دوست دارد ، و آن را با فرزندانش به اشتراک می گذارد

وقتی کالای زیبایی مورد علاقه خود را پیدا می کنیم ، اولین کاری که می خواهیم انجام دهیم این است که آن را به اشتراک بگذاریم ، چه در یک مقاله باشد و چه با بهترین دوست ما. در مورد بازیگر مولی سیمز ، او محصولات زیبایی مورد علاقه خود را با بچه های خود به اشتراک می گذارد ، همانطور که توسط پست اخیر اینستاگرام نشان داده شده است.

سیمز در داستان خود ، ماسک صورت آنتی اکسیدانی Knesko Rose Quartz (35 دلار) را که کنار او استخر دراز کشیده است ، محصولی که بعداً می گوید با آن “وسواس دارد” دیده می شود. قبل از اینکه ما این را بفهمیم ، هم بچه های او و هم دوستانشان در حال نقاب زدن بودند بله اقا ستاره با ما از طریق ذره ذره صحبت می کند. وی در حالی که ماسک را روی صورتش صاف می کند ، می گوید: “من به شما می گویم ، این ماسک گل کوارتز رز Knesko شگفت انگیز است.” لحظه سریع استراحت و آرامش او به زودی توسط پسرش گری قطع می شود. وی می نویسد: “کمک بفرستید … یا I Pad … مامان باید تنها باشد”.

گرچه ممکن است او احساس آرامش و آرامش خود را نداشته باشد ، اما حداقل این ماسک باعث آرامش پوست او می شود. فناوری GEMCLINICAL آن ، ترکیبی از مواد معدنی و سنگ های قیمتی با فرمول تمیز کننده مراقبت از پوست ، باعث روشن شدن پوست روشن و آرام می شود و تقویت کوارتز گل رز باعث ایجاد انرژی نهایی برای تقویت زیبایی می شود. اگر ستاره جلد تابستان 2020 ما از آن استفاده می کند ، پس باید وقت زیادی را از دست بدهیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>