هر آنچه درباره درمان ایمپلنت دهان کامل یک روزه باید بدانید

طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، بیش از 70 درصد بزرگسالان ایالات متحده نوعی از دست دادن دندان را تجربه می کنند. به لطف پیشرفت های فن آوری ، روش های درمانی مختلف دندانپزشکی می توانند لبخندها را در عرض 24 ساعت بهبود بخشند. هر کس باید لبخندی داشته باشد که از نشان دادن آن افتخار می کند ، بنابراین ما با آتلانتا ، موریس سالاما دندانپزشک زیبایی GA ، DMD در مورد روش او برای کمک به شما در گرفتن زیباترین لبخند صحبت کردیم.

در حال حاضر روند برتر دندانپزشکی چیست؟
دندانپزشکی کامل با ایمپلنت دهان داغترین روند در حرفه ما است و این دلیل خوبی دارد. از نظر تاریخی ، افراد در طول زندگی خود به صورت تقسیم بندی شده مراحل دندانپزشکی را طی می کردند ، به این معنی که دهان آنها یک بار تحت درمان یک دندان قرار گرفته است ، که هم به هزینه و هم زمان زیاد صندلی بستگی دارد. این نوع دندانپزشکی همچنین کار زیبایی کلی را که می توانیم انجام دهیم محدود می کند ، زیرا ما باید تعادل آنچه را که پزشکان قبلی انجام داده اند متعادل کنیم. غالباً آنچه اتفاق می افتد این است که ما بیمارانی داریم که از آنچه دندانپزشکی در گذشته به آنها پیشنهاد می دهد ناامید شده اند. اکنون می توانیم همه کارها را در محل انجام دهیم و اغلب فقط در یک روز انجام می شوند. از آنجا که تیم ما می تواند این روش را در یک مکان و یک بار مشاهده انجام دهد ، شما معمولاً سریعتر از بیمارانی که چندین قرار ملاقات دارند بهبود می یابید و بهبود می یابید.

چرا تقاضا برای درمان ایمپلنت دندان افزایش یافته است؟
کاشت دندان به طور گسترده ای کارآمدترین گزینه دائمی برای بازگرداندن ظاهر طبیعی و عملکرد دندانهای از دست رفته محسوب می شود. از حدود 20 سال پیش ، ما روش استفاده از ایمپلنت ها را بهبود بخشیدیم. ما درمان فوری دندانپزشکی یک روزه (ODI) را در مطب ایمپلنت یک روزه خود در آتلانتا ارائه می دهیم. با استفاده از این نوع درمان ، ما می توانیم تمام دندان های خراب آنها را به دلیل بیماری لثه ، پوسیدگی و دندانپزشکی قدیمی جایگزین کنیم. همه این کارها را در یک محیط محافظت شده با بیمار آرام و خواب انجام می دهیم. ما می توانیم دندان های آنها را جایگزین کنیم ، ایمپلنت ها و پروتز را در یک روز قرار دهیم.

“One Day Implants” و مطب گلدشتاین ، گاربر + سلاما لبخند و سلامت دهان و دندان این بیمار را در یک روز تغییر داد.

چه چیزی تمرین شما را از دیگران متمایز می کند؟
من و کارمندانم احساس می کنیم در یک دیزنی لند دندانپزشکی کار می کنیم. این مانند “Fantasia” یک مرکز دندانپزشکی مدرن است که مجهز به فناوری برتر و متخصصان با استعداد و انگیزه فوق العاده ای است که تصمیم گرفته اند با هم کار کنند. ما برای ساده سازی فرآیند با استفاده از فناوری سه بعدی برای تصویربرداری ، فرز و چاپ از نوآوری استفاده می کنیم. در تمرینات خود ، ما یک آزمایشگاه داخلی و مراکز سرپایی داریم. ما می توانیم بیماران را از این طریق بسیار م effectivelyثرتر و کارآمدتر درمان کنیم زیرا هر آنچه برای درمان بیمار نیاز داریم در محل است.

روند درمان ایمپلنت دندان چگونه است؟
این کار با مشورت در جایی شروع می شود که ما یک برنامه درمانی متناسب با نیازهای بیمار ایجاد می کنیم. پس از مشاوره و تصمیم گیری برای حرکت به جلو با ایمپلنت های دندانی ، برنامه درمانی نهایی و برنامه ریزی می شود. در طول عمل ، ایمپلنت ها با جراحی قرار می گیرند در حالی که بیمار به راحتی استراحت می کند. هنگامی که ایمپلنت ها تنظیم می شوند ، هنگام بهبودی یک دندان موقتی به بیمار داده می شود. این افراد موقت دقیقاً مانند دندان های طبیعی ظاهر ، احساس و عملکرد دارند. در بیشتر موارد ، روش های کاشت با بی حسی موضعی قابل انجام است. با این حال ، اگر بیمار از اضطراب دندان رنج می برد ، ما گزینه های دندانپزشکی آرام بخشی را داریم که به آنها کمک می کند تا آرام شوند ، از جمله اکسید نیتروژن و آرام بخشی IV

چند داستان موفقیت شما می توانید به اشتراک بگذارید؟
ما افراد زیادی داریم که از گوشه و کنار برای دیدن ما می آیند و در نتیجه موارد بی نظیری به دست ما می رسد. یکی از موارد مورد علاقه من یک زن و شوهر دوست داشتنی بود که هر دو در اواسط دهه پنجاه بودند و بسیار جذاب بودند اما فقط دندان های خراب داشتند. شوهر یک روز درمان کاشت کامل دهان را انجام داد و او با لبخندی کامل تغییر شکل داد. به محض اتمام کار او ، همسرش به عنوان بیمار وارد شد و همان کار را بر روی او انجام داد. هر دوی آنها با کاشت دندان کاملا لبخند زده اند و اکنون لبخندهای کاملی دارند – در مورد سعادت زناشویی صحبت می کنند.

مورد دیگر در برنامه تلویزیونی “Chasing the Cure” ارائه شد. ما وظیفه کمک به زنی را داشتیم که نیاز به کار دندانپزشکی داشت و معمولاً از طریق درمان کامل کاشت دهان تحت درمان قرار می گرفتیم. با این حال ، او یک بازمانده از سرطان بود و این روش های درمانی که باعث نجات جان او شده بود ، دندان های وی را به شدت آسیب رسانده بود. دندان های وی پوسیده شده بودند که احتمالاً به دلیل تغییر در جریان بزاق پس از شیمی درمانی و پرتودرمانی بود. در این حالت ، ما نمی توانستیم از ایمپلنت استفاده کنیم زیرا استخوان های فک وی برای انجام هر نوع جراحی بسیار شکننده بود. ما مجبور شدیم که برای نجات دندان های او و ساختن پروتز کامل دهان برای او تلاش کنیم.

چه توصیه ای برای بیمارانی که علاقه مند به اصلاح لبخند هستند دارید؟
این کاری است که شما می خواهید با یک تیم حرفه ای مناسب که تجربه درستی دارند انجام دهید. در مورد متخصصانی که درگیر درمان می شوند و همچنین در مورد تجربه آنها س Askال کنید. معمولاً شما به دنبال درمان چیزی غیر معمول هستید. این به انجام تحقیق برمی گردد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>