هر محصول آرایشی پشت پوست جایزه بی عیب و نقص CMT کلسی بالرین

کلسی بالرین در آتش سوخت. میزبان مشترک جوایز CMT امشب – و دریافت کننده جایزه بهترین عملکرد سال – اخیراً اعلام کرده است که در تابستان و پاییز برای برادران جوناس افتتاح می شود ، اما این ستاره به تنهایی می درخشد ، همانطور که در عملکرد برجسته امشب دیده می شود از آهنگ جدید او “من نوشیدن را ترک کردم” و لباس های مختلف و جذابیت تغییر می کند.

در حالی که به نظر می رسید خواننده کانتری از پرهای صورتی روشن گرفته تا لباس یاقوت کبود متشکر از سایه برای بوت بود ، اما در طول تعویض های بیشمار پوست او بی عیب به نظر می رسید. مسئول جذابیت امشب بالرین ، هنرمند آرایش دیرینه او تارین فلدمن است ، که اسرار کامل کننده رنگ چهره خود را با نیوبایتی.

فلدمن برای اینکه پوست ستاره درخشان و درخشان و در عین حال مات و بدون حفره باشد ، به کوکتل محصولات مختلف در پشت صحنه اعتماد کرد. فلدمن می گوید: “من از مخلوط IT Cosmetics CC Cream (39.50 دلار) ، NARS Concealer (30 دلار) و Tom Ford Bronzer (70 دلار) بر روی پوست او استفاده كردم.”

اینستاگرام / تارین فلدمن

موارد دلخواه بیشتر آرایش را می توان در یک صحنه فوری از پشت صحنه ارسال شده توسط فلدمن در اینستاگرام قبل از نمایش مشاهده کرد. در این میان: KISS My Lashes But Better falsies (5 دلار) ، یک برس Artis Oval 8 برای پایان پایه صاف ، و رژ لب های برهنه (مورد علاقه ما) ، از جمله رنگ لب Stunna Fenty Beauty (25 دلار) و براقیت بالای تام فورد لوکس (55 دلار) برای یک بسته نرم افزاری آماده دوربین.

اما اگر از پوست زیر آن مراقبت نشود ، تمام آرایش در جهان تفاوتی نخواهد داشت. خوشبختانه ، بالرین اخیراً در مصاحبه ای با برنامه مراقبت از پوست خود ریخته است نیوبایتی او می گوید که “در مورد استفاده از سرم ویتامین C در صبح” مذهبی “است ، و از این رو فاکتور Glow فاکتور SkinPharm (150 دلار) را به عنوان” قوی ترین ویتامین C “مورد استفاده قرار می دهد. او می گوید: “آن را می پوشی و احساس می کنی پوستت فقط سفت شده و واقعاً براق می شود و من پوست براق را دوست دارم.” “من هر روز صبح از آن استفاده می کنم و به آن قسم می خورم.”

یکی دیگر از محصولات مراقبت از پوست “سخت” در رژیم خواننده: سرم اسید هیالورونیک OSEA ، دو بار در روز استفاده می شود. “پس من هفته ای یک بار یک اسکراب انجام می دهم. من این پدهای شفاف کننده را یک بار در روز انجام می دهم که دارای اسید سالیسیلیک و گلیکولیک هستند و از نظر مذهبی ضد آفتاب می خورم. ” “من الان دیوانه پوستم هستم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>