پریانکا چوپرا جوناس می گوید این دو محصول مو در بیشتر روزها “

بازیگر ، تهیه کننده ، نویسنده – خاطرات جدید او ناتمام بررسی های زیادی داشته است – و در حال حاضر کارآفرین زیبایی با اولین نام تجاری جدید پایدار مراقبت از مو آنومالی ، پریانکا چوپرا جوناس نه تنها در بالای جهان نشسته است ، بلکه همچنین سعی در ساخت آن دارد یک جای بهتر.

شما گفته اید که رابطه شما با موهایتان بسیار شخصی است. اولین حافظه موی شما چیست؟

“از کجا که من در هند هستم ، ما در مورد اولین مدل موی خود معامله بزرگی انجام می دهیم. در بسیاری از مناطق کشور ، قبل از یک سالگی کودک ، موهای او تراشیده می شود تا موهای کودک از بین برود تا موهای جدید ، ضخیم و شاداب رشد کند. در واقع این یک جشنواره تشریفاتی به نام موندان است و برای من انجام شد. من کچل متولد شدم ، و مادربزرگم واقعاً از اینکه من مو ندارم یا موهای نازکی دارم ، به دلیل اینکه موهای هندی باید پرزرق و برق باشد ، ابراز نگرانی می کرد ، بنابراین عمه من سه بار موهای من را تراشید. منطق او این بود که وقتی آنرا می تراشی ، موها ضخیم تر می شوند. شاید به همین دلیل است که من این مقدار زیادی از آن را دارم. ”

در واقع چند بار موهای خود را انجام می دهید؟

“از 365 روز ، من احتمالاً تقریباً 320 روز موهایم را تمام کرده ام. این بخشی از شغل من است. این راحت ترین قسمت آن نیست ، اما همراه با قلمرو است. این بدان معناست که موهای من هر روز با محصولات داغ درمان و خشک می شود و با دیدن صدمه ای که به آن وارد شده ، تمایل داشتم از آن مراقبت کنم و تا آنجا که می توانم از آن محافظت کنم تا بتواند از همه اینها جان سالم به در ببرد. ”

اما خودتان آن را می شوید و شرطی می کنید؟

“من در واقع کسی هستم که عاشق شستن موهایم هر روز است. موهای من چرب و کدر می شود – من از احساس زیاد محصول در موهایم متنفرم – و این احساس تمیز و تازه را دوست دارم. وقتی می توانم دستانم را از طریق موهایم بریزم احساس خیلی خوبی دارم. اما روال کار من کاملاً ساده است – من هفته ای چند بار با ماسک مو شستشو می دهم ، حالت می دهم و عوض می شوم. به همین دلیل Anomaly با تمام محصولات پیچیده یک خط حرفه ای نیست. این خیلی ساده است – هشت مورد ضروری که می توانید به طور منظم استفاده کنید. ”

بیایید در مورد ناهنجاری صحبت کنیم. چه چیزی شما را به راه اندازی نام تجاری خود ترغیب کرد؟

“من مدتی بود که به فکر ایجاد یک مارک مراقبت از مو افتاده ام ، و همچنین افتخار این را داشته ام که به عنوان سفیر برای چند مارک برجسته مو مانند Pantene خدمت کنم. فکر می کنم در نهایت آنچه شخصاً بدنبال آن بودم وجود نداشت: یک مارک تجاری پایدار که از همه بسته بندی های غیرضروری محروم است که فرمول های خارق العاده ای دارد و بوی خوبی دارد و از همه مهمتر ، روزهای موی خوبی را به شما می دهد. بنابراین فکر کردم ، چرا آن را ایجاد نمی کنم! ”

