پریانکا چوپرا جوناس روزمره مراقبت از پوست شبانه خود را با قیمت 710 دلار به اشتراک می گذارد

اگر ما در مورد پریانکا چوپرا جوناس چیزی می دانیم ، این به این دلیل است که او دوست دارد روال زیبایی خود را ساده نگه دارد. در ماه آوریل ، او گفت چه کسی چه می پوشد که برنامه آرایش او هرگز از پنج مرحله فراتر نمی رود ، و اخیراً ، در مصاحبه با وگ انگلیسی، چوپرا اعتراف كرد كه برنامه مراقبت از پوست در شب نيز به ندرت از پنج قدم فراتر مي رود.

چوپرا گفتگوی زیبایی را با قصیده ای به ظاهر آرایش قبلی خود آغاز می کند و می گوید بزرگترین افسوس زیبایی اش بیش از حد در آرایش است. فقط کافی است یک کشیدن سایه چشم ، ریمل مژه و ابرو ، رژگونه و برس به ابروهای ضخیم او بپردازید تا احساس اطمینان کنید که از در خارج می شوید. او می گوید: “من عاشق این هستم که ابروهایم را به اندازه کافی رشد داده ام – آنها پرپشت و پرپشت هستند و من دوست دارم که شکل خاصی داشته باشند.” “آنها برای قاب بندی چهره بسیار مهم هستند.”

چوپرا جوناس پس از بازگشت به خانه و آماده شدن برای رفع خستگی ، با استفاده از دستگاه پاک کننده آرایش چشم و لب Shiseido (30 دلار) ، محصولی که او قسم خورده است ، مقدار کمی آرایش صورت را کاملاً پاک می کند.

در مرحله بعدی ، او به دنبال ژل تمیز کننده کرم Augustinus Bader (65 دلار) می رود که با گیاهان دارویی فعال برای پاکسازی و تصفیه سد پوست تهیه شده است. او برای سرم خود عاشق 111Skin Y Theorem Repair Serum NAC Y2 (350 دلار) است و Chopra Jonas یکی از طرفداران کرم مرطوب کننده و کاهش چین و چروک عمیق Augustinus Bader The Rich Cream (265 دلار) است. قبل از سر بالش ، او همیشه روی عطر مخصوص رفتنش اسپری می زند تا برای یک استراحت هشت ساعته آماده شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>