چرا این جراح پلاستیک می گوید همه چیز در مورد تکنیک است که وقتی صحبت از بزرگ شدن پستان می شود

برای کریتی موهان ، جراح پلاستیک هوستون ، دکتر ، انجام تقویت های سینه به سادگی یک جراحی نیست ، بلکه نوعی هنر است. به همین دلیل است که وقتی صحبت از امضای تمرین “روش Ciaravino” می شود ، تأکید زیادی بر تکنیک می شود. وی افزود: “همه بیمارانی كه بزرگ كردن پستان را انجام می دهند كاندیداهای خوبی برای این جراحی هستند – ما این روش را به عنوان روشی خاص در نظر می گیریم كه برای اطمینان از نتایج بسیار خوب ، بسیار سازگار و بهبودی روان ، این روش را انجام می دهیم.”

آیا می توانید مراحل جراحی را طی کنید؟

از همان ابتدا شروع می شود. اساساً ، هدف ما تمرکز بر روشی کاملاً شخصی از نظر نحوه انتخاب ایمپلنت برای بیمار و متناسب سازی آن با بدن وی است. این خیلی مهم است به عنوان مثال ، براساس قد ، وزن و اندازه گیری های بیمار ، ما در مورد اندازه کاشت بسیار مراقب هستیم – اگر بهترین اندازه کاشت را انتخاب نکنید ، ممکن است نتایج زیبایی متضرر شود. اگر اندازه شما خیلی بزرگ باشد ، در واقع می تواند صدمه زیادی به بدن و آناتومی طبیعی وارد کند ، که نتیجه خوبی نخواهد داشت. ما همچنین قصد داریم برش های بسیار بسیار کوچکی ایجاد کنیم. ما قادر به انجام این کار هستیم زیرا در واقع لمس دستی ایمپلنت ها را انجام نمی دهیم ، که به ما امکان می دهد کاشت را دقیقاً قرار دهیم. در طی روش واقعی ، ما در مورد نحوه تشریح و نحوه ایجاد “جیب” بسیار دقیق هستیم. جایگذاری دقیق جیبی است. سرانجام ، ما به معنای واقعی کلمه هیچ از دست دادن خون نداریم ، بنابراین بیماران تورم بسیار کمی دارند و کبودی ندارند.

چه انتظاراتی از بیمار می تواند پس از عمل داشته باشد؟

همه بیماران ما به طور معمول ، تا روز بعد ، احساس خوبی دارند. ما از آرامبخش IV استفاده می کنیم – به جای بیهوشی عمومی – بنابراین این تفاوت زیادی ایجاد می کند. در بیشتر موارد ، بیماران ما وارد بیمارستان می شوند ، IV و اندکی دارو می گیرند و اساساً به خواب می روند – اما آنها هنوز به تنهایی نفس می کشند. این قابل توجه است ، زیرا این یکی از مواردی است که پس از عمل جراحی حالت تهوع و استفراغ برای بسیاری از بیماران ، به خصوص زنان ایجاد می کند. هیچ یک از بیماران ما هیچ یک از این موارد را ندارند. تا زمان انجام جراحی ، چون ما آن بیهوشی عمومی را انجام نمی دهیم ، آنها بیدار هستند و بلافاصله پس از اتمام عمل با من صحبت می کنند ، بنابراین من حتی می توانم قبل از رفتن به خانه با آنها در بهبودی صحبت کنم. البته تا روز بعد ، آنها کمی احساس درد می کنند ، اما بیماران ما در واقع از مواد مخدر استفاده نمی کنند. بنابراین ، در عرض یک روز پس از جراحی ، آنها بلند شده و فعالیت های عادی خود را از جمله رانندگی انجام می دهند ، زیرا به داروهای ضد درد نیازی ندارند.

بیمار تا جایی که جای زخم دارد ، چه انتظاری می تواند داشته باشد؟

ما همه بیماران خود را در مرحله بعد از عمل می بینیم. ما برشهای آنها را کنترل می کنیم و خیلی زود پس از عمل جراحی ، مراقبت های بسیار ویژه ای از زخم با آنها انجام می دهیم. ما به آنها در مورد استفاده از محصولات مبتنی بر سیلیکون آموزش می دهیم و تمام اطلاعات لازم را برای آنها فراهم می کنیم تا این جای زخم خیلی خوب محو شود. من همیشه به همه بیمارانم می گویم که اسکار یک روند است. روند بیولوژیکی یک سال کامل به طول می انجامد ، بنابراین خوب است که در مورد مراقبت از اسکار برای آن سال کامل کوشا باشید. داشتن قرمزی و صورتی طبیعی برش فقط بخشی از روند طبیعی بهبودی است ، اما اگر بیمار تمام مواردی را که ما در کتابچه راهنمای خود به آنها داده ایم ، دنبال کند ، می تواند روند بهبود را بهبود بخشد و اساساً به سختی مشاهده می کند جای زخم در آن سال

آیا در خانمهایی که مایل به افزایش سینه هستند در سال گذشته افزایش چشمگیری داشته اید؟

بله قطعا. می گویم که این عمدتا به این دلیل است که مردم از راه دور کار می کنند. آنها واقعاً انعطاف پذیری بسیار بیشتری دارند – و دیگر قادر به مسافرت زیاد و انجام هر یک از کارهایی که معمولاً انجام می دهند نیستند. قطعاً بیمارانی را دیده اند که اوقات فراغت بیشتری دارند و آنها منتظر این کار بودند. اکنون ، زمان راحت تری برای بهبودی و نداشتن تمام فشارهای طبیعی کار و کار در زندگی است.