نتایج انتقال چربی واقعا چه مدت طول می کشد؟

رابطه جامعه با چربی چیز کنجکاوی است ، نه؟ در مکان های خاص نمی توانیم یک سانتی متر اضافی از آن را تحمل کنیم و در جاهای دیگر با از بین رفتن غصه می خوریم. گونه های ما را به عنوان مثال در نظر بگیرید: Google “How to make my face نازک تر” Google و شما بیش از 4 میلیون ورودی با انواع توصیه های لاغری پیدا خواهید کرد. اما ، هنگامی که به یک سن خاص رسیدیم و شروع به از دست دادن حجم گونه ها و سطح میانی خود کردیم ، ناگهان چربی ما به کالای داغ تبدیل می شود. در مورد بدن ما نیز می توان همین را گفت. اگرچه ممکن است چربی اضافی بدن در اطراف کمر خود نخواهیم ، برای تغییر شکل پستان ها و باسن ، کمی چربی می تواند کمک زیادی به شما کند. اینجاست که انتقال چربی اتولوگ انجام می شود. در اینجا ، ما می فهمیم که این پرکننده کاملاً طبیعی در چه مکان هایی واقعاً می خواهیم طول بکشد.

اصول انتقال چربی

انتقال چربی شامل گرفتن بافت چربی از یک قسمت از بدن و توزیع مجدد آن به قسمت دیگر است. انتقال چربی را به عنوان روش رابین هود در دنیای لوازم آرایشی ، سرقت از مناطق غنی از چربی بدن ما به افراد فقیر فکر کنید. شان سیمون ، جراح پلاستیک میامی توضیح می دهد: “به زبان ساده ، چربی ها با لیپوساکشن از مناطقی که ناخواسته است خارج می شوند و سپس” برداشت می شوند “تا برای مجسمه سازی مناطقی که ممکن است کمبود حجم داشته باشند ، استفاده شود.”

مناطق هدف

این نواحی معمولاً برای جوان سازی جوانی یا افزودن حجم به آنها چربی تزریق می شود.

صورت
چربی به عنوان پرکننده آلی در نظر گرفته می شود. جین پلاستیک هوستون ، هنری A. منتز ، دکتر ، می گوید: “ما می توانیم چربی را در مناطق توخالی مانند ناحیه گیجگاهی ، گونه ها ، چین های بینی ، خطوط ماریوت و گاهی خط فک اضافه کنیم.”

پستان
جراح پلاستیک هوستون ، کریتی موهان ، MD اظهار داشت: “افزایش پستان را می توان با انتقال چربی طبیعی برای افزایش ظریف اندازه فنجان انجام داد.” “همچنین می تواند به ویژه عدم تقارن خفیف پستان مفید باشد.”

دست ها
چربی برای جوان سازی طبیعی به نظر می رسد دست ، “به خصوص در بیماران مسن وقتی که چربی آتروف می کند ، ظاهری لاغر و ریز با تاندون های برجسته دارد” ، می گوید. چربی تزریق شده به پشت دست باعث کاهش سستی پوست و رگهای سطحی به سختی قابل مشاهده می شود.

باسن
لیفت لب به لب برزیلی انتقال چربی به باسن است. دکتر موهان توضیح می دهد: “این حالت سیری بیشتری به شما می بخشد و همچنین می توانید باسن خارجی خود را کانتور کنید ، یک شکل ساعت شنی ایجاد کنید و از ظهور مفصل ران استفاده کنید.” یوجین ، جراح پلاستیک یا جی پلاستیک ، اگرچه یک جراحی محبوب است ، اما دکتر جوی پلاستیک می گوید که این جراحی همچنین خطرات خاصی را به همراه دارد از جمله میزان بالای مرگ و میر ناشی از آمبولی چربی.

مناطق دیگر
جوزف ال جی گرزسکیویچ ، جراح پلاستیک سن دیه گو ، می گوید: “شکم یا ران ها برای اصلاح نقایص کانتور ناشی از جراحی های قبلی ، مانند لیپوساکشن ، برداشتن سرطان یا ضربه”.

