موهای خاکستری کوتاه آلیسون جنی تهیه کنندگان مجموعه “شوکه” شوکه شد

آلیسون جنی 61 ساله ، با تمام شکوه ، به طور طبیعی خاکستری است ، اما کلاه گیس بور او در صحنه مامان موفق شد نه تنها ما ، بلکه تهیه کنندگان نمایش را نیز گول بزند.

جنی ، که ، به گفته خودی، ظاهر شد در نمایش امشب چهارشنبه گذشته ، واکنش تولیدکنندگان را نشان داد هنگامی که او برای فیلمبرداری از فصل آخر کمدی حضور یافت مامان: “هیچ کس نمی دانست من کلاه گیس می پوشم. و من برای این فصل وارد می شوم مامان و تهیه کنندگان من را اینگونه می بینند. “او با اشاره به موهایش جیمی فالون را به عنوان میزبان توضیح می دهد. “و آنها مانند” شما چه کرده اید؟ حال ما چگونه است – شما باید قبل از اینکه این کار را با موهای خود انجام دهید از ما می پرسیدید! “

در حالی که جنی از این برخورد ، در یک اپیزود از خندیدن نمایش الن در ماه فوریه ، او از جنبه احساسی بیشتر همیشه استفاده از کلاه گیس و اینکه چگونه تعمیر و نگهداری پسوند در زندگی روزمره بیش از حد زمان می برد صحبت کرد.

با شکستن احساسات خود ، که به گفته او در پایان فیلمبرداری “سوار غلتک” شد ، به فالون گفت که برای فصل بعدی زندگی خود چقدر هیجان زده است. اگرچه او از پوشیدن موهایش بسیار طبیعی لذت می برد ، اما جنی کلاه گیس را به عنوان یادگاری نگه می دارد. “این کلاه گیس همراه با چند جفت شلوار عرق با من می آید زیرا شخصیت من ، بانی ، دوست داشت که راحت باشد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>