چگونه انتقال چربی گزینه های شما برای افزایش پستان را افزایش می دهد

تقویت سینه با ایمپلنت یکی از روش های معروف جراحی پلاستیک است و در بیشتر موارد نتایج زیبایی به همراه دارد. با این وجود ، برخی شرایط وجود دارد که ممکن است کاشت به تنهایی پاسخگوی نیازهای شما نباشد.

به عنوان مثال ، بیمارانی که بافت پوشاننده کمی دارند یا دیواره قفسه سینه گسترده ای با پستانهایی دارند که فاصله زیادی از یکدیگر دارند ، ممکن است دید کاشت یا نتیجه ای با شکاف کمتر از آنچه در ابتدا خواسته شده را تجربه کنند. اما به لطف پیشرفت های جراحی در فن آوری ایمپلنت و انتقال چربی (که به آن پیوند چربی نیز گفته می شود) ، افزایش سینه با آنچه در گذشته بوده فاصله زیادی دارد. اکنون ، جزئیات ظریف و محرمانه افزایش سینه می تواند از طریق انتقال چربی افزایش یابد و عصر جدید زیبایی پستان را آغاز کند.

استفاده از انتقال چربی برای تصفیه یا تقویت سینه با استفاده از ایمپلنت یکی از مهمترین بازی ها در دنیای جراحی پلاستیک است. انتقال چربی که اغلب همراه با ایمپلنت استفاده می شود ، با استفاده از لیپوساکشن بافت چربی را از ناحیه خاصی از بدن که چربی اضافی دارید – مانند معده یا باسن – از بین می برد و سپس آن را دوباره در پستانهای بیمار قرار می دهد.

برخلاف تصور عموم ، روشهای مختلفی وجود دارد که می توان انتقال چربی را در جراحی افزایش پستان خود برای دستیابی به اهداف زیبایی خود وارد کرد (این یک نوع مناسب نیست!). در اینجا ، ما به شارلوت ، جراح پلاستیک NC ، Gaurav Bharti ، MD * ضربه زدیم تا به همه پرسش برانگیزترین سوالات ما در مورد روش پاسخ دهیم.

انتقال چربی چگونه کار می کند؟

همانطور که گفته شد ، یک روش انتقال چربی ، بافت چربی را از ناحیه ای از بدن گرفته و مجدداً به ناحیه دیگری تزریق می کند – در این حالت سینه های بیمار. دکتر بهارتی توضیح می دهد: “ایده این است که از چربی برای تقویت پستان از طریق ضخیم شدن پاکت بافت نرم برای افزودن حجم به پستان یا حتی برای اصلاح برخی مسائل ، چه از نظر ترمیمی و چه از نظر زیبایی نیاز به پستان باشد ، استفاده کنید.”

در چه مواردی می توان از انتقال چربی برای افزایش پستان استفاده کرد؟

چند نوع مختلف تقویت وجود دارد که می تواند از انتقال چربی استفاده کند: افزایش اولیه با کاشت و چربی ، افزایش اولیه فقط با چربی ، افزایش تجدید نظر با انتقال چربی و برداشتن کاشت با انتقال چربی برای بازگرداندن حجم. در صورت برداشتن لیفت یا کاهش ، از انتقال چربی می توان برای تغییر شکل و کانتور کردن ناحیه شکاف استفاده کرد.

تکنیک های انتقال چربی باید متناسب با نیازهای خاص بیمار طراحی شوند. برای کسانی که به دنبال تقویت و بهبود بیشتر در شکاف خود هستند ، کاشت علاوه بر انتقال چربی می تواند نتیجه بسیار خوبی داشته باشد. برای کسانی که خواهان افزایش اندک اندازه هستند اما کاشت نمی خواهند ، افزودن با چربی به تنهایی توصیه می شود.

برخی از افرادی که از قبل کاشت دارند اما می خواهند آن را با یک کاشت جدید عوض کنند (به عنوان مثال ، تعویض ایمپلنت نمکی با یک سیلیکون یا کاشت قدیمی با یک کاشت جدید) می توانند از انتقال چربی برای افزایش نتایج خود نیز استفاده کنند. انتقال چربی همچنین می تواند برای بیمارانی که بسیار لاغر و دارای موج دار شدن ، چروک شدن و دیده شدن کاشت هستند مفید باشد.

چه کسی کاندید مناسبی برای این کار نیست؟

به طور طبیعی ، کسی که مقدار کافی چربی روی بدن خود برای استخراج برای انتقال ندارد ، ممکن است یک گزینه ایده آل برای این روش نباشد. با این حال ، بهتر است با جراح پلاستیک خود صحبت کنید تا آنها بتوانند ارزیابی کنند. دکتر بهارتی می گوید: “گاهی اوقات مردم فکر می کنند فقط به این دلیل که بیمار لاغر و لاغری هستند ، کاندید نمی شوند ، اما حقیقت این است که شما در واقع ممکن است باشید.” “برای این نوع بیمار ، ما فقط باید برای استخراج چربی به مناطق مختلف برویم – نه فقط یک.”

قبل از انجام انتقال چربی ، بیمار چه سوالاتی را باید از جراح پلاستیک خود بپرسد؟

قبل از انجام هر نوع روش جراحی ، بسیار مهم است که از جراح پلاستیک خود بخواهید پیش از موعد در مورد جراحی بدانید. شما همچنین می خواهید با جراح پلاستیک خود در مورد نحوه آماده سازی برای این روش صحبت کنید. به این ترتیب ، شما برای آنچه در آینده می آید آماده خواهید شد و جراح پلاستیک انتظارات شما را به وضوح درک خواهد کرد.

