ویتنی پورت می گوید این تونر باعث می شود پوست او منافذ پوستی شود

احساس می کنم مانند MTV در تماشای سفر زندگی ویتنی پورت بزرگ شده ام تپه ها و شهر زمانی که من در دانشگاه بودم ، اولین حضور خود را آغاز کرد و او از آن زمان ازدواج کرده است ، صاحب یک پسر (سانی که اکنون 3 ساله است) شد و پادکست ، لباس و چندین طرح و همکاری جالب دیگر را راه اندازی کرد. آخرین مورد او با پوئز است و ما نمی توانیم بیشتر بخاطر داشتن موضوعی که بسیاری آن را تابو می دانند ، تحسین كنیم. این یک چیز است که ما در مورد ستاره واقعیت ، مادر و کارآفرین دوست داریم: او صریح و خاکی است ، تا حدی که طرفدارانش احساس می کنند او را مانند یک دوست می شناسند. در اینجا ، ما در مورد همه این موارد و بیشتر چیزهایی را از خود پورت دریافت می کنیم.

شما در سنین جوانی به کانون توجهات قرار گرفتید. آیا این امر شما را مجبور کرد که زودتر از همتایان خارج از دوربین خود به مراقبت و زیبایی پوست بپردازید؟

“من در دبیرستان واقعا پوست بدی داشتم. وقتی نوجوان بودم ، آکنه بسیار بدی داشتم و خواهرم هم همینطور – این یک چیز ژنتیکی بود. بنابراین از سن جوانی ، حدود 13 یا 14 سالگی ، مادرم همیشه ما را به نزد همه پزشکان و چهره پردازان مختلف می برد. خواهرم آکنه کیستیک داشت. مال من بیشتر در منطقه T من بود. بنابراین در آن زمان واقعاً شروع به یادگیری پوست کردم ، و اینگونه بود که دچار وسواس پوستی شدم و از آن به بعد همیشه از پوست خود مراقبت می کردم. این برای من واقعاً مهم شد. سپس وقتی من در تلویزیون بودم ، خوشبختانه 20 ساله بودم ، بنابراین نیازی نبود که به آرایش و همه این موارد اهمیت بدهم ، اما همیشه مراقب پوست خود بودم. من همیشه یک روال صبح و شب داشته ام – در 16 سالگی کرم دور چشم می پوشیدم. “

من می دانم که شما یک طرفدار بزرگ مراقبت از پوست هستید. چه محصولی به تازگی کشف کرده اید که واقعاً برای شما مفید واقع شده باشد؟

“آره! Biologique Recherche کمی گران است ، اما صادقانه بگویم تونر P50 آنها بسیار شگفت انگیز است. بسیار لایه بردار است و باعث می شود پوست من بی حفره به نظر برسد. من فکر می کنم این امر به شکستگی نیز کمک می کند زیرا من هنوز در اطراف خط فک و منطقه T خود شکستگی ایجاد می کنم. پاک کننده ای در آمازون به نام Belli – کاملاً طبیعی – وجود دارد که خواهرم به دلیل بارداری و همچنین وسواس مراقبت از پوست پیدا کرد. این یک ژل بسیار تمیز و ملایم با اسید لاکتیک و همه این مواد خوب است که برای شما تمیز است. SkinCeuticals CE Ferulic واقعا خوب است ، گرچه بوی هات داگ می دهد. و مرطوب کننده Embryolisse همیشه مورد علاقه من برای همیشه و همیشه بوده است. “

آیا وقتی محصولات جدید اسیدی را امتحان می کنید می ترسید؟

“من واقعاً نمی ترسم. حتی اگر پوست من رنگ پریده است و به نظر می رسد حساس است ، اما واقعاً اینگونه نیست. و من می دانم که چگونه از اسیدها و چگونگی عملکرد آنها در برنامه روزمره و چند بار استفاده کنم. اما یاد گرفته ام که بعضی اوقات کمتر هم بیشتر می شود. تابستان گذشته من یک روال واقعا طولانی داشتم ، و گاهی اوقات اگر وقت داشته باشم این کار را انجام می دهم ، اما چون معمولاً این کار را نمی کنم ، آن را به چند مرحله ساده محدود کردم: شستشو ، تن ، سرم ، مرطوب کننده ، ضد آفتاب ”

آیا مهارت های زیبایی وجود دارد که در آن مهارت دارید یا از آن وحشتناک هستید؟

“من نمی توانم کاری انجام دهم! خوب این درست نیست ، من می توانم صورتم را پوست کنم. و من در استفاده از پودر و فونداسیون خوب عمل می کنم تا پوست من بدون نقص ظاهر شود ، بدون نقص جلوه کند. من از این آغازگر TULA استفاده می کنم که رنگ پوست و پودر bareMinerals را کاملاً یکدست می کند ، اگر مستعد شکستگی هستید ، برای پوست شما بسیار سبک و مفید است. می توانم مانند یک نگاه صورتم – یک آرایش بسیار طبیعی ، هلویی ، آسان و پنج دقیقه ای. من نمی توانم یک چشم بالدار انجام دهم. من نمی دانم کسی فیلم من و لورن کنراد را در مورد چگونگی انجام یک چشم بال دیده است یا نه ، اما این یک فاجعه بود.

من از انجام موهایم وحشتناک هستم ، بنابراین به همین دلیل خواهید دید که موهای من هرگز در شبکه های اجتماعی تمام نمی شود – همیشه فقط به طور طبیعی خشک می شوند. برای تلویزیون و رویدادها ، شخص دیگری این کار را می کند. و من نمی توانم ناخن هایم را پر کنم یا انجام دهم مانیکور و پدیکور لذت گناه من است زیرا قطعاً خودم نمی توانم آنها را انجام دهم ، اما آنها را دوست دارم. من احساس می کنم خیلی تمیز و جمع شده ام این قطعاً چیزی است که من به حرفه ای ها می سپارم ، در غیر این صورت مثل 10 غریبه خواهم شد.

