همه چیز درباره اکستنشن مو بدانید

از موج های کمر چرمی جنیفر لوپز گرفته تا تسویه حساب بالا با امضای آریانا گراند ، تقریباً همه لیست های A در برخی موارد از موهای خود استفاده می کنند. برای برخی ، این یک مراسم منظم است ، مانند تحولات هفتگی کیم کارداشیان. با این وجود ، موهای مصنوعی فقط مختص نخبگان هالیوود نیست و گزینه های امروزی ، دسترسی به آنها را بیشتر از هر زمان دیگری کرده است.

“دانیل کیسلینگ” ، مدیر آرایش موی هنری ، “دانیل کیسلینگ” ، مدیر هنری “بزرگ طول ها” می گوید: “اولین استفاده مستند از اکستنشن مو در مصر باستان بود که از موی انسان یا پشم گوسفند ساخته می شد.” “در طول تاریخ مصر ، از موهای مختلف و کشیده شده برای نشان دادن سن ، مذهب یا موقعیت اجتماعی پوشنده استفاده شده است.” امروزه موهای انسان جمع شده از اهدا کنندگان همچنان ماده مورد نظر باقی مانده است ، اگرچه انواع مصنوعی نیز موجود است. نیکی لی ، آرایشگر مشهور ، مالک مشترک سالن Nine Zero One در وست هالیوود ، کالیفرنیا می گوید: “موهای مصنوعی از الیاف پلاستیک ساخته شده اند و توصیه نمی شوند زیرا موهای واقعی حرکت نمی کنند و احساس نمی کنند.” صرف نظر از ماده ، برنامه های افزودنی می توانند طول ، حجم و / یا رنگ را برای ایجاد یک تغییر چشمگیر یا به روزرسانی ظریف اضافه کنند – گزینه ها عملاً بی پایان هستند.

تعداد سر

به گفته الكساندرا كریستین ، بنیانگذار Glam Seamless ، مواد افزودنی مو به دو دسته تقسیم می شوند: «انواع لباسهای آماده – انواع DIY كه می توانید در خانه از آنها استفاده كنید ، مانند دمبرگ و دم اسبی – و نسخه های حرفه ای ، كه نوع آرایشگر شماست. اعمال خواهد شد ، مانند نوار چسب. ” او می گوید ، بزرگترین تفاوت در طول سایش است. “قطعات آماده برای پوشیدن طوری طراحی شده اند که هر روز خارج می شوند یا برای موارد خاص مانند عروسی پوشیده می شوند ، در حالی که پسوندهای حرفه ای قبل از اینکه سالن مورد نیاز باشد شش تا هشت هفته طول می کشد.

“تا آنجا که چگونگی تعیین نوع مناسب شما مناسب است ، Keasling می گوید که این به سبک زندگی برمی گردد. اگر شما یک ورزشکار یا کسی هستید که در سالن بدنسازی حضور دارد ، کلیپ های موقت ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد زیرا به راحتی قابل حذف و استفاده مجدد هستند. وی افزود: “شیوه زندگی درصد زیادی از” چرا “پشت روشی را كه انتخاب می كنید ، تشكیل می دهد.” وی افزود ، قیمت نیز نقش مهمی دارد و هر یك از آرایشگران می توانند هزینه های مختلفی را ارائه دهند. لی می گوید: “بعضی از آنها نرخ ساعتی را به اضافه هزینه مو می گیرند ، در حالی که برخی دیگر برای ظاهر کلی هزینه می گیرند.” “برنامه های افزودنی بسیار اعتیاد آور هستند! پس از داشتن آنها ، همیشه آنها را می خواهید ، بنابراین بهتر است بودجه را به همین ترتیب اختصاص دهید. “

انواع محبوب

کلیپ + قطعات مدل دار
اینها ساده ترین ، سریع ترین و ارزان ترین راه برای تغییر سبک خود در چند دقیقه با صفر صدمه هستند. سارا کانر ، آرایشگر مشهور ، می گوید: “کلیپ ها” یک روش موقتی برای پسوند است و برای نصب نیازی به متخصص ندارد. “آنها بصورت نوارها یا پودها – گروههایی از تارهای موی منفرد که به یک نوار پارچه ای بسیار نازک دوخته شده اند – در ده ها سایه وجود دارند و به راحتی در ریشه مو می چسبند. همیشه ایده خوبی است که ابتدا با کلیپس ها شروع کنید تا ببینید احساس داشتن موهای اضافی را چطور دوست دارید. سپس می توانید به روش دائمی تری روی بیاورید. ” تکه های مدل دار مانند موی چتری و دم اسبی نیز در رده لباس های پوشیده بسیار محبوب هستند.

نوارها
کارولین آرونسون ، بنیانگذار این مدل 10 و Ex10sions ، توضیح می دهد: “نوارهای چسب نوعی تکه های مو است که معمولاً تقریباً یک اینچ عرض دارند و توسط یک متخصص حرفه ای روی موها چسبانده می شوند ، و آنها را در سرتاسر آنها متزلزل می کند.” “نوار Ex10sions ما از فناوری تزریق استفاده می کند که موهای کشیده را به لبه نوار می رساند و باعث می شود تقریباً برای چشم قابل مشاهده نباشد.” برنامه های استفاده از نوار چسب حدوداً یک ساعت طول می کشد و هر چهار تا هشت هفته یک جلسه نگهداری نیاز دارد. آرایشگر پسوندها را برداشته ، نوار را به بالا منتقل کرده و سپس دوباره نصب می کند.

