هر آنچه درباره خط زیبایی آتی Cardi B می دانیم

کاردی بی ممکن است به دلیل شخصیت صریح و منحنی های ساعت شنی شناخته شود ، اما او همچنین به دلیل زیبایی ظاهری خارج از این جهان از جمله کلاه گیس های بلند و روشن و چشم گربه سیاه مشهور است. در حالی که ما آرایشگران شخصی و آرایشگران شخصی او را نداریم که هر روز ما را عروسک کند (آه) ، ما به زودی از طریق خط زیبایی آینده او به محصولی که روزانه استفاده می کند دسترسی خواهیم داشت.

طبق مقاله اخیر از TMZ، خواننده 28 ساله رپ اخیراً اسناد قانونی را برای دستیابی به حقوق “Bardi Beauty” ثبت کرده است ، نامی که طبق علامت تجاری ، وی در ابتدا به دنبال چسباندن محصولات زیر چتر مراقبت از مو ، مراقبت از پوست ، عطر ، و لوازم آرایشی با این حال ، این ستاره در یک پست اینستاگرامی از ماه مارس ، کمی بیشتر زمینه را به ما داد و نوشت که اواخر امسال با خط مراقبت از مو بیرون خواهد آمد.

وی می نویسد: “امسال من با خط مویی که در خانه برای موهای خود و دخترانم کار کرده ام بیرون می آیم.” “با این حال ، من فکر می کنم وقت آن رسیده است که مردم خود را در مورد ملیت ، نژاد و قومیت آموزش دهند. اسپانیایی بودن یا لاتین بودن موهای شما را طولانی نمی کند ، پوست شما را سبک نمی کند یا چهره شما را باریک نمی کند ، به خصوص کشورهای لاتین از جزایر کارائیب. “

اگر مجبور شدیم حدس بزنیم ، فکر می کنیم که خط تولیدی او شامل محصولات متنوعی برای هر نوع مویی ، از فرهای کوتاه گرفته تا موهای بلند و ضخیم باشد. هرچه باشد ، نمی توانیم صبر کنیم تا خودمان آن را امتحان کنیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>