پریانکا چوپرا جوناس این رژ لب برهنه 10 دلاری را در جوایز موسیقی بیلبورد امشب پوشید

پریانکا چوپرا جوناس برای حمایت از همسر نیک جوناس در حالی که وی امشب جوایز موسیقی بیلبورد را برگزار می کند ، از برنامه تیراندازی مملو از شلوغ خود در آن طرف حوض فاصله گرفت – و از نگاه به نظر می رسد ، این دو هنوز راه خود را در مورد فرش قرمز نمی دانند.

Chopra Jonas که در Dolce & Gabbana سفارشی خیره کننده بود ، گروه طلاکاری شده خود را با ظاهری آراسته ، تک رنگ و با مجوز از مری فیلیپس ، آرایشگر دیرینه ، جفت کرد. اما خوش شانس بودن ما ، جذابیت فقط گران به نظر می رسد.

چوپرا جوناس اخیراً به عنوان سفیر جهانی ماکس فاکتور منصوب شد ، بنابراین جای تعجب نیست که فیلیپس برای ظاهر امشب از مارک برجسته آرایش استفاده کرد. فیلیپس برای دستیابی به یک برافروختگی با ظاهری طبیعی ، رژگونه پفک Max Factor Crème Puff را در گل رز جذاب و صورتی اغواکننده به همراه عصای برجسته Miracle Highlighter برای برخی درخشش های اضافی استفاده کرد.

فیلیپس برای ایجاد جلوه چشم پوشی چوپرا جوناس ، به پالت برهنه شاهکار در غروب مات و برهنه های طلایی روی آورد ، سپس با مداد کوهل به رنگ های قهوه ای و مشکی ، به علاوه آستر مایع با دقت بالا و شاهکار به رنگ سیاه مخملی برای درام ، خط زد. مژه ها با ریمل Divine Lashes با رنگ مشکی و ابروها با Real Brow Fill & Shape در رنگ عمیق قهوه ای شکل گرفته شد.

فیلیپس برای گره زدن ظاهر رنگی بهم ، لب برهنه کلاسیک را انتخاب کرد. خوش شانس ما ، لب زیبای مجلل با استفاده از Color Elixir Liner در Brown ‘N Nude (8 دلار) و LipFinity Lip Color in Indulgent (10 دلار) بود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>