پزشکان در حال تجزیه و تحلیل چهره “غیر پیر” تام بردی در اینستاگرام هستند

شما چه طرفدار فوتبال باشید و چه نباشید ، اخیراً چهره تام بردی را که روی صفحه نمایش شما گچ گرفته است مشاهده کرده اید. بازیکن خط حمله Tampa Bay Buccaneers ، همسر سوپر مدل Gisele و پدر سه فرزند روز یکشنبه موفق به کسب Superbowl شد ، رکورد زد و بار دیگر خود را به کانون توجهات رساند.

اما ، همه توجهات به فوتبال متمرکز نیست. متخصصان پوست و جراحان مجذوب چهره به ظاهر “غیر پیر” بردی – نمونه مشهور دیگری از اثر بنجامین دکمه – و مراجعه به اینستاگرام برای مقابله با شایعات زیبایی هستند.

بر اساس مصاحبه های گذشته ، بردی دلیل جوانی خود را نوشیدن مقدار زیادی آب ، ورزش و تغذیه سالم می داند – او یک رژیم غذایی فوق العاده سخت را دنبال می کند – اما کارشناسان زیبایی گفتند که داستان باید بیشتر باشد. این پیرمرد 43 ساله همچنین گفته است که از ضد آفتاب استفاده نمی کند و با توجه به صرف وقت بیشتر در خارج از عناصر ، پزشکان انتظار دارند در اثر خطوط و شل شدن ، آسیب بیشتری نسبت به آفتاب ببینند.

در زیر ، جنیفر لوین ، جراح پلاستیک صورت در نیویورک ، می گوید علاوه بر خط فک “مجسمه تر” و خط ابرو که به نظر می رسد موی سر را از 20 سال قبل به بعد حرکت نداده است ، ممکن است پلاسمای غنی از پلاکت داشته باشد (PRP) ) درمان هایی برای حفظ “خط موهای با شکوه” او.

بیرمنگام ، متخصص پوست و مو ، کوری هارتمن ، دکتر ، این تصویر را از بردی در 24 سالگی پس از اولین پیروزی در Superbowl و امسال در سن 43 سالگی منتشر کرد. . ما موافقیم ، کاملا خوب! اما آیا شگفت آور نخواهد بود اگر کسی مانند بردی اکنون و اندکی به بوتاکس کمی اعتراف کند؟

و اگر او واقعاً پرتره جوانی است که همیشه با یک بطری آب در دست دارد و یک رژیم غذایی بدون شب دارد ، خوب ، آن چیزی که او دارد را دارم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>