همکاری شما با Poise چگونه شکل گرفت؟

وی گفت: “بعد از این که سانی را گرفتم ، قطعاً دچار نشت مثانه شدم ، خصوصاً وقتی که شروع به تمرین کردم. من احساس می کنم بسیاری از زنان می توانند با یکدیگر رابطه برقرار کنند ، به خصوص کسانی که زایمان واژینال داشته اند. همچنین ، با گذشت چند روز از پریود شدن پس از داشتن سانی ، من واقعاً نمی خواستم تامپون بپوشم زیرا این برای من ناراحت کننده بود. بنابراین Poise با این محصول جدید One by Poise ، که یک بوش زیر شلواری است بسیار راحت ، محافظت کننده بو ، ادرار و خون را جذب می کند ، به بازار آمد و آنها این کمپین بازاریابی بسیار زیبا را در مورد “Canfessionals” ما دارند و وقت خود را صرف برای خودمان من فکر می کنم این چیزی است که بسیاری از زنان فهمیده اند مهمتر از هر زمان دیگری است ، به خصوص امسال ، این واقعاً چیزها را در چشم انداز قرار داده است. بنابراین وقت خود را برای ورود به دستشویی و مراقبت از تجارت خود اختصاص دهید ، اما همچنین ممکن است کاری را برای خود انجام دهید که به طور معمول ممکن است در حین کار دچار وقفه یا خطا شوید. “Canfessional” من این است که وارد حمام می شوم و به مدت 30 دقیقه تلویزیون واقعیتم را تماشا می کنم. این 30 دقیقه است که من می توانم هر موقعیت بهداشتی را که باید مراقبت کنم انجام دهم و فقط یک یا دو قسمت را می دانم که بله می دانم؟

ما باید این موارد را عادی کنیم که شاید از آن خجالت کشیده ایم اما نباید این کار را بکنیم زیرا هیچ کنترلی بر آنها نداریم و آنها بخشی از وجود انسان هستند. کمپین اجتماعی واقعاً زیبا ما زنان را ترغیب می کند که “Canfessionals” خود را به اشتراک بگذارند وPoise ، #sweepstakes ، #canfessional را برچسب گذاری کنند و شما این فرصت را دارید که 10 هزار دلار برای بازسازی حمام برنده شوید. و آنها پنج مورد از آنها را می دهند. من هیجان زده هستم که می توانم بخشی از این باشم و فقط موارد بیشتری را به اشتراک می گذارم. همه چیز در مورد بیشتر صحبت کردن است ، و صادقانه بگویم ، اهمیتی ندادن به آنچه دیگران فکر می کند. این شما را تعریف نمی کند. نشت مثانه و سایر مواردی که پس از کودک برای بدن شما اتفاق می افتد ، شما را تعریف نمی کند. مهم است که بدانید و بدانید که محصولاتی وجود دارند که می توانند در طی آن احساس راحتی بیشتری داشته باشند. “

آیا می فهمید که این موضوعی است که از گفتگو با دوست دختر خود راحت هستید؟

“من و بیشتر دوست دخترانم احساس راحتی می کنیم در مورد این موضوع با یکدیگر صحبت کنیم ، اما من نمی دانم که ما واقعاً این کار را می کنیم ، این مسئله است. بنابراین چون این مکالمه ها ممکن است انجام نشده باشد ، ما نمی دانیم چه چیزی طبیعی است یا چه چیزی باید استفاده شود ، بنابراین من دوست دارم که کمک کنم بخشی از این تغییر باشد ، خواه در شبکه های اجتماعی باشد یا در گروه های دوست من. در مورد این نوع مسائل واقعاً نباید قضاوتی کرد. ”

چه احساسی نسبت به شما دارید تپه ها راه اندازی مجدد؟ زندگی شما در این 15 سال از زمان OG چگونه تغییر کرده است؟

“نمایش بسیار متفاوت است. من فقط قسمت اول را تماشا کرده ام ، اما فکر می کنم آنچه تغییر کرده است سطح مکالمات بالغی است که اکنون می توانم با بسیاری از این افراد داشته باشم. فکر می کنم همه بیشتر و بیشتر به آنچه مهم است پی می برند. من فکر می کنم وقتی 20 ساله هستید ، تصویری کاملاً انحرافی از آنچه مهم است دارید و مردم شروع به بچه دار شدن می کنند و می خواهند از آنها محافظت کنند ، و ما همه واقعاً بالغ شده ایم. اکنون می توانیم ارتباطات عمیق تری داشته باشیم. من با برخی از زنان این نمایش روابط نزدیکتری نسبت به گذشته برقرار کرده ام که واقعاً احساس خوبی داشته است. من فکر می کنم مادر بودن می تواند این کار را انجام دهد. این فقط این چیز جمعی است که شما حتی واقعاً مجبور نیستید توجیه یا صحبت کنید ، فقط یک جورهایی آن را دریافت می کنید. من فکر می کنم این ارتباط ما را به هم پیوند داده و این خوب بوده است زیرا من واقعاً هرگز در برنامه با همه نزدیک نبودم.

آیا قرار است در این فصل در اپیزودهایی شرکت کنید؟

“برخی از آنها. بیشتر صحبت های من با آنها دور از دوربین بود – کاش این می توانست نمایش باشد ، اما من تهیه کننده نیستم. ای کاش می توانست در مورد صحبت کردن در مورد چگونگی نمایش بر زندگی همه تأثیر بگذارد و زندگی آنها اکنون چگونه است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>