بمان

میزان چربی باقی مانده در بدن بسیار به کالبدشکافی بیمار و همچنین تکنیک و تجربه خاص جراح بستگی دارد. طبق گفته La Jolla ، جراح پلاستیک CA ، رابرت سینگر ، MD ، که از دهه 80 به بعد در مورد انتقال چربی در صورت مشغول انجام و سخنرانی است ، “به طور کلی ، 30 تا 50 درصد تزریق شده چربی باقی می ماند. برخی از بیماران از جلسه دوم بهره مند می شوند. “

جراحان پلاستیک صورت پالو آلتو ، کالیفرنیا ، دیوید ام. لیبرمن ، دکتر و ساچین اس. پاریخ ، دکتر لیفت صورت را با انتقال چربی و لیفت گردن بر روی این بیمار 48 ساله انجام دادند ، که قبل از عمل در اینجا نشان داده شده است ، سپس در یک سال و دو سال سالها بعد

ثابت ثابت

بعد از حدود شش ماه ، سلولهای چربی باقی مانده باید طولانی مدت بمانند. دکتر Grzeskiewicz خاطرنشان می کند که ما فکر می کنیم انتقال چربی بیش از یک تزریق ساده بیشتر به عنوان یک فرآیند احیا است. وی توضیح می دهد: “به این فکر نکنید که چربی از نظر مدت زمان چه مقدار در بدن می ماند یا از نظر درصد یا حجم چقدر باقی می ماند ، زیرا به نظر نمی رسد که به این ترتیب کار کند.” “علاوه بر سلولهای چربی ، یا سلولهای چربی بالغ ، چربی حاوی عناصر مهم دیگری مانند سلولهای بنیادی نیز هست. سلولهای پیش ساز یا پیش ساز که در نهایت رشد کرده و به سلولهای چربی کاملاً تشکیل شده تبدیل می شوند. فیبروبلاست رگهای خونی میکروسکوپی و سلولهایی که به دیواره آن چسبیده اند. و خود الیاف. به نظر می رسد همه آنها نقش خاص خود را در این روند بازسازی دارند. “

یافته های گزارش شده در یک مطالعه اخیر در جراحی پلاستیک و ترمیمی وضعیت جهانی باز که با انتقال چربی ، در حدود شش ماه وجود خونرسانی جدید ، رشد سلول ، محتوای فیبر و سایر موارد مرتبط با چربی در پوست مشاهده می شود ، و اینها به نظر می رسد تغییرات طولانی مدت است. این بدان معناست که چربی تزریق شده پس از تزریق همچنان به رشد بافت جدید خود ادامه می دهد ، که به نظر می رسد بافت احیا شده ای با عملکرد طبیعی و زنده است.

موارد اضافی چربی

نوآوری های جدید به بیماران گزینه های بیشتری برای نحوه انتقال چربی به یک نقطه کاملا جدید می دهد.

جعل شش بسته
در روشهایی مانند لیپوساکشن با کیفیت بالا ، می توان چربی را دستکاری کرد تا ظاهر تعریف عضلانی را ایجاد کند. دکتر موهان توضیح می دهد: “ممکن است از چربی برای انجام اچ 3 بعدی در شکم و مناطق دیگر استفاده کنید تا ظاهری متناسب و مجسمه سازی شود.”

افزودن PRP
اگرچه هنوز توسط FDA تأیید نشده است ، اما برخی از پزشکان پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) را در انتقال چربی خود قرار می دهند تا به تقویت بازسازی سلول کمک کنند. دکتر سیمون می گوید: “علاوه بر استفاده از لیپو با کمک نیرو برای برداشت چربی ، می توان چربی را با PRP مخلوط کرد ، که این امر باعث می شود محیط بهتری برای بقای سلول های چربی پیوندی ایجاد شود.”

ترفندهای کوچک
برخی از دستگاه ها و تکنیک ها به پزشکان اجازه می دهند تا چربی ها را به قسمت های کوچکتر تقسیم کنند تا تزریقات “نانو چربی” ایجاد کنند. دکتر Grzeskiewicz می گوید: “ما می توانیم با استفاده از یک سوزن 30 سنج ، که همان اندازه سوزن تزریق بوتاکس است ، تزریق کنیم.” به گفته دکتر منتز ، چربی می تواند تورفتگی بند بند را برای بیماران با پستان بزرگتر کمک کند: “من اغلب به نواحی شیاردار چربی اضافه می کنم تا ظاهری باریک و زنانه به شانه ها بدهم. این کمک می کند تا بیماران من اعتماد به نفس بیشتری در لباس خود داشته باشند. “

این بیمار 43 ساله برای دستیابی به لب کامل تر تحت لیپوساکشن و لیفت لب Butt Brazilian قرار گرفت. او قبل از این ، و شش ماه و شش سال بعد از عمل ، در اینجا نشان داده شده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>