نیکی هیلتون درباره پایداری ، ماجراهای بازیافت خانواده و مراقبت از پوست او

بهار سرانجام اینجا است و چهارمین قسمت از مجموعه پایدار Nicky Hilton x French Sole در Maison de Mode – یک سکوی لوکس اخلاقی مد که توسط دوست دیرین هیلتون ، آماندا هرست تأسیس شده است ، نیز همین است. (پاداش: به افتخار ماه زمین ، این مارک 10 درصد از فروش آوریل را به Well Beings Charity ، یک سازمان زیست محیطی و رفاه حیوانات اهدا خواهد کرد.) مادر 37 ساله و دو فرزند اخیراً با ما در گفتگو با پایداری گفتگو کرده است ، ماجراهایی در بازیافت خانواده و برنامه فعلی مراقبت از پوست او.

چه عاملی باعث شد شما برای داشتن این فشار پایدار در خط حرکت کنید؟

NH: من چند سال است که می خواهم یک خط کفش پایدار ایجاد کنم ، اما مواد موجود در بازار همان چیزی نبود که الان هست. ما این کارخانه شگفت انگیز را در اسپانیا پیدا کردیم که قادر است با استفاده از مواد صد در صد پایدار و بی رحمانه ، مواد مورد نیاز خود را ایجاد کند ، بنابراین مسئله فقط چیدمان ستارگان مناسب بود. من خیلی هیجان زده ام که بالاخره این کفش ها را با دنیا به اشتراک می گذارم!

بیشتر مردم از شنیدن آنچه در ایجاد کفش وجود دارد متعجب می شوند؟

NH: کار با مواد پایدار برای من کاملاً جدید بود. خیلی جالب بود که دیدید بعضی از مواد چقدر خلاق هستند. من به ویژه تحت تأثیر تنوع زیادی از کف های مختلف ساخته شده از بطری های پلاستیکی بازیافتی قرار گرفتم.

ویکتوریا استیونز

در زندگی روزمره دیگر چطور دوستدار محیط زیست هستید؟

NH: من کارهای مختلف روزمره را انجام می دهم ، مانند دوش گرفتن کوتاه تر ، اطمینان از اینکه چراغ در اتاق هایی که کسی در آن نیست خاموش باشد. ما به عنوان یک خانواده در مورد بازیافت نیز بسیار مصمم هستیم و حتی 30 دقیقه با ماشین تا لانگ آیلند رانندگی می کنیم تا رها شود قابل بازیافت ما دختران من حتی با ایده استفاده مجدد از مواد قابل بازیافت سرگرم می شوند و چیزهایی مانند تاج و تخت شاهزاده خانم ساخته اند.

پایداری برای روال زیبایی شما چقدر مهم است؟

NH: من سعی می کنم از محصولات تمیز که برای محیط زیست مفید هستند استفاده کنم. یکی از مارک های مورد علاقه من ، U Beauty ، خط پاک است که من آن را دوست دارم. تمام بسته بندی ها و بطری های آنها بازیافت می شود و برای هر فروش شرکت ، آنها یک درخت می کارند. من عاشق حمایت از مشاغلی هستم که برای محیط زیست مضر نیستند.

شما به اشتراک گذاشته اید که هر “لوسیون و معجونی” را در آنجا دارید. برخی از موارد دلخواه فعلی کدامند؟

NH: من عاشق U Beauty ، Costa Brazil ، دکتر Barbara Sturm و Augustinus Bader هستم. اینها همه خطوط تمیز است که من دوست دارم از آنها در کارهای روزمره مراقبت از پوست استفاده کنم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>