نظرسنجی جدید پنج کاری را که مردم می توانند برای پوست با تصویر مناسب انجام دهند ، نشان می دهد

خواه با رزاسه ، آکنه یا تغییر رنگ دست و پنجه نرم کنیم ، بسیاری از ما دائماً با پوست خود درگیر هستیم و نظرسنجی اخیر از مارک مراقبت از پوست ، جای زخم اثبات شده است. طبق این نظرسنجی ، که برای 2000 آمریکایی در کل مردم ارسال شده است ، بیش از نیمی از آمریکایی ها ترجیح می دهند از یک رویداد بگذرند تا اینکه با مشکلات پوستی و ناامنی های خود برخورد کنند ، به عنوان مثال میزان تأثیر پوست ما بر اعتماد به نفس ماست.

برای روشن کردن بیشتر این موضوع و گرامیداشت ماه آگاهی از سلامت روانی ، مدرما میزبان آنچه “آن را بیش از زخم خود هستید” نامیده می شود ، که رابطه همزیستی بین وضعیت پوست و سلامت روان ما را برجسته می کند.

رئیس HRA Pharma می گوید: “هنگامی که ما کمپین جدید” شما بیش از جای زخم خود هستید “ایجاد می کردیم ، دیدن اینکه هر زخم داستانی دارد الهام بخش است. و مهمتر از همه ، مردم اغلب با نشانه ها و زخم های خود در نبردهای خاموش می جنگند. America Bradley Meeks در یک نسخه. “این بررسی نشان داده است که عدم امنیت پوست بر همه تأثیر می گذارد و احساس اطمینان در پوستی که در آن هستید با سلامت روان ارتباط دارد.”

در حالی که نتایج این نظرسنجی ، ناامنی های پوستی برتر آمریکایی ها ، چگونگی تغییر دید همه گیر در مورد سلامت پوست و اینکه پوست میزبان تلویزیون مشهور است که می خواهند از چه روشی فیلتر کنند ، نشان می دهد ، اما همچنین پنج مورد اصلی که مردم برای دستیابی به آنها انجام می دهند را برجسته می کند. پوستی کاملاً عالی.

به گفته مدرما ، 34 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که Netflix را برای زندگی لغو می کنند تا بتوانند پوستی کامل داشته باشند ، 33 درصد گفتند که دیگر هرگز از تلفن هوشمند استفاده نمی کنند ، 31 درصد گفتند که فقط به مدت یک سال آرد جو دوسر می خورند ، 27 درصد گفتند که از غذای مورد علاقه خود برای زندگی صرف نظر می کنند و 22 درصد گفتند که برای یک سال رابطه جنسی را کنار می گذارند.

در این تحقیق ، بدیهی است که شرایط پوستی بر سلامت روان ما تأثیر می گذارد ، اما این بررسی همچنین نشان داد که افراد شروع به پذیرفتن خود برای آنچه در داخل هستند می کنند. براساس داده ها ، نیمی از پاسخ دهندگان امروز احساس اعتماد به نفس زیادی در خود دارند ، آنها می توانند یک سلفی فیلتر نشده را در رسانه های اجتماعی ارسال کنند ، و 42 درصد از آنها به اشتراک گذاشتند که در مقایسه با زندگی قبل از همه گیری احتمال دارد به تماس های ویدئویی کار بدون آرایش بپیوندند. .

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>