دکتر بهارتی می گوید: “برخی از سالاتی که بیماران باید از جراح پلاستیک خود بپرسند واقعاً بر اساس نتایج حاصل از تلاش برای دستیابی به آنها خواهد بود.” “اگر آنها بخواهند حجم زیادی داشته باشند و حالت گرد داشته باشند ، با انتقال چربی به تنهایی – یا حداقل ، چندین جلسه طول می کشد. اگر آنها بیش از یک فنجان افزایش اندازه می خواهند ، من احتمالاً باید به بررسی ترکیب ایمپلنت ها با انتقال چربی بپردازم. “

دکتر بهارتی علاوه بر بحث در مورد آماده سازی و اهداف زیبایی شما ، تأکید می کند که بیماران بالقوه باید از جراح پلاستیک خود بخواهند تا روش انتقال چربی و روند تصفیه چربی را توضیح دهد. اتفاقی که بین چربی بین زمان استخراج از بدن تا زمان تزریق مجدد آن می افتد ، به اطمینان از بهترین نتیجه کمک می کند.

چرا فرآیند تصفیه برای انتقال چربی مهم است؟

برای دستیابی به نتایج مطلوب ، از جراح پلاستیک خود در مورد روند تصفیه چربی برای انتقال چربی سوال کنید. دکتر بهارتی توضیح می دهد که تزریق مجدد چربی غیر تصفیه شده که توسط لیپوساکشن برداشته می شود ، “مانند زمانی است که شما زغال اخته را از یک بوته بیرون می آورید و برخی از آن زغال اخته ها پاره می شوند. بعضی اوقات خار و آوار وجود دارد و شما باید قبل از استفاده همه ساقه ها و زغال اخته شکسته را تمیز کنید تا خودتان یک اسموتی درست کنید. اگر چربی استخراج شده به درستی آماده نشود ، تمام بقایای اضافی سلولهای چربی پاره شده و غیره می تواند باعث ایجاد توده هایی شود. شما می توانید چیزی به نام کیست روغن دریافت کنید زیرا به معنای واقعی کلمه مجدداً از سلولهای چربی که پاره شده اند روغن تزریق می کنید. ” با جراح پلاستیک خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که آنها از سیستم شستشو و فیلتراسیون برای کمک به تولید چربی با کیفیت بالا برای عمل شما استفاده می کنند.

چه نوع نتایجی را می توانید انتظار داشته باشید؟

مانند هر رویه ای ، نتایج از هر شخص به فرد دیگر متفاوت است. اگر یک کاشت به تنهایی نیازهای شما را برآورده کند یا انتقال چربی نیز توصیه شود ، جراح پلاستیک شما می تواند شما را بر اساس اهداف و نوع بدن شما راهنمایی کند. برای کسانی که بافت پوشاننده کمی دارند یا پستانهایی با فاصله کمی از یکدیگر فاصله دارند و تمایل به افزایش اندازه فنجان خود دارند ، دکتر بهارتی توصیه می کند که چربی همراه با کاشت برای تنظیم ظاهر شما ، بهبود شکاف و افزودن پری در هرجایی که می خواهید.

دکتر بهارتی می گوید ، اکثر افراد می توانند نتیجه یک نتیجه ظریف از طریق افزایش سینه فقط با انتقال چربی باشند. “افزایش نصف فنجان جایی است که ما واقعاً این وضعیت را قرار دهیم.”

از انتقال چربی می توان برای کسانی که لیفت یا کاهش وزن پستان برای افزایش حجم و بهبود کانتور و شکل پستان شما دارند ، استفاده کرد.

بهبود چگونه است؟

افزایش پستان با چربی کمی بیشتر طول می کشد که فقط با ایمپلنت افزایش می یابد و بیماران اجازه دارند همان روز عمل خود به خانه برگردند.

دکتر بهارتی توضیح می دهد که ایمپلنت ها معمولاً کمی بالا می روند و پس از مدت کوتاهی پایین می آیند. “با انتقال چربی ، بیماران می توانند کبودی بیشتر در سینه ها را داشته باشند و بلافاصله تورم ایجاد می شود. بنابراین ، روز عمل جراحی پستانها به دلیل تورم پر از انتظار می شوند ، اما این تجربه من طی دو تا سه هفته اول فروکش می کند. توجه به این نکته مهم است که وقتی این اتفاق می افتد چربی از بین نمی رود ، فقط تورم کاهش می یابد. ” اطمینان حاصل کنید که روند بهبودی روش خاص خود را با جراح پلاستیک خود در میان بگذارید.

بیماران از چه اطلاعات مهم دیگری باید آگاه باشند؟

با هر کاری که از نظر جراحی انجام شود ، همیشه خطرات بالقوه ای وجود دارد. هم قسمت لیپوساکشن این جراحی و هم قرار دادن چربی واقعی در پستانها ، عوارض جانبی احتمالی جداگانه ای را به همراه دارد. اطمینان حاصل کنید که با جراح پلاستیک خود صحبت کرده اید تا خطرات و عوارض جانبی پیش بینی شده را بهتر درک کنید. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که تحقیقات خود را انجام داده اید و یک جراح پلاستیک دارای مجوز تخته برای روش خود انتخاب کرده اید.

اگر قصد دارید یک روش افزایش پستان یا تکرار تقویت فعلی خود را انجام دهید ، چیزهای زیادی وجود دارد که باید به آنها فکر کنید. انجام مراقبت های لازم از اهمیت اساسی برخوردار است – حتماً با جراح پلاستیک خود مشورت کنید تا ببینید آیا افزودن انتقال چربی به روش شما می تواند ظاهر شما را تقویت کرده و به شما کمک کند تا اهداف زیبایی خود را بهتر محقق کنید.

*دکتر. بهارتی مشاور پولی Allergan Aesthetics است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>