نوجوانان از قلم هایالورون برای تزریق خود اسید هیالورونیک در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند

با پخش فیلم هایی که کودکان در آن از طریق خودکارهای هیالورون ، اسید هیالورونیک در لب و پوست خود تزریق می کنند ، انجمن جراحی پوست آمریکا (ASDSA) هشدار ایمنی بیمار را برای تشریح خطرات آن صادر کرده است.

در این مقاله آمده است: “انجمن جراحی های پوستی آمریکا (ASDSA) می خواهد مردم را در مورد خرید و استفاده از” قلم های هیالورون “برای تزریق مواد پرکننده اسید هیالورونیک به لایه های اپیدرمی و فوقانی پوستی به مردم هشدار دهد.” “اعضای ASDSA ، که همگی متخصص پوست و موی هیئت مدیره هستند ، فیلم های سوال برانگیزی را در رسانه های اجتماعی پیدا کرده اند که در آنها کودکان از این قلم ها برای تزریق خود استفاده می کنند و استفاده از آنها را برای سایر همسالان تبلیغ می کنند.”

در ادبیات ASDSA توضیح داده شده است كه قلم هایالورون ابتدا برای تحویل انسولین و مهاركننده فشار هوا جهت تحویل اسید هیالورونیك به پوست تولید می شود تا موقتاً آن را با مولكول های اسید در مقیاس نانو پر كند. بعلاوه ، از آنجا که مدیر لازم نیست که یک پزشک متخصص باشد ، قلمهای هیالورون در محیطهایی مانند سالنها و داروها شیوع دارند.

مانند بار پوست گزارش ها ، مواد بازاریابی این قلم ها ادعا می کنند که دستگاه ها قادر به ایجاد حجم و شکل هنگام بلند کردن لب ها ، خطوط بینی ، استخوان های ماریوت ، 11 خط و چروک های پیشانی هستند.

یوجین ، جراح پلاستیک ، مارک جواهل ، MD ، می گوید: “استفاده غیرقانونی از قلم های تزریقی برای تزریق اسید هیالورونیک غیر استریل توسط نوجوانان ممکن است واکنش های جدی از جمله عفونت و نکروز بافت ایجاد کند.” همانند هر نوع عمل زیبایی ، مشاوره با پزشک معتبر هیئت مدیره به شما کمک می کند تا از بروز هرگونه عوارض جانبی جلوگیری کنید. ماتیو اورام ، رئیس ASDSA ، دکتر ، اضافه می کند: “تزریق صورت به دانش و تجزیه و تحلیل عمیق آناتومی احتیاج دارد و اگر به مصرف کنندگان آموزش ندهد ، خطر جراحت جدی را به همراه دارد.”

در هنگام انتشار ، ASDSA با نگرانی های ایمنی خود با سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در ارتباط است و امیدوار است که در کنار هم نگه داشتن دستگاه های پزشکی در دست متخصصان پزشکی آموزش دیده و آموزش دیده همکاری کند. با ما همراه باشید نیوبایتی برای به روزرسانی ها

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>