هایلی بیبر فقط یک مارک تجاری برای نام تجاری زیبایی خود ایجاد کرد – در اینجا همه چیزهایی است که می دانیم

اگر نگاهی به TikTok یا اینستاگرام بیندازید ، فیلم های بی شماری را مشاهده می کنید که پر از تفاسیر از زیبایی ظاهری هایلی بیبر است ، از چشم گربه ای لرزان او در Met Gala 2019 گرفته تا پوست شبنم و درخشان. مانند TMZ اخیراً گزارش شده است ، این ستاره در حال حاضر اسناد قانونی را برای نام تجاری زیبایی خود ثبت کرده است. این برای جامعه چه معنایی دارد؟ حتی فیلم های بیشتر نه تنها ظاهر او را تکرار می کنند ، بلکه دقیقاً از همان محصولات استفاده می کنند.

به دنبال به دست آوردن حقوق نام “Rhode” ، نام میانی بیبر ، این مدل اخیراً یک علامت تجاری برای نام تجاری خود ثبت کرد. مطابق با TMZ، Rhode می تواند در “محصولات زیبایی و سلامتی ، محصولات حمام و دوش ، کرم های زیبایی ، محصولات تمیز کردن شخصی ، لوازم آرایشی ، آرایش ، عطرها ، مراقبت از مو و مراقبت از پوست” استفاده شود.

در حالی که ما احساس خوبی در مورد Rhode Beauty داریم ، این اولین rodeo بیبر در دنیای لوازم آرایشی نیست. در سال 2019 ، بیبر یک علامت تجاری برای “Bieber Beauty” ثبت کرد که شایعات شایعه آن خط تولید محصولات مراقبت از بدن و پوست است. مطابق با انفجار، بعداً توسط مقامات ثبت اختراع و مارك تجاری آمریكا به دلیل آشفتگی احتمالی با علائم تجاری قبلی متعلق به همسرش ، جاستین بیبر ، رد شد.

اخیراً ، سفیر ستاره و bareMinerals اطلاعات بیشتری درباره نگرانی ها و درمان های مربوط به مراقبت از پوست خود در اینستاگرام ارسال کرده است. در پست اخیر ، دوست و خواننده او جاستین اسکای درباره “ملکه پوست” اظهار نظر کرد و یک شیمی دان لوازم آرایشی درباره یک رشته قلب اظهار نظر کرد. آیا Rhode Beauty می تواند مارک بعدی مورد علاقه ما در مراقبت از پوست باشد؟ فقط باید صبر کنیم و بفهمیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>