پشت مارکی که برای مراقبت از پوست خرچنگ دریایی شرط بندی می کند

اگر فکر می کردید که خرچنگ دریایی برای یک وعده غذایی مملو از جیب در رستوران های مجلل اختصاص یافته است ، دوباره فکر کنید: یک شرکت مستقر در ماین (گویا این کار را می توان در هر ایالت دیگری انجام داد) بنام Marin Skincare هدف خود را ایجاد این غذا می داند برای محلول مرطوب کننده مراقبت از پوست لازم است.

طبق WABI5 ، “Patrick Breeding و Amber Boutiette ، که Marin Skincare را شروع کردند ، از گلیکوپروتئین های دریایی موجود در خرچنگ استفاده می کنند ، به عنوان یک ماده اصلی برای محصول خود که به افراد مبتلا به اگزما ، پسوریازیس و خشکی پوست کمک می کند.”

علاوه بر تمام آن مزایای دوستدار پوست ، این دو نفره برای حمایت از پروژه از طریق برنامه Maine University of Maine University of Maine ، کمک هزینه ای به مبلغ 14000 دلار دریافت کردند.

“این به ما اجازه می دهد و به ما این امکان را نیز داده است که بودجه ای برای کار با پردازنده خرچنگ دریایی داشته باشیم تا مسائل را از زمین خارج کنیم. همچنین به ما کمک خواهد کرد که پیش از موعد سرمایه گذاری در موجودی کالا را انجام دهیم. هرچه بیشتر بتوانیم روی موجودی سرمایه گذاری کنیم ، اساساً می توانیم جلوتر بیاییم و رشد خود را تسریع کنیم ، که بسیار حیاتی است. این کمک هزینه برای انجام هر دو کار بسیار مفید خواهد بود. “، گفت: پاتریک بریدینگ ، که یکی از بنیانگذاران Marin Skincare است ، به WAB15 گفت:

طبق سایت این مارک ، امبر ، بنیانگذار ، به دلیل قدرت گلیکوپروتئین های دریایی ، از اگزمای خود رهایی یافت. محصول ستاره ای این شرکت ، Soothing Hydration Cream ، هم اکنون با قیمت 35 دلار در سایت موجود است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>