اوراق قرضه فردی
این رشته ها موهای جداگانه ای هستند که با استفاده از چسب های مختلف مانند چسب ، کراتینه ، نوک های I یا میکروبندها به موهای طبیعی تبدیل می شوند. اکستنشن های محبوب Pre-Bonded از Great Greats به یک برنامه منحصر به فرد رشته به رشته احتیاج دارند – ممکن است چندین ساعت طول بکشد – که در طی آن اکستنشن ها توسط پیوندهای کراتینه ثبت شده به موهای طبیعی متصل می شوند. Keasling می گوید: “این نزدیکترین گزینه ما به موهای کاملاً طبیعی است و هیچ کششی را نمی توان تشخیص داد.” و بسته به تراکم موهای مشتری ، این برنامه می تواند تا پنج ماه دوام بیاورد.

Clayton Hawkins ، آرایشگر مشهور ، برای ضخیم شدن و بلند شدن موهای کم پشت این مشتری ، از الحاقات پیوند کراتینه The Hair Shop استفاده کرد.

خیاطی ها
نوارهای مویی که به عنوان پودهای بسته شده یا بافتنی نیز شناخته می شوند ، نوارهایی از مو است که توسط یک آرایشگر بر روی نوارهای کوچک یا موی طبیعی مو دوخته می شود. استفاده از آنها بیشتر طول می کشد – معمولاً چند ساعته – اما ممکن است با رشد موها کمی کمتر دیده شوند. آنها همچنین کمی بیشتر طول می کشند ، و لمس هر هشت تا 12 هفته مورد نیاز است.

Glam Seamless Platinum Ash Blonde 22 ”Invisi-Ponytail طول ، پری و درخشندگی را به سبک این مشتری اضافه کرد

فروشگاه حرفه ای

کلیپ ها همیشه در دنیای توسعه جایگاهی خواهند داشت ، اما برای سایش طولانی تر و داشتن ظاهری طبیعی ، تنها راه برای استفاده مناسب است. لی می گوید: “بزرگترین تفاوت بین مواد افزودنی DIY و حرفه ای این است که به خوبی با موهای طبیعی ترکیب می شوند و کاربرد دقیق آنها چیست.” “کار یک متخصص همیشه بهترین راه برای اطمینان از کمترین میزان آسیب به موهای طبیعی است.” طبق گفته های Keasling ، متخصصان سالن های دارای مجوز ، در صورت سرمایه گذاری در یک نام تجاری با کیفیت از برنامه های افزودنی ، باید مجوز موفقیت خود را به مشتریان خدمات تحت آن نام تجاری اعطا کنند. وی می گوید: “این اطمینان می دهد كه افراد حرفه ای سالن آموزش دیده اند و می توانند سطح بالاتری از كنترل كیفیت را ارتقا دهند.”

بازدید از یک متخصص حرفه ای نیز احتمال آسیب را کاهش می دهد. کانر ، که با یک سازنده کلاه گیس برای ایجاد پارچه های سفارشی برای مشتری های خود کار می کند و نه کار با مارک اکستنشن مو ، می گوید: “استفاده از موهای فرسوده شهرت تخریب مو را به دست آورده اند و حقیقت این است که قطعاً می توانند ، اگر به درستی انجام نشوند.” . “بهترین توصیه ای که می توانم هنگام جستجوی یک متخصص ترویج داشته باشم این است که چندین مشاوره داشته باشم تا واقعاً فردی باتجربه را پیدا کنم.”

هنگام خرید اکستنشن ، به دنبال موی صد در صد رمی انسان باشید.

کنترل کیفیت
قبل از تعهد به انجام کار جدید ، متخصصان بر اهمیت تحقیق در مورد گزینه های شما برای اطمینان از داشتن موهایی با کیفیت بالا و با اخلاقی تأکید می کنند. لی که سالها از اکستنشن های Great Longs استفاده کرده است ، می گوید: “یک دسته از اکستنشن های بد می توانند موهای شما را حدود یک سال عقب بگذارند.” “من از آنها در همه مشتریان مشهور خود استفاده می کنم زیرا کیفیت شگفت انگیز است و موها از نظر اخلاقی تهیه می شوند ، که همیشه برای من بسیار مهم بوده است. اگر می خواهید آنها را به سرانجام برسانید ، پول را برای انجام درست و با موهای با کیفیت خرج کنید.

نوعی از موی انسان به نام موی رمی استاندارد طلایی اکستنشن محسوب می شود. کریستین می گوید: “هنگام خرید اکستنشن ، به دنبال 100 درصد موی انسان رمی باشید.” “رمی به این معنی است که کوتیکول – لایه محافظ طبیعی مو – دست نخورده و در همان جهت قرار دارد. این تضمین می کند که اکستنشن های شما درخشش طبیعی خود را حفظ می کنند و پس از سایش نیز بدون سایش لباس می مانند. ” دریغ نکنید که از آرایشگر خود بپرسید که این پسوندها از کجا آمده است یا اینکه در وب سایت مارک خود حفاری کنید. کیسلینگ می گوید: “موهای رمی Great Longs” از نظر اخلاقی تهیه شده و در معبدی که در آن آمده است ، ردیابی می شود. “اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که دلار خود را می گذارید به شخص دیگری آسیب نمی رساند.” Ex10sions Aronson از 100 درصد موهای مغولی منبع اصلی ساخته شده است ، نوع دیگری از بالاترین نوع موهای انسانی ، که به گفته وی با مراقبت و نگهداری صحیح تا دو سال دوام می آورد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>