هایدی کلوم فقط خود را در اینستاگرام داد

وقتی به تابستان سال 2020 می اندازیم ، اطلاعات فوری اینستاگرام ما مملو از افراد مشهوری بود که با قیچی آشپزخانه خود سعی در انجام کارهای برجسته DIY و مدل موهای خانگی داشتند. در حالی که سالن های زیبایی با اقدامات ایمنی شروع به کار می کنند ، برخی هنوز احساس راحتی بیشتری می کنند که موها را به دست خود بگیرند و هایدی کلوم در میان این دسته است.

دیروز در اینستاگرام ، این سوپرمدل ویدیویی از خود در حالی که موهایش را در دستشویی خود بریده بود منتشر کرد و سعی کرد گزینه های مختلف پیرایش را برای بهترین نتیجه شامل قیچی های آشپزخانه انجام دهد.

کلوم با برچسب زدن به آرایشگران خود ، وندی ایلز و لورنزو مارتین ، در این کلیپ گفت: “من فقط از شوهرم پرسیدم مدل موی مورد علاقه او چیست و او گفت:” موهای بلند با موی سر. ” بیایید امتحان کنیم. ” ویدئو سپس همه گزینه های بالقوه برش او را ، از یک قیچی ابرو گرفته تا یک جفت آشپزخانه مطمئن ، سرعت می بخشد ، قبل از اینکه او با یک دستگاه صورت dermaplaning تسویه حساب کند.

سپس خانم 47 ساله به کار خود ادامه می دهد ، به آرامی اما مطمئناً با تیغ اطراف لبه های صورت خود را اصلاح می کند ، که معمولاً برای از بین بردن هاله هاله و پوست مات از صورت استفاده می شود. او با خنده گفت: “او بهتر این را متوجه شود وقتی امشب به خانه می آید.” “مژه ها را برش نده!”

کلوم با پایان دادن به سلب مسئولیت ، به بینندگان خود توصیه می کند که وقتی صحبت از تریم های DIY می شود ، با دقت قدم بگذارند. او می گوید: “این کار را در خانه انجام نده.” ستاره پس از استفاده از خط چشم و دمیدن قفل هایش ، این امر غیر ممکن را بسیار دست یافتنی و بسیار شیک جلوه داده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>