چرا بعد از انجام لیپوساکشن آماده شدن برای بیکینی شش ماه طول می کشد

از هر جراح پلاستیک س Askال کنید که مطمئن ترین عمل جراحی برای از بین بردن چربی ناخواسته هنگام کانتور کردن بدن است ، و شما یک لیپوساکشن بزرگ خواهید گرفت. متفاوت از تکنیک های غیرتهاجمی که از گرما یا سرما برای از بین بردن حدود 20 درصد چربی استفاده می کنند ، “لیپوساکشن یک روش یکبار مصرف است و شما می توانید از طریق یک برش دو تا چهار میلی متری به اندازه دلخواه چربی را بردارید”. نیوتن سنتر ، جراح پلاستیک جوزف روسو ، دکتر ، می گوید.

روچ هیللسون ، جراح پلاستیک VA ، ریچموند ، جراح پلاستیک VA ، که برای کاهش وزن نباید مورد استفاده قرار گیرد ، توضیح می دهد که در نهایت بیماران در اثر لیپوساکشن اینچ اینچ را از دست می دهند ، اما کاهش وزن دلیل بر انجام این روش نیست. “هدف باید مجسمه سازی باشد.”

اثرات کانتورینگ این درمان بی نظیر است ، اما مدت زمانی که برای آماده سازی بیکینی بدن قبل از لیپو لازم است ممکن است بیش از حد انتظار باشد. ما با چهار جراح پلاستیک صحبت کردیم که چرا 6 ماه طول می کشد تا نتایج به طور کامل تنظیم شود.

چرا نتایج فوری نیستند

لیپوساکشن به اندازه سایر اقدامات زیبایی تهاجمی نیست ، اما این یک عمل جراحی است و همه جراحی ها به یک دوره نقاهت احتیاج دارند. “بخشی از چالش لیپوساکشن این است که به نظر می رسد یک روش ساده است ، اما بسیار پیچیده تر است زیرا بسیاری از فن آوری ها و انواع مختلفی از تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند که می تواند بر خرابی ، تورم ، بهبود و نتایج نهایی تأثیر بگذارد. ، “جوزف گرزسکیویچ ، جراح پلاستیک ، سان دیگو ، کالیفرنیا ، می گوید. “همه جراحان از رویکردها و سطح مهارت های مختلفی برخوردار هستند و این امر بر زمان خرابی نیز تأثیر می گذارد.”

به عنوان مثال ، SAFELipo را در نظر بگیرید. “E در SAFELipo مخفف برابر سازی است ، که یک مرحله اضافی است که با یک کانول مخصوص برای از بین بردن مناطق ناهموار چربی برای جلوگیری از ایجاد توده و برجستگی انجام می شود. با این حال ، این روش می تواند بهبودی را طولانی کند. ” لیپوساکشن سطحی (از جمله لیپوساکشن با کیفیت بالا) که در زیر پوست انجام می شود ، انقباض پوست را بهبود می بخشد ، اما دکتر Grzeskiewicz می گوید که کمی خطرناک است و کبودی را نیز افزایش می دهد – به طور معمول 10 روز تا دو هفته طول می کشد و با لیپوساکشن با حجم بالا شدت بیشتری دارد – و تورم او می گوید: “جفت شدن لیپوساکشن با دستگاه های مبتنی بر انرژی یا لیزر مانند فرکانس رادیویی ، BodyTite ، لیزر لیپو یا VASER منجر به تورم شدیدتر در کوتاه مدت ، اما در نهایت انقباض بیشتر می شود.” “شما چهار تا شش ماه به دنبال نتیجه هستید.”

پالو آلتو ، جراح پلاستیک کالیفرنیا ، دیوید بودرو ، دکتر ، می گوید ، “بهبودی از طریق لیپوساکشن به میزان چربی برداشته شده ، نواحی تحت درمان و شلی پوست بستگی دارد. بهبودی کامل ، به این معنی که تمام تورم برطرف شده است و هیچ تغییری در ظاهر یا ترس وجود ندارد ، می تواند شش تا نه ماه طول بکشد. “

همچنین طبیعی است که بیماران به دلیل تورم و نشست بافت ها ، یک دوره بدتر از قبل بهتر را تجربه کنند. همانطور که دکتر روسو توضیح داد ، به دلیل ضربه ناشی از عمل ، یک واکنش التهابی فوری و تورم ایجاد می شود که رفع آن ماه ها به طول می انجامد. “هرچه بدن پایین بیایید ، تورم بیشتر طول می کشد زیرا بیرون آمدن تورم از پاها در مقایسه با بازوها ، صورت یا سینه دشوار است.”

بعد از چند هفته ، شکل جدید بدن شروع به شکل گیری می کند ، اما مرحله دوم بهبودی شروع می شود. “ضخامت بافت بیشتر است ، دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – سفت ، سخت و شاید بافت لطیف چند هفته یا بیشتر به همین ترتیب باقی می ماند. ”دکتر گرزسکویچ می گوید.

حدوداً شش ماه پس از عمل است که نتیجه حاصل می شود. فاکتور کشش پوست نیز وجود دارد – ممکن است طول بکشد تا پوست دوباره به حالت اولیه درآید. دکتر هیللسون می گوید: “پوشیدن لباس فشاری برای مهار تورم و کمک به جذب مجدد آن مهم است.” “فشرده سازی بسته به میزان و محل عمل می تواند بین سه تا شش هفته توصیه شود.”

بیکینی آماده

در حدود علامت چهار ماهه ، مناطق تحت درمان باید کوتاه تر ، محکم تر و کم حجم تر باشند. دکتر روسو می گوید: “باز هم به نواحی انجام شده ، میزان چربی خارج شده و رنگ پوست ذاتی بیمار بستگی دارد.” “بیماران جوان تر با کشش پوست همیشه بهتر عمل می کنند.”

“من همیشه به بیمارانم می گویم که آماده بودن بیکینی فقط در عرض چند هفته بلند پروازانه است. این شباهت بیشتر به چهار تا شش ماه دارد ، به همین دلیل بهتر است در طول زمستان لیپوساکشن انجام شود. ”می گوید دکتر Grzeskiewicz. “این غیرممکن نیست ، اما من همیشه با بیمارانم همسطح هستم و آنچه واقع بینانه است را به آنها می گویم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>