نگاه سایه چشم CMT Busy Philipps یک روند بزرگ برای تابستان است

مشغول فیلیپس در مراسم امشب جوایز موسیقی CMT که از بهترین های موسیقی کشور امسال جشن می گیرد خیره کننده به نظر می رسد و سایه چشم سبز نعناع توجه ما را به خود جلب کرده است من جنی را خواب می بینم به بهترین وجه لرزاند. به اندازه کافی خنده دار ، طبق پست اینستاگرامی A-lister ، او در واقع امشب این ظاهر را نداشت ، اما هفته گذشته ، وقتی همه او را غرق در ثبت نام خود برای اجرای میراندا لمبرت پیش از موعد کرد ، زیرا او نمی توانست به دلیل COVID-19 در آنجا زندگی کنید. “من امشب مثل بقیه از خانه تماشا می کنم! کدام یک از نوع عجیب و غریب بهترین از هر دو جهان است؟ ” بازیگر عکس خود را زیرنویس کرد.

هنرمند گریم مشهور ، گیتا باس مسئول آرایش زیبا و جذاب فیلیپس است و به نظر می رسد که الهام خود را از سایه چشم سبز نعناع از انتخاب سبک کارله ولچ از یک گروه دو تکه Georges Hobeika سبک نعناع گرفته است. باس در اینستاگرام نوشت: “ازkarlawelchstylist برای تحقق بخشیدن به تخیل سبز نعناع من متشکرم.”

سبز پاستلی روی درب ها یک روند بزرگ برای تابستان است و یک تفریح ​​سرگرم کننده و طراوت از مواد خنثی است که در بهار امسال دیدیم. برای اینکه به خانه نگاه کنید ، پالت Mint to Be Shadow ColourPop (14 دلار) را امتحان کنید ، که شامل 9 سایه سبز است تا روند را کاملاً بپذیرد ، یا با سایه چشم انفرادی MAC در شرایط نعناع (18 دلار) نعناع کامل تهیه کنید. و سرانجام ، اگر می خواهید رویکرد ظریف تری داشته باشید ، از Elf Mint Melt No Budge Eyeshadow Stick (5 دلار) را در امتداد خط مژه خود استفاده کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>