نسخه کاملاً متصل: زیبایی پایدار

با نزدیک شدن به پایان ماه ماه ، ما شاهد نوآوری ها ، ابتکارات و وعده های بسیاری از مارک ها هستیم که متعهد می شوند در زمینه پایداری همه چیز پیشرفت های بزرگی را در سازمان خود انجام دهند. با توجه به اینکه صنعت زیبایی سالانه بیش از 120 میلیارد واحد بسته بندی پلاستیکی تولید می کند و کمتر از 9 درصد بازیافت می شود ، ما باید عملکرد بهتری داشته باشیم. در اینجا ، مارک هایی برای حمایت از آنها که تغییرات اساسی ایجاد می کنند ، پشتیبانی می کنند.

قدرت هدف

در حالی که فروشگاه هایی مانند Credo Beauty ، Follain و Whole Foods بیشترین هزینه را در فضای زیبایی تمیز داشته اند ، من کاملا تحت تأثیر Target و توانایی آنها در آوردن مارک های با کیفیت و اخلاقی به مردم با قیمت مناسب قرار گرفته ام.

شامپو و نرم کننده Rhyme & Reason Nourish & Gloss و تهویه مطبوع با آب نارگیل ، گل رزلا وحشی و اسید هیالورونیک (هر کدام 9 دلار) بیش از 92 درصد از مواد طبیعی گرفته شده ، بدون ظلم ، وگان است و موهای من را بسیار براق می کند! بسته بندی از 100 درصد پلاستیک بازیافتی از جمله درب بطری ساخته شده و کاملاً قابل بازیافت است. بعلاوه ، بخشی از درآمد به 1٪ برای سیاره اهدا می شود.

شستشوی دست طبیعی Baylis & Harding GOODNESS (6 دلار) دارای فرمول تمیز ، گیاهخواری است و 98 درصد به طور طبیعی مشتق شده و 95 درصد قابل تجزیه زیست است. این در چهار رایحه دلپذیر وجود دارد – گل رز و شمعدانی ، دریای کلپ و نعناع فلفلی ، لیموترش و زنجبیل ، و عود ، سرو و کهربا – و مارک همچنین هر ساله یک موسسه خیریه را برای بازپرداخت انتخاب می کند.

خمیر دندان طبیعی Premium Antiplaque & Whitening Premium (10 دلار) گیاهی است ، دارای اسم حیوان دست اموز است ، فاقد رنگ ، سولفات و فلوراید است. و بسته بندی شده در یک لوله فلزی قابل بازیافت. هشدار تخریب: یکی از مارک های معرفی شده در May TestTube در NewBeauty است!

در حالی که راهروهای Target را دنبال می کنید ، مطمئن باشید که مراقب خط جدید مراقبت از بدن ، بدون پلاستیک ، جادا پینکت اسمیت ، Hey Humans و خط جدید مراقبت از مو پریانکا چوپرا جوناس ، Anomaly ، ساخته شده از سطل زباله 100 درصد پلاستیکی هستید منحرف شده از محل دفن زباله و پلاستیک محدود به اقیانوس. آیا ذکر کردم محصولات هر دو مارک زیر 6 دلار است؟

پلاستیک ، کاربری مجدد

آیا می دانید هر روز در ایالات متحده 60 میلیون بطری پلاستیکی آب به بیرون پرتاب می شود که بیشتر آنها در محل دفن زباله قرار می گیرند؟ در حالی که ما شاهد پیشرفت در صنعت زیبایی هنگام استفاده مجدد از این پلاستیک بوده ایم ، این مورد در مورد موادی که در صنعت مد مشاهده می کنیم صدق می کند.

