پریانکا چوپرا جوناس می گوید این ریمل حجم دهنده “شگفت انگیز” است

من همیشه آرزو می کنم کسی باشم که می توانم یک ریمل مژه و ابرو بزنم و از خانه بیرون بیایم و به نظر زن جدیدی بروم ، اما طبق روال آرایش یک ساعته من ، این هرگز صدق نخواهد کرد. با این وجود می توانم از طریق بازیگر ، نویسنده و فعال پریانکا چوپرا جوناس ، که اخیراً به چه کسی چه می پوشد که برنامه آرایش او هرگز فقط از 5 دقیقه بیشتر نمی شود.

او توضیح می دهد که تمیز کردن سریع با Obagi Nu-Derm Gentle Cleanser (43 دلار) ، یک مرطوب کننده خوب – در حال حاضر مورد علاقه او کرم صورت دکتر باربارا استورم است (215 دلار) – به علاوه “چند قطره ضد آفتاب” همیشه اولین قدم های او است قبل از روال مینیمالیستی او ، و تقریباً این کار را برای پایگاه او انجام می دهد. او می گوید: “من اساساً بزرگ نیستم ، اما یک ضربه سریع زیر چشمی با یک چوب کانسیلر انجام می دهم ، شاید در اطراف دهان نیز باشد ، و سپس فقط آن را مخلوط می کنم” چه کسی چه می پوشد.

سپس ، 38 ساله با یک مژه کن مژه ، YSL The Shock Volumizing Mascara (29 دلار) ، که به گفته او “شگفت انگیز است” وارد می شود ، و هر رنگ لب متناسب با روحیه او باشد. خواه بنفش روشن باشد و یا صورتی ملایم ، او دوست دارد رنگ را با انگشت خود مخلوط کند تا احساس «پراکنده» ای داشته باشد که شدت کمتری دارد. وی می افزاید: “و سپس من فقط از همان انگشت استفاده می کنم و کمی به گونه هایم اضافه می کنم ، آن را مخلوط می کنم ، و من آماده رفتن هستم.” اگر چوپرا جوناس کمی وقت اضافی در دستان خود داشته باشد ، با استفاده از Anastasia Beverly Hills Brow Wiz (23 دلار) ابروهای خود را پر و شانه می کند.

در حالی که او به طور مداوم در حال انجام کارهایی است که توسط آرایشگران کامل می شود ، او به هنر معمول مو در خانه تسلط دارد و همه چیز با شامپوی خشک Anomaly (6 دلار) شروع می شود ، یک محصول قهرمان از جدیدترین مارک مراقبت از مو ، که به طور انحصاری فروخته می شود در هدف. پس از اسپری ، او موهای خود را به یک گره بالا می اندازد ، موهایش را بیرون می کشد و به روز خود می رود. چوپرا جوناس برای سالم نگه داشتن موهایش می گوید که هرگز از ماساژ پوست سر سر باز نمی کند ، کاری که حداقل دو بار در ماه انجام می دهد. “من دوست دارم از روغن نارگیل – یا کمی روغن کرچک که با روغن نارگیل مخلوط شده است – استفاده کنم زیرا باعث تحریک گردش خون در پوست سر شما می شود. از نظر من ، واقعاً به ترغیب رشد سالم مو کمک کرده است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>