چرا این موارد دیگر “خطوط سیگاری” نامیده نمی شوند و چگونه با آنها رفتار کنیم؟

از نظر تاریخی ، خطوط عمودی که بر روی لب ها ایجاد می شوند ، به عنوان “خطوط سیگاری” شناخته می شوند ، اما این اصطلاح اکنون قدیمی است ، می گوید Delray Beach ، جراح پلاستیک صورت میگل ماسکارو ، MD. “به طور کلی ، دلیل اصلی این که بیماران این خطوط را دریافت می کنند فقط از دست دادن حجم با افزایش سن است. حتی اکنون که مردم به اندازه 10 ، 20 یا 30 سال پیش سیگار نمی کشند ، ما هنوز آنها را می گیریم. او می گوید: “اکنون ما آنها را” خطوط بارکد “صدا می کنیم.

در حالی که میزان استعمال دخانیات در ایالات متحده طی 14 سال گذشته به 14 درصد کاهش یافته است ، دور از 40 درصدی که در دهه 1960 بود ، اما این خطوط مزاحم همچنان یک نگرانی عمومی هستند ، به خصوص در عصر امروز نی های فلزی شخصی و قهوه های سرد روزانه. Dilip Madnani ، جراح پلاستیک صورت در نیویورک ، خاطرنشان می کند: “ژنتیک ، آسیب به خورشید و نوشیدن کاهگل از دیگر عوامل موثر در خطوط لب است.”

خانمها اول

به طور معمول خطوط لب در خانم ها بیشتر دیده می شود. “مردان آنها را نمی گیرند زیرا ما دارای فولیکول های مو هستیم که کمی بیشتر بالشتک می دهد ، بنابراین شما عضله را دچار انحراف نمی کنید. با این حال ، در زنان ، وقتی شروع به از دست دادن مقداری از این حجم می کنید ، متوجه می شوید. “

پرکننده

در حالی که ماده پرکننده یک روش درمانی برای افزودن حجم لب به خودی خود است ، دکتر ماسکارو می گوید این بهترین راه حل برای همه نیست. وی خاطرنشان کرد: “مسئله پرکننده در این قسمت این است که پوست به طور کلی ، حتی در بیماران جوان ، بسیار نازک است ، بنابراین خود پرکننده باید تا حدودی نازک باشد.” “حتی اگر یک پرکننده ضخیم تر قصد دارد خطوط را از بین ببرد ، این امر نیز آشکار خواهد شد. بنابراین ، یک پرکننده نازک تر برای بیمارانی که در اواسط 40 سالگی هستند و شروع به خزش برخی خطوط می کنند ، بهترین است. با این حال ، بهترین روش به طور کلی برای اصلاح این خطوط برای ضخیم شدن درم ، یا سعی در بهبود ضخامت این خطوط کوچک ، استفاده از سطح مجدد است. “

باف کردن آنها

از بین بردن لایه بالایی پوست می تواند ظاهر خطوط بارکد را از بین ببرد یا به بهبود آن کمک کند. دکتر مدنی می گوید: “در عمل ، من درمان های لیزری مانند CO2 و اربیوم ، لایه برداری شیمیایی و یک رژیم مناسب برای مراقبت از پوست را توصیه می کنم.”

CO2 شکسته اپیدرم را نازک کرده و درم را ضخیم می کند. تقریباً مثل این است که یک دست و پاچه در مبلمان بیرون بیاورید. ”دکتر ماسکارو اضافه می کند. “این باعث کاهش خطوط کوچک ، بهبود کیفیت پوست و به طور کلی آن خطوط و چین و چروک ها را به خوبی سفت می کند.”

بهترین راه برای جلوگیری از عمیق شدن خطوط لب جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب و استفاده از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 یا بیشتر هر زمان که بیرون می روید. برای محافظت ، آبرسانی و حالت دهی به لب ها و پوست اطراف آنها ، به مرهمی که دارای SPF است ، دست بزنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>