چگونه این به روزرسانی مغناطیسی جدید در یک ریمل کلت کلست به من کمک کرد که از مژه های اضافی مژه استفاده کنم

پس از 5 سال استفاده از مواد اکستنشن مژه ، سال گذشته که وارد قرنطینه شدیم ، مژه های من با شکست بزرگی روبرو شدند. به جای قرار ملاقات منظم با مژه ، شروع به آزمایش راه حل های مژه در خانه کردم تا طول و پستی را که دوست داشتم بدست آورم. من کیت های داخل خانه را که برای مدت کوتاهی کار می کنند ، نوارهای مژه مغناطیسی را امتحان کردم که باعث می شد درپوش های من احساس خارش کند و ریمل های ماسوره ای را که به سختی پاک می شوند ، بزنم. محصولات جدید لوازم آرایشی و بهداشتی Benefit را وارد کنید! ریمل مگنت (27 دلار) ، تنها ریملی که من امتحان کردم و می تواند با ظاهر و سهولت برنامه های افزودنی من رقابت کند.

Length and curl نام بازی با این کلاسیک فرقه ای جدید و ارتقا یافته است. آنها عاشقان ریمل طولانی مدت هستند که از افزایش مژه افزایش یافته توسط تکرار جدید قدردانی خواهند کرد ، اما ابتکاری ترین قسمت در مورد این نسخه مغناطیسی ، اثر حلزونی فوری است که به دلیل تکنولوژی موجود در برس و فرمول است.

ریمل مژه و ابرو بدون نیاز به استفاده از فر کننده مژه ، به هر مژه یک حلقه اتوماتیک به سمت آسمان می دهد. این طراحی که به زودی به ثبت می رسد شامل استفاده از فرمول ریمل مژه و ابرو است که متشکل از آهنرباهای معدنی و برس است که شامل هسته ای با بار مغناطیسی است. با هر بار کشیدن ریمل به بالا ، برس با استفاده از انرژی مغناطیسی فرمول را برای لیفتی که بیش از 36 ساعت طول می کشد به سمت بالا بکشد.

علاوه بر ایجاد ظاهری جعلی که می خواهم ، حذف این جام مقدس جدید من آسان بودن آن است. بدون چشم راکون ، بدون مالش شدید و بدون پوسته پوسته شدن و لکه گیری. این یکی نگهبان فوری است و مژه هایم به خاطر آن خوشحال ترند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>