چرا جیلیان شی Spaeder بدون پاک کننده CeraVe ، مرطوب کننده Dermalogica و Wawa نمی تواند زندگی کند

جیلیان شی اسپایدر بازیگر و ترانه سرا زمستان را برای فیلمبرداری فیلم اصلی + دیزنی گذراند ، پدرخوانده ، با جیلیان بل و ایسلا فیشر ، و او نه تنها برخی محصولات جدید برای مراقبت از پوست را روی صحنه پیدا کرد ، بلکه همچنین می تواند ادعا کند که دو آهنگ در موسیقی متن دارد. ما اخیراً با اسپایدر آشنا شدیم ، که برخی از اسرار جدید آرایش و مراقبت از پوست را به اشتراک گذاشته است ، و همچنین دلیل اینکه دلش برای فروشگاه رفاهی مورد علاقه اش واقع در ساحل شرقی تنگ شده است.

شما در پنسیلوانیا بزرگ شده اید و اکنون در لس آنجلس هستید بزرگترین تفاوت بین دو ساحل را غیر از آب و هوا می بینید؟

من از یک شهر کوچک در حومه فیلادلفیا می آیم و به نظر می رسد بیشتر مردم اطراف این منطقه در این منطقه خانواده هایی دارند یا در اینجا بزرگ شده اند. در LA به نظر می رسد که همه اهل مکان دیگری هستند. تفاوت دیگر در دمای آب است – اقیانوس آرام بسیار سردتر از اقیانوس اطلس است! اما باید بگویم که بزرگترین تفاوت این است که ساحل غربی Wawa ندارد ، فروشگاه معروف محبوب در اینجا در ساحل شرقی که با سوپ های جالب توجه ، ساندویچ ها و قهوه معروف است!

هر راز زیبایی یا محصولی که از مجموعه استفاده می شود پدرخوانده؟

ما فیلمبرداری کردیم پدرخوانده در بوستون در اواسط زمستان سال گذشته ، بنابراین چهره من از فیلمبرداری بیرون کاملا خشک شد. من در آن زمان پاک کننده صورت CeraVe Hydrating را کشف کردم و اکنون نمی توانم بدون آن زندگی کنم! دبی زولر ، رئیس بخش آرایش ما ، همچنین توصیه می کند Dermalogica Active Moist مرطوب شود زیرا بدون گرفتگی منافذ آب بدن را هیدراته می کند. “راز آرایش” که به اشتراک خواهم گذاشت همان چیزی است که دبی در بالای رژ لب من استفاده کرد تا به من درخشش زیبایی در صحنه کنسرت بدهد. این بالابر لب الماس سنگ شکن Lime Crime در Lit (طلای رز) است. خيلي قشنگه!

شما از بستر اجتماعی خود برای پیشبرد بسیاری از دلایل استفاده می کنید. چرا این مسئله برای شما مهم است؟

رسانه های اجتماعی یک روش عالی برای برقراری ارتباط با مردم است ، اما من فکر می کنم استفاده خوب از آنها نیز با یک مسئولیت همراه است. افرادی که دارای سیستم عامل های اجتماعی بزرگتر هستند ، به ویژه باید صدای کسانی باشند که صدای آنها شنیده نمی شود – یا توسط افراد کافی شنیده نمی شود. خوشحالم که می توانم از شبکه های اجتماعی برای انتشار علل دلگرم خود استفاده کنم.

چگونه برای هنر خود آماده می شوید … آیا وقتی در مقابل آواز می خوانید فرایند متفاوتی است؟

آماده شدن برای یک نقش برای من بسیار متفاوت از آماده شدن برای خواندن است. با بازیگری ، باید متن را بخاطر بسپارم و سپس وارد شخصیت شوم و تفسیر کنم که فکر می کنم آن شخصیت چگونه صحبت می کند ، احساس می کند و چگونه حرکت می کند. با نقش جین در پدرخوانده، مربی بازیگری از من مجبور شد چندین هفته به عنوان جین ژورنالی بنویسم تا واقعاً او شوم. با آواز خواندن ، من هنوز مجبورم که آهنگ ها را از هر منظری که خوانده ام ، اجرا کنم ، اما این کار راحت تر است ، زیرا هنگام نوشتن آهنگ ، قبلاً آن دیدگاه را ایجاد کردم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>