نحوه تزریق متخصصان تزریق چروک در چهار ناحیه صورت

در 20 ساله های طلاکاری شده ما به سختی می توان مواردی را مشاهده کرد. در اواسط دهه 30 ، آنها واقعاً شروع به معرفی خود می کنند. تا 40 سالگی ، ما عادت کرده ایم که حداقل یک یا دو خط روی پیشانی مان خیلی راحت شود ، کمی دور چشم چروک شود و یک مشت خط دور دهانمان نشان دهد که واقعاً “زندگی کرده ، خندیدیم و دوست داشتیم ” در اینجا ، ما راه حل های مختلفی برای درمان و جلوگیری از خطوط و چین و چروک ها در زمان زمان مداخله بررسی می کنیم.

به گفته مارینا پردو ، متخصص پوست نیویورک ، سه ماده اساسی برای کاهش سرعت زمان ، یک SPF ، آنتی اکسیدان و آنزیم های ترمیم کننده DNA مناسب هستند. “علاوه بر این ، من پیشنهاد می کنم از رتینوئیدها ، پپتیدها ، اسیدهای آلفاهیدروکسی (AHA) و فاکتورهای رشد برای بهینه سازی واقعی پوست استفاده کنید.” “وست پالم بیچ ، متخصص پوست ، Kenneth R. Beer ، MD ،” تنها محصول پیشنهادی من استفاده از ترتینوئین (Retin-A) است. ” “من همچنین توصیه می کنم هر روز صبح آن را با یک ویتامین C موضعی ، مقداری نیاسینامید و 500 میلی گرم ویتامین C خوراکی مرتبط کنید.” وقتی صحبت از کرم های دور چشم می شود ، پزشکان می گویند اگر می خواهید جوان تر به نظر برسید از آنها چشم پوشی نکنید. دکتر بیر می گوید: “شما می توانید با استفاده از موادی مانند اسید هیالورونیک ، فاکتورهای رشد ، آنتی اکسیدان ها ، پپتیدها ، رتینول ، یا اسید کوجیک برای ایجاد تیرگی در پوست آسیب های پوستی را ترمیم کرده و از خطوط جلوگیری کنید.”

خطوط پیشانی چین و چروک

در اینجا خطوط افقی و همچنین خطوط عمودی اخم معروف به “11s” وجود دارد که در میان ابروها ظاهر می شوند. بوکا راتون ، جراح oculoplastic استیون فاگین ، MD ، می گوید: “بهترین گزینه غیر جراحی برای این موارد ، نوروتوکسین های تزریقی است.” “آنها بهترین عملکرد را روی” خطوط پویا “یا خطوطی دارند که با انیمیشن مشاهده می شوند. اما ، به محض اینکه خطوط اچ شد ، نوروتوکسین ها اثرات محدودی دارند. ”

برای خطوط استاتیک ، دکتر بیر می گوید که از پرکننده ها ، مانند Belotero Balance ، می توان بدون برچسب و با احتیاط به خصوص در قسمت پایین پیشانی استفاده کرد:

دور چشم

میگل ماسکارو ، دکتر جراح پلاستیک صورت Delray Beach ، FL اظهار داشت: نوروتوکسین ها برای نرم کردن پای کلاغ بهترین عملکرد را دارند. وی توضیح می دهد: “اگر فقط فرسودگی خفیف دارید ، پركننده زیر چشم بدون برچسب راه حل خوبی است زیرا متابولیسم در آنجا كم است.” “از آنجا که در آن منطقه حرکت کمی وجود دارد ، تزریق مواد پرکننده یا میکرو چربی می توانند بیشتر دوام بیاورند.” با این حال ، دکتر فاگین هشدار می دهد که پرکننده زیر چشم یک راه حل مناسب نیست: “اگرچه می تواند برای بعضی از افراد مفید باشد ، برای برخی دیگر ، لیفت پلک بالا یا پایین توصیه می شود.” در اطراف ابروها ، دکتر پردو از اولتراپی برای “جراحی برداشتن جراحی غیر جراحی” و لیزر برای رفع خلوص خوشش می آید.

گونه ها

وقتی به گونه ها فکر می کنیم ، ترمیم حجم هدف مشترک است ، اما ممکن است به خطوط گونه شعاعی و افتادگی پوست بیش از یک پرکننده نیاز داشته باشد. دکتر پردو توضیح می دهد: “در این موارد ، من پرکننده ها را عمیق در امتداد قوس گونه قرار می دهم تا استخوان گونه را بلند کنم.”

برای افتادگی و خطوط گونه شعاعی ، جیمز ماروتا ، جیم پلاستیک ، جیمز اسمیت تاون ، نیویورک ترجیح می دهد سطح پوست را با لیزر عمیق برای بازگرداندن انعطاف پذیری ارائه دهد. “ما همچنین می توانیم این خطوط را با پرکننده اسید هیالورونیک ، تزریق چربی یا نخ PDO صاف کنیم ، اما برای افرادی که افتادگی شدید دارند ، ممکن است لیفت صورت انجام شود.”

لبخند + خطوط لب

برای خطوط ماریونتی که از دهان به چانه به صورت عمودی کشیده می شوند و خطوط بارکدی که روی لب ایجاد می شوند ، غالباً از مواد پرکننده برای چاق شدن پوست و صاف شدن خطوط استفاده می شود. دکتر بیر توضیح می دهد: “ما اغلب از یک ماده پر کننده با ضخامت متوسط ​​مانند Juvéderm Ultra یا Restylane استفاده می کنیم.” “من دریافتم که تزریق مستقیم به این خطوط عمیق تر می تواند از عمق آنها بکاهد و سطح لیزر را موثرتر کند.”

دکتر پردو می افزاید: “نخ های درمان اولتراپی و PDO همچنین می توانند به درمان چین خوردگی بینی بپردازند.” “ما اغلب از یک روش ترکیبی استفاده می کنیم که شامل Ultherapy ، فیلرها و نوروتوکسین ها است که همه در یک جلسه انجام می شود. درمان خطوط عمودی لب دشوارتر است ، اما بیماران انتظار دارند که حدود 50 درصد بهبود تجمعی داشته باشند. ”

پرکننده هایی مانند Restylane Kysse می توانند خطوط سطحی لب را پر کنند ، اما تزریق میکرو دوز نوروتوکسین همراه با میکرونیدلینگ نیز می تواند این چین و چروک ها را دوباره ظاهر کند. دکتر بیر می افزاید: “من درمان های لیزر غیر نسبی را نیز توصیه می کنم ، اما در مورد میکرونیدلینگ با فرکانس رادیویی نیز شاهد پیشرفت چشمگیری در این منطقه هستیم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>