چرا عامل پایداری برای شما بسیار مهم بود؟

“من همیشه نسبت به محیط زیست آگاه بوده ام و می دانم كه هر كسی به سهم خود برای ترك جهان بهتر از زمانی كه ما آن را یافتیم ، عمل می كند. از لحاظ تاریخی ، صنعت زیبایی کمک بزرگی به میزان زباله تولید شده در هر سال کرده است ، به همین دلیل من می خواستم حذف برخی از آنها را در اولویت قرار دهم. بطری های ما از 100٪ زباله بازیافتی و آلومینیوم قابل بازیافت بینهایت ساخته شده اند ، ما این زباله ها را از محل دفن زباله و اقیانوس های خود هدایت می کنیم و پس از استفاده می توان آنها را دوباره بازیافت کرد. دیواره های پلاستیکی بطری های ما به معنای واقعی کلمه به همان اندازه که ممکن است نازک باشند ، و فرمول های ما نه تنها برای شما مفید هستند ، بلکه برای کره زمین نیز مفید هستند. ما کمترین مقدار ممکن را برای بسته بندی خرج می کنیم تا بتوانیم بیشترین مقدار را برای فرمول ها هزینه کنیم – و مقرون به صرفه هستیم! هر محصول 6 دلار است. ما مجبور نبودیم کیفیت ، قیمت یا کره زمین را فدا کنیم. ”

من عاشق این هستم که شامپوها و نرم کننده ها ست نیستند ، بلکه افرادی هستند که می توانند با هم مخلوط شوند. آیا این نتیجه روال خود شما است؟

“من همیشه شامپو و نرم کننده خود را مخلوط و مطابقت داده ام ، و به طور معمول چندین بار در دوش خود همزمان دارم. در حال حاضر من کل خط Anomaly را در دوش گرفته ام. بعضی مواقع موهای من خیلی خشک است ، بنابراین نه تنها به یک شستشوی خوب بلکه به یک نرم کننده یا ماسک ضد مغذی نیز نیاز دارم. بعضی اوقات در آن هفته هر روز موهایم را می شستم ، بنابراین تمام آنچه که نیاز دارم یک تمیز کردن ملایم است. یا اگر من از ساقه می آیم و یک تن محصول در موهایم وجود دارد ، به یک پاکسازی عمیق نیاز دارم. این خط چگونگی مراقبت من از موهای خود را تقلید می کند: هیچ چیز برای من یک اندازه نیست ، بنابراین من می خواستم از این روش تقلید کنم و یک منوی از محصولات ایجاد کنم که به مردم اجازه می دهد در صورت نیاز دقیقاً همان چیزی را که نیاز دارند برطرف کنند ، در مقابل قفل شدن در یک رژیم برش کوکی. ”

کدام ترکیب مورد علاقه شخصی شماست؟

“اوه ، من از همه چیز استفاده می کنم ، اما بیشتر روزهای من نرم کننده شامپو و نرم کننده نرم کننده است ، و سپس ماسک نرم کننده عمیق را چند روز در هفته اضافه می کنم. شوهرم شامپوی شفاف سازی ذغالی را دوست دارد. “

در مورد نام آنومالی چطور؟ چه چیزی از آن الهام گرفته است؟

“من بسیار خوشحالم که شما پرسیدید. این نام برای من بسیار خاص است. ناهنجاری به معنای انحراف از استاندارد است ، این معنی فرهنگ لغت است. اما چه کسی تصمیم می گیرد که استاندارد چیست؟ چه کسی تصمیم می گیرد که چه چیزی طبیعی است؟ هیچ تعریفی از طبیعی یا غیر طبیعی وجود ندارد و نباید وجود داشته باشد. من فکر می کنم هر یک از ما ناهنجاری است ، و ما بی نظیر و خاص هستیم و باید با آنها چنین رفتاری شود. من طرفدار برچسب ها ، برچسب ها ، کلیشه ها و همه اینها نیستم. ناهنجاری به عنوان نام برای من شاعرانه و زیبا بود ، و این همان چیزی بود که دوست داشتم این برند باشد. ”

امسال به دنبال چه پروژه های دیگری هستید؟

“این سال بسیار عجیبی بوده است: من دو فیلم منتشر کردم ، دو فیلم گرفتم ، یک خاطره منتشر کردم و یک مارک تجاری راه اندازی کردم. در حال حاضر مشغول فیلمبرداری برای یک مجموعه تلویزیونی به نام Citadel در آمازون هستم و یک سری پروژه های دیگر نیز در دست ساخت دارم. من قطعاً مشغول کارم. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>