مکمل تقویت ایمنی ریکی مارتین هر روز صبح مصرف می شود

در ویدیوی اخیر برای ووگ، ریکی مارتین ، ستاره پاپ لاتین با برنامه روزمره پوست و سلامتی خود صحبت می کند. او قبل از پرتاب عکس سلامتی از Kreation ، که لیمو ، عسل ، پیاز قرمز ، سیر و نمک را در خود جای داده است ، به دوربین می گوید: “بیایید با صبحانه شروع کنیم.” “برای روز آماده ایم ، برویم.”

او با شکستن دلیل پشت اولین راز زیبایی خود: آب قلیایی ادامه می دهد. “باور کنید یا نه ، بسیاری از مردم از من می پرسند” ریکی ، چگونه از صدای خود مراقبت می کنی؟ ” مربی آواز من به من می گوید “وقتی به کلاس می آیی ، من نیاز دارم که شما یک لیوان یخ با آب بنوشید.” قلیایی واقعاً خوب است زیرا پر از الکترولیت است. این مورد مورد علاقه من است ، “او می گوید و در حال نوشیدن روی آب نوار زمین است.

بعد ، مارتین به مراقبت از پوست می رود. وی پس از پاشیدن صورت با گلاب ، با شستشوی صورت لوکس Kumiko Matcha (46 دلار) همراه می شود ، مارکی که اخیراً با آن همکاری کرده است. “ماتچا فوق آنتی اکسیدان است – فقط آن را در انگشتان خود قرار دهید تا مرطوب شود … آن را با آب بشویید.”

بعد از خشک شدن صورت ، مارتین یک تکه یخ را روی صورتش می مالد. “این گردش خون را تحریک می کند و گردش خون اکسیژن است. ببین ، من الان گونه های گلگون دارم. “

یکی دیگر از موارد مورد علاقه او از Kumiko ، Matcha Perfectly Radiant Boost-Fresh Balance Tonic (36 دلار) است. “صورت شما واقعاً خیس می شود ، اما باید اینطور باشد. در این میان ، ایزوپ عالی است. ”او می گوید که لوسیون بدن (33 دلار) را روی سینه اش مالیده است. در آخر ، او یک آمپول کامل از Matcha Intense Recovery – Proteoglycans Plus (116 دلار) استفاده می کند. “مادرم به این قسم ، من شوخی نمی کنم!”

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “برترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>