چرا روند پیمایش خشک فقط ناخالص نیست ، بلکه واقعاً خطرناک است

اگر هنوز چیزی در مورد اسکوپ خشک شنیده اید ، احتمالاً چیز خوبی است. این روند ، که در برنامه رسانه های اجتماعی TikTok محبوب شده است ، شامل خوردن یک دهان پودر قبل از تمرین بدون مخلوط کردن آن در مایع قبل از تمرین برای تقویت اثرات مواد مانند آمینو اسیدها ، کافئین ، کراتین و ویتامین های B است که اغلب یافت می شود در این نوع مکمل ها

به نظر منزجر کننده است ، درست است؟ خوب ، این فقط ناخالص نیست ، بلکه با برخی از عوارض جانبی خطرناک مرتبط است ، از جمله برخی از کاربران گزارش می کنند که مشکل تنفس و حتی علائم حمله قلبی دارند.

بسیاری از کاربران برای افزایش انرژی قبل از تمرین یا افزایش جریان خون در عضلات ، به مکمل های قبل از تمرین اعتماد می کنند. “قبل از تمرین همچنین می تواند به مواد زائد بافر مانند اسید لاکتیک برای درد عضلانی کمتر در حین و بعد از تمرین ، افزایش گلیکوژن و آب در دسترس بودن عضلات – معروف به” پمپ “و افزایش تولید استرس و هورمون های انرژی اپی نفرین کمک کند. و نوراپی نفرین. “، جنیفر هاناوی ، متخصص تغذیه ، توضیح می دهد.

“با توجه به این ، مهم است که درک کنید که این ممکن است در بدن چه اثرات دیگری ایجاد کند ، مانند افزایش ضربان قلب ، فشار خون ، عدم تعادل در الکترولیت ها یا ویتامین ها و مواد معدنی و کمک به کورتیزول و هورمون استرس بیش از حد “،” Hanaway اضافه می کند.

از آنجا که اسکوپ خشک خشک در حال تغییر است ، بسیاری از افراد گزارش می دهند که مخلوط های قبل از تمرین توسط FDA تنظیم نمی شود ، اما Hanaway می گوید که این درست نیست ، اما مهمتر است که بدانید شخصاً چه موادی برای شما کار می کنند. “در حالی که این افسانه است که مکمل های غذایی – به طور معمول قبل از تمرین به عنوان یک مکمل غذایی در نظر گرفته می شود – مشمول مقررات FDA نیستند ، آنها از زمان قانون DSHEA سال 1994 بوده اند ، اما این به این معنی نیست که هر مکمل یا قبل از تمرین مناسب است برای همه ، “هاناوی می گوید.

TikToker ، بریاتنی پورتیلو ، 20 ساله پس از خشکشویی قبل از تمرین ، می گوید که وی به دلیل علائم حمله قلبی سریع به بیمارستان منتقل شده است. در حالی که مواد موثره قبل از تمرین وی مشخص نیست ، یک ماده رایج کافئین است که در صورت مصرف زیاد می تواند بر روی آنزیم های قلب تأثیر بگذارد که شدت انقباضات قلب را تحریک می کنند.

“با اسکوپ خشک شما به طور موثری قدرت مکمل را افزایش می دهید زیرا آن را با آب رقیق نمی کنید ، این بدان معناست که این ماده سریعتر و با کارآیی بیشتری کار خواهد کرد ، که اگر طبق دستورالعمل مصرف نشود ، چیز خوبی نیست.”

دکتر شری آهت ، به جای اسکوپ خشک ، به نظر می رسد که قبل از تمرین همه را کنار بگذارید. “قبل از تمرین از کافئین و شکر شبیه انرژی” جعلی “صرف نظر کنید. اینها به شما یک افزایش سریع و به دنبال آن انفجار انرژی منجر می شود و در طولانی مدت می تواند غدد فوق کلیوی شما را بسوزاند و به خستگی مزمن کمک کند. ”

در عوض ، او یک مکمل گیاهی مانند WTHN’s Full Charged را توصیه می کند. “Schisandra ارگانیک به محافظت از آدرنال و تقویت میتوکندری کمک می کند ، بنابراین در طول تمرین نه تنها انرژی بیشتری خواهید داشت ، بلکه برای انرژی پایدار بعد از تمرین نیز بسیار مناسب است – برعکس سقوط.”

هاناوی می گوید همیشه قبل از انجام تمرین قبل از تمرین با پزشک خود مشورت کنید ، حتی اگر به روش صحیح استفاده شود و با مایع مخلوط شود. “من همیشه به مشتریان خود توصیه می کنم قبل از مصرف هر گونه مکمل جدید ، با پزشک خود مشورت کنند ، از جمله قبل از تمرین و احتیاط بیشتر باید با کسی که سابقه بیماری قبلی دارد یا سابقه خانوادگی مشکلات قلبی دارد. با افزایش بیماری های قلبی در زنان جوان ، من در مورد مکمل هایی مانند پودرها یا کپسول های قبل از تمرین احتیاط بیشتری می کنم. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>