چرا سیارا و راسل ویلسون مانند # کوپلگو بو می کنند

سیارا یک بار در آهنگ موفق خود به نام Level Up گفته بود: “من فقط مرتباً بلند می شوم ، بدون ضرر ، فقط به روز می شوم” ، خطی که خطوط کامل زندگی حرفه ای و زندگی او را خلاصه می کند. یک مثال خوب همین سال گذشته است. در حالی که بسیاری از مردم گذراندن وقت بیشتر در خانه را فرصتی برای کاهش سرعت می دانستند ، سیارا و همسرش ، راسل ویلسون ، مهاجم سیاتل سی هاوکس ، با گسترش خانواده خود اوضاع را به بیش از حد رساندند (آنها از پسری به نام وین هریسون که به خواهر و برادر آینده ظهر پیوست ، استقبال کردند) ، 6 ، و Sienna Princess ، 3) ، عطرهای خود را ایجاد می کنند و یک خط مد جدید ، The House of LR&C ایجاد می کنند. شما می توانید نیکوکاران را نیز به لیست موفقیت های آنها اضافه کنید ، زیرا همه پروژه های آنها درآمد حاصل از بنیاد Why Not You را به وجود می آورند ، سازمانی که توسط ویلسون برای مبارزه با فقر و توانمندسازی جوانان تاسیس شده است.

با وجود چالش های قرنطینه کردن به عنوان یک خانواده با یک نوزاد جدید و اداره یک امپراتوری ، سال بسیار شلوغی برای این زوج قدرت بوده است. با این حال ، خواننده – که اخیراً اعلام کرد تقریباً 30 پوند از وزن پس از کودک خود را با کمک WW کاهش می دهد – هنوز وقت پیدا کرد تا با ما بنشیند و جزئیات آخرین پروژه خود و اینکه چگونه همه چیز را متعادل می کند در حالی که خیلی خوب به نظر می رسد ، به اشتراک بگذارد.

شما با تولد سومین فرزند خود در سالی که اکنون به عنوان یکی از سخت ترین سالهای زندگی ما شناخته می شود ، چنین سال پرکاری را پشت سر گذاشته اید. چه قدر اعتبار خود را حفظ می کنید و آن را در یک بیماری همه گیر جهانی حفظ می کنید؟

آی تی [2020] سال سختی برای همه بود و قرنطینه شدن هنگام بارداری با دو کودک نوپا در خانه باعث شد سرعت حرکت حتی کندتر شود. با این حال ، من باید به شوهر و خانواده ام اعتبار بدهم که مدام یادآوری می کردند که به نقاشی های نقره ای نگاه کنند ، با وجود اوقات نامشخصی که در آن زندگی می کنیم. ما مشاغل بسیار شلوغی داریم ، بنابراین دنیای ما معمولاً همان چیزی است که من آن را “هرج و مرج سازمان یافته” می نامم ، با این حال بیماری همه گیر باعث شد برای اولین بار سرعت خود را کاهش دهیم و از زمان کیفیت قدردان باشیم.

شما به تازگی 35 ساله شدید – یک نقطه عطف بزرگ دیگر – و هنوز از اولین آلبوم خود یک روز پیر نشده اید. رویکرد شما برای مقابله با پیری چیست؟

من یک مادر سه فرزند هستم ، بنابراین به دلیل کمبود وقت ، دوست دارم کارهای مراقبت از خودم را تا حد ممکن ساده انجام دهم. با این حال ، نکته شماره یک من نوشیدن مقدار زیادی آب است! سعی می کنم روزانه حدود یک گالن بنوشم تا سیستم خود را بیرون بریزم. من همچنین مطمئن می شوم که صورت خود را روزی دو بار بشویم.

هنگام فرمول کردن The Fragrance Duo ، کدام بوها ، حالات و احساسات را هدف خود قرار می دادید؟

من با آنچه می خواستم عطر و بوی من تجسم یابد بسیار خاص بودم: این احساس تازه وقتی از یک دوش با لمس سکسی بیرون می آیید که ماندگار است. ما می خواستیم عطرهای رایج ایجاد کنیم که هرکدام به روشی ظریف و در عین حال نمادین ، ​​رد پای خود را در هوا بگذارند. حتی اگر در خانه بمانید ، می توانید سعی کنید هنگام استفاده از عطر ، احساس خوب و بهتری نسبت به خود داشته باشید ، همیشه آن را تازه ، گرم و سکسی نگه دارید.

آیا این دو عطر با هم بازی می کنند؟

سیارا عطر و بوی او را “به یاد ماندنی ، نفسانی و تازه” توصیف می کند ، در حالی که راسل او را “بدون تلاش ، سکسی و کلاسیک “

زیبایی The Fragrance Duo (90 دلار) این است که آنها مکمل کامل یکدیگر هستند – آنها قطعاً رایحه ایده آل برای ما هستند! با این وجود برای پوشیدن و قدردانی از آنها نیازی به زن و شوهر بودن نیست. این دو عطر دارای طراوت و نفسانی هستند که از بسیاری جهات می توان از آن لذت برد. همچنین می توانید دو رایحه را با هم مخلوط کنید که خیلی هم عالی است.

کار با شوهرتان در مراحل فرمول سازی چگونه بود و آیا در این راه چیزی درباره یکدیگر یاد گرفتید؟

سفر شریک شدن در این عطر بسیار خاص و بسیار سرگرم کننده ای بود. ما مجبور بودیم رایحه های خود را در قرنطینه ایجاد کنیم ، بنابراین هر بار که رایحه جدیدی را تحویل می گرفتیم ، جلسات آزمایش عطر را به شب های خرما در خانه تبدیل می کردیم. ما توانستیم زمان بسیار با کیفیتی را با هم برای آزمایش ترکیبات مختلف بگذرانیم تا اینکه رایحه عالی خود را پیدا کنیم.

در اوایل سال جاری ، شما با کاهش وزن خود پس از بارداری به عمومی رفتید. بنابراین بسیاری از افراد در حال حاضر دشوار هستند که موفق شوند. چگونه توانستید به این مهم برسید و آیا نکاتی برای دیگران دارید؟

در گذشته ، من برنامه های بسیار منظمی را دنبال کردم که شکل آنها را حفظ نکرده و پایدار نبودند. در این مرحله از زندگی ام ، من می خواهم سکسی و متناسب باشم ، اما به عنوان یک مادر سه نفره ، می خواهم سالم هم باشم و از همه چیز در تعادل لذت ببرم. دبلیو دبلیو به من تعادل لازم را داد تا بتوانم در زندگی مادرانه دستکاری کنم ، مشاغلم را اداره کنم و ورزش کنم. یکی از م componentلفه های مهم سلامتی و لاغر شدن ، یادگیری بیشتر در مورد چیزهایی است که می خورید تا بدن شما را تأمین کند ، و رفتارهایی که می توانید به راحتی یک قدم در یک مرحله تغییر دهید.

چه زمانی احساس زیبایی می کنید؟

من در خانه و در کنار خانواده ام با تی شرت و شلوار جین بدون آرایش ، زیبا ترین احساس می کنم.

اهداف زیبایی و سلامتی شما برای سال 2021 چیست؟

من در تلاش هستم تا سفرهای زیبایی و سلامتی خود را مرتب کنم و اهداف جدیدی را که برای سال 2021 تعیین کرده ام محقق کنم. تاکنون ، نحوه شروع آن را دوست دارم!

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>