مو زدن 101: چگونه بهترین فرهای طبیعی را بدست آوریم

موهای فر دارای روند است ، اما نه در تجسم موج نرم و ساحلی که ما در سال های اخیر عاشق آن شده ایم ، بلکه در نوع “اجازه دهید فرهای طبیعی شما بدرخشند”. ظاهر فرفری امروز ارتباط چندانی با موهای فر و موج دار ندارد و به توانایی مو در پیچ خوردگی طبیعی متکی است. یکی از قسمتهای مهم معادله موهای فر ، خشک کردن درست بعد از شستشو است. “جمع كردن مو” را وارد كنید ، یك روش قدیمی ، كه به موهای فر کمک می كند تا هنگام خشك شدن مو به زیبایی حلقه بزنند. بنابراین ، چگونه این کار را انجام می دهید و به چه چیزهایی نیاز دارید تا بهترین فرهای خود را بدست آورید؟ ما از جوانب مثبت پرسیدیم.

مو زدن چیست؟

Dominique LyVar ، آرایشگر ارشد در سالن Devachan توضیح می دهد: “Hair Plopping روشی است که برای کمک به تسریع در روند خشک کردن مو بدون از دست دادن تعریف و حجم آن استفاده می شود.” “تمام آنچه شما نیاز دارید یک حوله میکروفیبر یا یک تی شرت قدیمی به اندازه کافی بزرگ است که بتواند تمام فرهای شما را بپوشاند.”

ایوان جوزف ، آرایشگر می افزاید: “موخوره برای هر فردی که موهای موج دار و موج دار دارد و می خواهد زمان خشک شدن را کاهش دهد ، در حالی که حجم بیشتری دارد. “بسیاری از” ploppers “از این روش برای از بین بردن آب از مو بدون از دست دادن تعریف حلقه استفاده می کنند.”

به کدام ابزار نیاز دارید؟

اگرچه انجام این کار آسان است ، اما به دست آوردن بهترین نتایج به استفاده از محصولات مناسب برمی گردد. جوزف می گوید: “خود پلاپینگ به ابزار زیادی احتیاج ندارد ، بنابراین هر کسی می تواند این کار را انجام دهد.” “تمام آنچه شما نیاز دارید یک حوله موی نرم یا عمامه و محصولات موی مورد علاقه خود هستید.”

چه محصولاتی بهترین هستند؟

لیوار توضیح می دهد: “من عاشق این هستم كه با نرم كننده مرخصی یا آغازگر مو شروع كنم.” “موارد مورد علاقه من DevaCurl’s Leave In Decadence (26 دلار) و Plumping Primer (20 دلار) است. پس از انتظار ، من عاشق ژل Ultra Defining Devacurl (24 دلار) و SuperMousse (28 دلار) هستم. “

جوزف می افزاید: بهترین محصولات با نگهداری سبک تا متوسط ​​بهترین است: “چند تن از بزرگان Authentic Beauty Concept Amplify Mousse (25 دلار) یا اسپری Beachy Texture Spray هستند. اگر به کمی آبرسانی اضافی نیاز دارید ، لوسیون معتبر Authentic Beauty Concept (28 دلار) ضروری است. “

چگونه “تلو تلو خوردن؟”

جوزف می گوید پاکسازی و حالت دهی مو مراحل یک و دو است. او می گوید: “موهای خود را خیس بگذارید ، هیچ آبی را فشرده نکنید.” “سر خود را به آرامی برعکس کنید و محصولات را با یک حرکت رو به پایین بمالید ، انگشتان خود را به آرامی تکان دهید و اجازه دهید تا فرها یا موج های شما توده هایی ایجاد کنند که آزادانه از سر شما آویزان شوند.”

آنچه بعدی خواهد آمد ، قطعه قطعه در نظر گرفته شده است. لیوار می گوید: “حوله یا تی شرت میکروفیبر خود را بردارید و موها را بپیچید تا فرها بالای سر قرار بگیرند.” “باید شبیه آناناس باشد. بگذارید تا 15 دقیقه موهای شما دست نخورده خشک شوند. هنگامی که موهای خود را بیرون می آورید ، فرهای خود را با استفاده از محصول مورد نظر خود بمالید و یا از پخش کننده استفاده کنید یا بگذارید تا خشک شوند. “

نکات نرم افزار Plopping

بنابراین ، حالا که می دانید چطور شل کنید ، کارشناسان می گویند وقت خود را صرف کنید تا زیباترین فرها را بدست آورید. جوزف برای اطمینان از ایجاد فرم حلقه ای مناسب ، هنگام جمع كردن فر در حوله ، اطمینان حاصل كنید كه موهایتان به صورت ستونی آویزان است.

با این حال ، بسته به سطح رطوبت مو ، می خواهید زمان مناسب را بدست آورید. لیوار می گوید: “هرچه موهایتان پرتر شود ، آب بیشتری جذب می شود.” “اگر موهای شما خشک تر است ، من توصیه نمی کنم که برای مدت طولانی جمع شوید زیرا موهای شما به رطوبت نیاز دارند.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>