پیوندهای مطالعه جدید دباغی داخل منزل در اوایل زندگی به اضطراب و افسردگی

در حالی که برنزه سازی در محیط داخلی خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش می دهد – با توجه به AIM در بنیاد ملانوما، استفاده از تخت های برنزه داخلی قبل از 35 سالگی می تواند 59٪ احتمال ابتلا به ملانوم را افزایش دهد – یک مطالعه منتشر شده در مجله آکادمی پوست آمریکا اظهار می دارد که برنزه شدن در محیط داخلی در اوایل زندگی با افسردگی اضطراب در اواخر زندگی نیز همراه است.

در این مطالعه ، محققان دریافتند که وقتی با زنانی که هرگز در تخت برنزه نشده اند مقایسه می شود ، زنانی که سالانه یک تا دو بار ، سه تا 11 بار در سال و 12 بار یا بیشتر در سال در برنزه کردن در خانه شرکت می کنند ، 18 درصد ، به ترتیب 31 درصد و 46 درصد به ترتیب خطر ابتلا به افسردگی را افزایش می دهند.

این مطالعه همچنین نشان داد که خطر ابتلا به اضطراب در میان زنانی که در اوایل زندگی سه بار یا بیشتر برنزه می کنند در مقایسه با زنانی که هرگز برنزه نمی شوند ، بیشتر است. زنانی که بیشتر مرتباً در برنزه شدن در محیط داخلی شرکت می کنند ، سیگار ، الکل و کافئین بیشتری نیز مصرف می کنند.

“ارین وی” ، دکتر متخصص پوست ، در این مطالعه می گوید: “برنزه شدن در محیط داخلی ایمن نیست ، و تحقیقات ما نشان می دهد که با سایر رفتارهای اعتیاد آور و ناسالم نیز مرتبط است.” “ما می دانیم که اشعه ماورا بنفش حاصل از برنزه شدن در محیط داخلی باعث تولید بتا اندورفین می شود ، که می تواند درد را تسکین دهد و باعث بهبود خلق و خو شود ، اما عواقب برنزه شدن در محیط داخلی بیشتر از خطرات نیست. ما می خواهیم افرادی که به برنزه شدن در محیط داخلی ادامه می دهند این رفتار خطرناک را متوقف کنند و با پزشکان خود در مورد راهکارهای سالم برای بهتر و بهتر نشان دادن صحبت کنند. ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>