هانا برونفمن سفر خود را برای بازسازی لبخند به اشتراک می گذارد: “من فکر می کنم مردم فراموش می کنند که چگونه دندان های احساسی می توانند باشند”

دی جی ، کارآفرین سلامتی و سلامتی و مادر جدید هانا برونفمن مأموریت دارد که اشتیاق جدیدی را تقسیم کند: ارتقا promoting سلامت دهان و دندان. از آنجا که یک تصادف با دوچرخه بر دندان های او تأثیر گذاشت ، Bronfman در یک سفر “شدید و احساسی برای اصلاح لبخند” بوده است – و آخرین توقف او سخنگوی Pronamel و راه اندازی معدن مینای دندان آن است. این جوان 33 ساله می گوید: “ما در حال حاضر تلاش زیادی می کنیم تا از پوست ، موهای خود و چشم هایمان محافظت کنیم.” “چرا دندان های ما نیست؟”

من مطمئن هستم که از شما خواسته می شود که به طور مداوم از محصولات پشتیبانی کنید. چرا این یکی؟

من طرفدار بزرگی برای همه امور خودمراقبتی هستم ، اما وقتی صحبت از سلامتی کلی ما می شود ، ما واقعاً بهداشت دهان و دندان را کنار گذاشته ایم. من یک داستان کاملاً شخصی با سلامتی دهان خودم دارم. من چند سال پیش تصادف کردم و مجبور شدم تمام دهانم را تغییر دهم. این یک روند بسیار شدید بود و از آن زمان بود که فهمیدم سلامت دهان و دندان چقدر در خط مقدم سلامتی ما قرار دارد. دهان شما دروازه ورود به کل بدن شما است. به همین دلیل من واقعاً از این محصول جدید Pronamel هیجان زده شدم. به عنوان یک مادر جدید و کسی که سبک زندگی بسیار شلوغی دارد ، این چیز جدیدی نیست که باید در زندگی روزمره انجام دهم – بلکه این محصول را به جای خمیردندان معمولی خود عوض می کنم ، و می دانم که بیشترین کار را برای به دوباره پر کردن این مواد مغذی کمک کنید و واقعاً بخشی از آن اقدامات پیشگیرانه باشید. به من آرامش می دهد.

آیا چیزی تعجب آور وجود داشت که شما به طور کلی ، هنگام کار با نام تجاری ، در مورد بهداشت دهان و دندان فهمیدید؟

ما دائما غذاها و نوشیدنی های اسیدی می خوریم – و من فکر می کنم بیشتر ما نمی دانیم که این مسئله چه میزان ضرری بر سلامت دندان های ما دارد. دندانهای ما موجودات زنده ای هستند: آنها در دهان ما زنده هستند و دقیقاً مانند سایر اندامهایی هستند که داریم. فکر می کنم ما آن را فراموش می کنیم. من از نزدیک می دانم – خصوصاً بعد از اینکه در این حادثه پنج سال پیش اتفاق افتاد ، شش سال پیش – که لبخند شما در هسته اصلی اعتماد به نفس شماست. وقتی دهانم تازه است ، احساس اطمینان می کنم روز را تحمل کنم. بدیهی است که پوشیدن ماسک در حال حاضر برای لبخندهای ما شگفت آور نیست ، اما امیدوارم روزی آنها از بین بروند و ما دوباره به سفیدهای مروارید همه نگاه خواهیم کرد.

آیا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد سفر بازسازی لبخند خود ارائه دهید؟

بله زیاد بود. تصادف کردم با دوچرخه و چهار دندان جلوی خود را شکستم. بلافاصله پس از آن ، من دندانهایم را با “چیزهای” تصادفی پر کردم ، زیرا آنها واقعاً ضربه خورده بودند – و شما نمی خواهید روی دندانهای آسیب دیده کار کنید. دو ماه پس از آن ، من دندانهایم را باند کردم ، و سپس دو ماه پس از آن ، یکی از دندانهای جلوی من شروع به تاریکی کرد. من در آستانه ازدواج بودم و ناگهان مجبور شدم روکش تهیه کنم … این یک چیز کلی بود. [Nunnally, Freeman and Owens did my tooth extractions and New York cosmetic dentist Sivan Finkel, DMD redid/finished my teeth.]

بعد از تهیه روکش ، دو سال بعد از آن ، احساس کردم واقعا فرسوده شده ام. من خستگی زیادی داشتم ، وزنم زیاد شده بود و پوستم بهترین نبود. من در سلامتی کار می کنم ، بنابراین همه چیزهایی را که می دانم برای مقابله با برخی از این احساسات می توانم برای خودم انجام دهم ، داشتم اما همه کارهایی که انجام می دادم جواب نمی داد. با خودم فکر کردم ، “فکر می کنم اینجا اتفاق بزرگتری رخ می دهد.” من آزمایش خون دادم و آن را برای دکتر فرستادم. او گفت ، “این بسیار جالب است ، من قبلا موردی مانند شما را دیده ام. آیا می توانم از شما بپرسم ، آیا به دهان خود ضربه خورده اید؟ “

البته ، من به او گفتم ، “وای ، واقعاً دارم ، اما چهار سال پیش بود” ، و او به من گفت که پرونده ای مشابه این پرونده دارد – موردی که یک تشویق کننده با انجام یکی از پرش هایش تصادف کرده بود و دندان جلوی او را بیرون زده بود. در واقع ، معلوم شد که من سه دندان عظیم آلوده داشته ام که همه بدون علامت هستند. من هیچ دردی در دهانم یا چیزی شبیه به آن نداشتم ، اما این وضعیت بزرگ رو به رو شدم. من در واقع سه دندانم را بیرون کشیدم ، زیرا برای من کاملاً واضح بود که راه حل این است ، و نه برخلاف کانال ریشه بعد از کانال ریشه.

بعد از آن ، لبخندم را از بالا بازسازی کردم. دندانهای پایین من همه دندانهای من هستند. خنده دار است ، زیرا اکنون من به طور مداوم نگران دندانهای پایین خود هستم و به خوبی دندانهای بالا احساس می کنم! این زمانی بود که من واقعاً فهمیدم چیزی که از دهان من می آید روی انرژی من تأثیر می گذارد ، روی تغذیه من تأثیر می گذارد ، فکر می کنم توانایی من در باردار شدن را تحت تأثیر قرار دهد ، که با آن دست و پنجه نرم کردم و این موضوعی است که من در مورد آن بسیار صریح گفتم. کاملاً واضح است که سلامت دهان و دندان شما با سیستم های کلی شما کاملاً ذاتی است.

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن آن خیلی زیاد است اما لبخند شما زیباست.

متشکرم. خیلی زیاد بود ، واقعاً احساسی بود. من فکر می کنم مردم فراموش می کنند که دندان های احساسی چگونه می توانند باشند. وقتی به این فکر می کنید که چقدر دوست ندارید به دندانپزشک بروید ، مانند “اوه بله ، احساسی است!”

شما یک مادر جدید هستید. روال زیبایی شما با داشتن یک کودک چگونه تغییر کرده است؟

هر روز که کودک پایین می آید مشتاقانه منتظر برنامه شبانه ام هستم و می توانم چند دقیقه وقت بگذارم تا خودم را متمرکز کنم! من روال 12 مرحله ای مراقبت از پوست خود را انجام می دهم و آن ماساژ صورت را به خودم می دهم ، زیرا واقعاً وقت آن روز من است که لحظه خود را داشته باشم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>