چهار راه برای از بین بردن تعریق زیاد در این تابستان

هرچه داغتر شود ، ما عرق بیشتری می کشیم و برای افرادی که دچار هایپیدروزیس هستند ، ماه های تابستان می تواند به معنای نگرانی و خجالت بی پایان باشد. طبق انجمن بین المللی هایپیدریدروز ، هایپیدریدروزیس یک بیماری پزشکی است که غالباً ارثی است و 3 درصد از جمعیت ایالات متحده را درگیر می کند. برای کسانی که همه چیز را در زیر آفتاب برای جلوگیری از تعریق از جمله ضد تعریق های موجود در قفسه امتحان کرده اند ، پاسخ تابستان خشک و گرم دخترانه ممکن است به اندازه سفر به متخصص پوست باشد.

شناسایی علت

Spokane ، WM متخصص پوست WM می گوید ، اولین قدم در قطع عرق مراجعه به یک متخصص پوست است که می تواند تاریخچه دقیق را انجام دهد و یک معاینه را انجام دهد. فیلیپ ورشلر ، دکتر “برای شروع ، دکتر شما یک شرح حال دقیق را انجام می دهد و یک معاینه مناسب را برای تعیین اینکه آیا تعریق بیش از حد تعریق طبیعی است یا احتمالاً تعریق غیر طبیعی است. دلایل زیادی برای تعریق غیرطبیعی وجود دارد از جمله دیابت ، اختلالات تیروئید ، عدم تعادل هورمونی یا شرایط متابولیکی که فقط چند مورد ذکر می شود. ”

راه حل 1: تجویز کننده حل مسئله

از داروهای ضد تعریق نسخه ای می توان برای رفع تعریق زیاد استفاده کرد. این محلول های موضعی از ماده فعال کلرید آلومینیوم استفاده می کنند که از تولید عرق غدد عرق جلوگیری می کند. “دئودورانت های بسیار قوی مانند Drysol یا Certain-Dri به طور کلی اولین قدم در درمان محسوب می شوند. آنها داروهای موضعی استفاده شده ای هستند که فعالیت غدد عرق را کاهش می دهند. ”دکتر ورشلر می گوید.

راه حل 2: تزریق ضد عرق

یک روش درمانی بسیار محبوب و سریع برای از بین بردن تعریق ، تزریق نوروتوکسین به طور مستقیم در ناحیه ای از بدن است که به طور معمول عرق می کند. با فلج كردن اعصابي كه علائم غدد عرق را نشان مي دهند ، از تعريق در ناحيه خاص تزريق شده جلوگيري مي كند. جولی روساک ، متخصص پوست ، نیویورک ، می گوید: “ما می توانیم نوروتوکسین را به زیر بغل ، کف پا ، و حتی پوست سر تزریق کنیم تا تعریق را کاهش دهد.” “ما آن را تزریق می کنیم تا سیگنال های عصبی مسئول تعریق را مسدود کند. این از تولید بیش از حد غدد عرق جلوگیری می کند. “

دلری بیچ ، متخصص پوست ، فلانچسکا لوئیس ، MD ، می افزاید: “نتایج بوتاکس طی دو هفته پس از درمان آشکار است و می تواند 6-9 ماه طول بکشد.” “ما معمولاً 2-3 بار در سال درمان را برای بهترین نتیجه ادامه می دهیم.”

راه حل 3: رویکردهای پیشرفته

در حالی که تزریق نوروتوکسین برای رفع سریع و آسان استاندارد طلا باقی می ماند ، دکتر ورشلر خاطرنشان می کند که انواع روش های درمانی در مطب و حتی در منزل وجود دارد که در صورت بیزاری از سوزن می توانند به همان خوبی کار کنند. وی می گوید: “دستگاههایی وجود دارند كه جریان الكتریكی غدد عرق را تأمین می كنند ، قرصهایی كه می توانند توانایی بدن را در عرق كردن كاهش دهند و حتی دستگاههای داخلی قوی مانند لیزر یا miraDry كه غدد عرق را از بین می برند.”

MiraDry از انرژی کنترل شده ، حرارتی ، الکترومغناطیسی برای از بین بردن غدد عرق هدفمند استفاده می کند ، و لایه بالایی پوست آسیب نمی بیند. لیزرها ، مانند لیزر Fotona ، با حرارت دادن به روش بافتی غده عرق ، بدون آسیب رساندن به بافت اطراف ، غدد عرق زیر بغل را برای همیشه از بین می برند. این روش های درمانی دائمی هستند ، زیرا با از بین رفتن این غدد دیگر بر نمی گردند.

راه حل 4: درمان های خانگی

اگر تعریق بیش از حد دارید ، متخصصانی که گفتیم با استفاده از ضد عرق های بدون نسخه بدون دسترسی به داروخانه که برچسب “قدرت اضافی” یا موارد مشابه دارند ، شروع می کنند. دکتر ورشلر خاطرنشان می کند: “این مواد غلظت بالاتری از مواد استاندارد و بی خطر و م effectiveثر دارند.” “اگر این موارد به درد شما نمی خورد ، به متخصص پوست خود مراجعه کنید تا در مورد سایر گزینه های درمان صحبت کنید.”

در ماه های گرم تابستان ، صبر و شکیبایی یک فضیلت است زیرا گزینه های مختلفی برای از بین بردن یا کاهش تعریق شدید وجود دارد و یافتن ترکیبی که برای شما بهتر است ممکن است آزمایش و خطا باشد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>