م.ز والاس: در جریان آخرین مراسم اهدای جوایز Live NewBeauty ، ما با MZ Wallace همکاری کردیم تا با Case Zoey Cosmetic (45 دلار) آنها را هدیه دهیم. من از مدت ها قبل طرفدار این برند بوده ام – Large Metro Tote کلاسیک آنها (235 دلار) – به دلیل قابلیت استفاده ، دوام و سبک بودن ، به راحتی پرکاربردترین کیف برای پیاده روی در اطراف شهر نیویورک بوده است. حتی بهتر ، آنها برای ایجاد کیسه های نمادین خود از مواد تشکیل دهنده زباله قبل و بعد از مصرف ، از جمله بطری های پلاستیکی یکبار مصرف استفاده می کنند. تا به امروز ، MX Wallace نزدیک به دو میلیون بطری آب پلاستیکی مورد استفاده مجدد قرار داده است.

bkr: برای هر کسی که می خواهد از بطری های پلاستیکی تعویض کند ، من طرفدار bkr (38 دلار) ، سازندگان بطری های آب شیشه ای فوق العاده با آسترهای سیلیکون هستم. من دوست دارم خودم را با Pretty Connected Nikki Chains خود جفت کنم (30 دلار برای مینی ، 36 دلار برای مدت طولانی) ، بنابراین می توانم آن را مانند کیف بپوشم و هرگز آن را در خانه فراموش نکنم.

درختکاری

دو برنده جوایز زیبایی گام های بلندی در اکوسیستم ما برداشته اند. برنده بهترین روغن صورت ، Eminence Organics Camellia Glow Solid Face Oil (88 دلار) یک روغن جامد است که برای درخشش و آبرسانی در پوست شما ذوب می شود. کمی انگشتان خود را گرم کنید ، آن را نفس بکشید و به پوست و گردن فشار دهید. در جریان مراسم اهدای جوایز زیبایی ، Eminence Organics اعلام کرد که به بیش از 17 میلیون درخت کاشته شده برخورد کرده است!

کرم شب تقویت کننده Caudalie Resveratrol-Lift (69 دلار) با همکاری دانشمندان دانشگاه هاروارد تولید شده و دارای ترکیبات کلیدی مانند رسوراترول ، اسید هیالورونیک و عصاره پوست ماهون است. بعلاوه ، مارک تجاری 1٪ برای Planet شرکت می کند و امسال 8 میلیون درخت کاشته خواهد شد.

لیست کامل برندگان جایزه NewBeauty را اینجا ببینید.

عجایب طبیعی

تالاب آبی ایسلندی با راه اندازی سرم جدید خود ، BL + The Serum (180 دلار) ، دارای مجموعه BL + ، حاوی آب زمین گرمایی همراه با سیلیس و ریز جلبک ها با ویتامین C و اسید هیالورونیک ، آن را به سطح بعدی می رساند. این فرمول برای آبرسانی ، تولید کلاژن ، جلوگیری از تخریب کلاژن ناشی از اشعه ماورا UV بنفش ، مبارزه با متجاوزان محیطی و کاهش آسیب رادیکال های آزاد کار می کند. درباره تعهد آنها به محیط زیست بیشتر بخوانید اینجا.

TerraCycle

رهبر بازیافت جهانی TerraCycle برنامه های بازیافت رایگان را با کمک مالی شرکت های سراسر جهان برای جمع آوری زباله های سخت قابل بازیافت ارائه می دهد. همکاری این برند در بین مارک های زیبایی و خرده فروشان مورد علاقه ، بازیافت محصولات زیبایی را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند.

از اواخر سال گذشته ، Nordstrom برنامه BEAUTYCYCYCLE خود را اعلام کرد ، که به مشتریان امکان می دهد محصولات زیبایی خالی (حتی مارک های زیبایی را که حمل نمی کنند!) را به هر مکان Nordstrom در ایالات متحده بیاورند ، جایی که آنها سپس با TerraCycle کار می کنند برای تمیز کردن و جدا کردن محصولات به فلزات ، شیشه و پلاستیک ها برای بازیافت مناسب.

خویشاوندی ، که بسته بندی آن از پلاستیک زباله اقیانوس ساخته شده است ، اخیراً برنامه بازیافت خود را اعلام کرد. اگر بیش از سه محصول برای بازیافت از هر مارکی دارید ، آنها را از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected] آنها یک برچسب پیش پرداخت برای شما ارسال می کنند.

تازه وارد HERB + FLORA همچنین با TerraCycle همکاری می کند و محصول را در دفتر خود در شهر نیویورک می پذیرد. مارک زیبایی پاک توسط پیشکسوتان این صنعت که به دنبال تولید مزایای ضد پیری ورزش هستند و بسته بندی های قابل بازیافت ، قابل شارژ یا ساخته شده از مواد بازیافتی ، ایجاد شده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>