همه چیز در مورد نام تجاری KKW Beauty بدانید

در تاریخ 6 جولای ، کیم کارداشیان اعلام کرد که نام تجاری زیبایی او KKW Beauty – شامل چوب های کانتور گرفته تا مداد چشم – در حال برنامه ریزی برای “تعطیل” در اول آگوست با هدف راه اندازی مجدد “یک نام تجاری کاملا جدید با فرمول های جدید” است.

“در اول آگوست در نیمه شب سایت kkwbeauty.com را تعطیل خواهیم کرد تا بتوانیم با مارک کاملا جدیدی با فرمول های جدید که مدرن تر ، نوآورانه تر و بسته بندی شده با ظاهری بلند و پایدار هستند ، به شما بازگردیم.” در یک پست اینستاگرامی گفت. “من از ادامه توسعه و گسترش دامنه محصول خود هیجان زده هستم و شما سرانجام قادر خواهید بود آن را به همان روشی که من همیشه تصور کرده ام تجربه کنید … علاوه بر این ، تیم من سخت تلاش می کند تا تجربه خرید مشتری را در جایی که دوست دارید بهبود بخشد. بتوانید لوازم آرایشی و زیبایی من را در همه دسته ها از یک وب سایت خریداری کنید. “

مطابق با صفحه شش، طرفداران حدس می زدند که مارک کارداشیان بخاطر طلاق اخیر وی از کانیه وست قصد دارد “W” را از نام این شرکت حذف کند. با این حال ، این خلاف واقعیت است ، زیرا گزارش شده است که وست در زمینه تغییر نام تجاری به کیم کمک می کند. یکی از صاحب نظران در این زمینه اظهار داشت: “واقعیت جالب کمی ، کانیه به معرفی نام جدید کمک کرد.” صفحه شش. “تصمیم کیم برای تغییر نام تجاری هیچ ارتباطی با حذف W در KKW ندارد زیرا وی نام قانونی خود را تغییر نداده است و هنوز هم توسط West می رود.”

در حالی که سایت یک وقفه دارد ، ما از فروش عمده ای که این برند به عنوان یک هدیه ارزان قیمت ارائه می دهد هیجان زده هستیم. در حال حاضر ، Ulta 50 درصد تخفیف برای همه محصولات KKW Beauty ارائه می دهد و موارد دلخواه ما هرگز در دسترس نبوده است.

اگر مطمئن نیستید که در حالی که محصولات با قیمت تخفیفی دارند چه چیزی را سفارش دهید ، توصیه می کنیم از مجموعه برجسته و برجسته Creme Contour & Highlight (در اصل 32 دلار ، اکنون 16 دلار) شروع کنید ، که برای ظاهری یکپارچه به استخوان گونه می رود. همچنین در لیست مورد علاقه های ما گنجانده شده است: خط لب خامه ای قرمز (در اصل 12 دلار ، در حال حاضر 6 دلار) و Glam Bible Highlighter مروارید (با اصل 20 دلار ، اکنون 10 دلار).

با ما همراه باشید نیوبایتی برای به روزرسانی بیشتر در مورد راه اندازی مجدد KKW Beauty.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>