میزبان ‘Frenemies’ Trisha Paytas خط جدید مراقبت از پوست را اعلام کرد

YouTuber Trisha Paytas سابقه بحث برانگیزی در شبکه های اجتماعی داشته است ، اما podcaster و vlogger هرگز از به اشتراک گذاشتن مشکلات خود با طرفداران و دنبال کنندگان شانه خالی نکرده اند. یکی از نگرانی هایی که آنها در مورد آن صحبت می کنند ، دوره مداوم آنها با جوش های آکنه است. و با تمام تغییرات لباس و آرایش آنها برای کانال YouTube خود و دیوانگی ها پادکست ، آنها تقریباً همه چیز را امتحان کرده اند تا پوستشان تحت کنترل درآید.

اکنون ، پایتاس می گوید که آنها پاسخ تنظیم کننده نگرانی های پوستی خود را یافته اند و در حال راه اندازی یک خط جدید مراقبت از پوست هستند تا به دیگران با همان مسئله کمک کنند پوست شفاف تری پیدا کنند. پایتاس که این سیستم شش تکه را با همکاری Glow Skin Enhancement ایجاد کرد ، گفت: “فقط در عرض شش ماه پوست من به شدت بهبود یافت.”

شخصیت رسانه ای با شارلوت ویلسون متخصص زیبایی برای تهیه محصولات قهرمان در خط اکسیر معجزه خود همکاری کرده است. در گذشته ، ویلسون با شخصیت های رسانه ای دیگر مانند Blac Chyna ، Towanda Braxton و Ti Taylor همکاری کرده است تا به آنها در توسعه خطوط تولید خود کمک کند.

در ویدئوی TIkTok که پس از فاش شدن منتشر شده است ، پایتاس برخی از بازخوردهای اولیه نظرات مفسران مورد استفاده در سیستم را تأیید می کند. دیگران کمتر تحت تأثیر فیلترهای صورت استفاده شده در اطلاعیه قرار گرفتند و آنها را “کمی” صدا کردند ، اما پایتاس به پیروان اطمینان می دهد که علم آنجاست و محصولات واقعاً م .ثر بودند. ما از دیدن پاسخ طرفداران بسیار فعال آنها در مورد میزان کارایی خط برای آنها نیز بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم که برخی از بررسیهای مربوط به مراقبت از پوست TikTok را در صفحه For You مشاهده کنیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>