والنتینو در حال راه اندازی یک مجموعه گریم زرق و برق دار و فراگیر است

وقتی به والنتینو می اندیشم ، تصاویری از لباسهای هایوت کوتور (آیا کری مولیگان و زندایا را در مراسم اسکار یکشنبه دیده اید؟) ، بهترین پارچه های ایتالیایی و البته آن رنگ قرمز کوکنار را به تصویر می کشم. گرچه این عطرها سال ها مورد علاقه و علاقه مردم بوده اند ، اما این تنها برند گسترش یافته به دنیای زیبایی بوده است. خوب ، تا الان خانه مد نمادین به تازگی اعلام کرده است که در حال راه اندازی یک خط آرایش است که مدیر خلاق Maison Valentino پیرپائولو پیچیولی آن را آرزو می کند.

با توجه به مارک تجاری ، این مجموعه شامل محصولات چند منظوره و چند منظوره خواهد بود که بیانگر آزادی بیان و فردیت در هسته اصلی نام تجاری است. “Valentino Beauty زیبایی انسانی است ، آرایش مد برای همه جنسها ، سنین و فرهنگ ها.”

متأسفانه ما تا 25 ماه مه که مجموعه نزدیک به اولین معرفی رسمی خود در 31 مه در یک پاپ آپ در Selfridges لندن است ، قادر به انتشار عکس ها و جزئیات محصول نیستیم. در هنگام راه اندازی ، Maison Valentino شامل 40 سایه فونداسیون ، 50 سایه رژ لب قابل تعویض و انواع محصولات چشم برای متناسب با همه رنگ و تنظیمات پوست خواهد بود.

“زیبایی پیچیدگی است که از طریق عشق حل می شود. زیبایی دموکراتیک است. من به هویت هر فرد نگاه می کنم ، منحصر به فردی که تنوع و فراگیری را در بر می گیرد. زیبایی در مورد لطف است. لطف چیزی است که نمی توانید توصیف کنید ، بلکه یک ادراک است. زیبایی چیزی است که به من احساس می دهد. این یک ارتباط است. ”

برای به روزرسانی با نیوبایوتی همراه باشید. فقط صبر کنید تا بسته بندی زرق و برق دار را ببینید!

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>