چگونه این شرکت زیبایی نوآور کاربرد مژه مصنوعی را ساده کرد

داستان های زیادی وجود دارد که باید در مورد چسبناک ، نامرتب و غیرقابل پیش بینی بودن مژه های چسب دار سنتی گفته شود. اما دیگر نیازی به مبارزه نیست. MoxieLash ، یک مارک زیبایی که با ستون فقرات متخصصان آرایش ساخته شده است ، مبارزه مصرف کنندگان با مژه های کاذب را در استفاده و تحریک درک می کند و شروع به کار بر روی یک راه حل می کند. این یک نوآوری جدید است ، Lashies ، یک فن آوری جدید مژه است که در چند ثانیه بدون چسب ، فلزات یا آشفتگی اعمال می شود.

Bianca Alcazàr ، مبتکر زیبایی MoxieLash ، می گوید: “ما می خواستیم یک فناوری مژه ایجاد کنیم که استفاده از آن آسان باشد و در سریعترین زمان ممکن به ظاهر مژه ها ، در چندین سبک طبیعی تا جلای جلوه داده شود.” “Lashies با فناوری NanoGrip ™ Lash طراحی شده است و سریعترین کاربرد مژه مصنوعی را انجام می دهد ، مهم نیست که شما آرایشگر هستید یا اولین بار است که مژه ها را اعمال می کنید.

فناوری NanoGrip ™ Lash چه تفاوتی با سایر راه حل های مژه مصنوعی دارد؟

طبق گفته Alcazàr ، Lashies دارای نوار مژه NanoGrip ™ Technology است که توسط Lashies Liner برای جاذبه چسب و بدون آهن ربا فعال می شود. این اولین کاربرد مژه در بازار برای پوستهای حساس است که دارای گزینه ای شفاف و واضح برای همه است. او می گوید: “Lashies Liner حساس به فشار است ، بنابراین وقتی که باند شفاف Lashies را به آرامی به بوش خود فشار دهید ، این پیوند اتفاق می افتد.” “هیچ وقت خشک نیست و مژه های شما تمام روز روشن می مانند.”

مژه ها همچنین قابل استفاده مجدد هستند ، بنابراین می توانید ظاهر مژه های خود را مرتباً بالا ببرید. “با استفاده از باند مژه فناوری NanoGrip and و پیروی از راهنمای مراقبت ما ، می توانید انتظار چندین بار استفاده را داشته باشید. برخی از مشتریان حتی تا 25 مورد ادعا کرده اند که باورنکردنی است. ”

من آرایشگر نیستم. آیا Lashies برای من کار خواهد کرد؟

این سیستم مژه نوآور برای استفاده ساده که هر کسی می تواند انجام دهد به Lashies Lashes و Liner نیاز دارد. آلكازار می گوید: “مهم است كه آسترها و مژه های خود را یكبار بمالید.” “شما می خواهید خط مژه خود را با آستر ردیابی کنید و سپس بلافاصله بر روی مژه خود قرار دهید و آن را به مژه های طبیعی خود فشار دهید تا ترکیب بهینه شود. کل مراحل ثانیه طول می کشد! این در مقابل بیشتر برنامه های مژه است. شما در واقع می خواهید که آستر خیس باشد تا NanoGrip ™ Technology فعال شود ، که یک تغییر دهنده بازی است. “

Lashies Liner با ظاهری کاملاً روشن یا مشکی برای ظاهری کاملاً طبیعی یا آستری مایع همراه است – می توان از هر دو گزینه برای تمیز کردن پوست یا آرایش استفاده کرد. آنها برای گرفتن و اتصال به طیف وسیعی از مژه های طبیعی و پر زرق و برق در گزینه های مختلف مواد مانند سمور یا راسو ساخته شده اند.

آیا این مژه های مصنوعی متناسب با فرم چشم هستند؟

یافتن مژه ای که فرم چشم شما را بهبود بخشد و به سبکی که ترجیح می دهید کار ناامیدکننده ای باشد. “برای ما واقعاً مهم است که مژه هایی ایجاد کنیم که شامل همه افراد شود. به عنوان یک مارک تجاری که توسط هنرمندان حرفه ای آرایش ، از جمله خودم پشتیبانی می شود ، به آنچه که برای همه اشکال و اندازه های چشم جواب می دهد توجه کرده ایم. ”Alcazàr می گوید. “مژه های مژه ما برای چشمان بادامی ، یکپارچه ، گرد ، کلاه دار و چشمان عمیق ساخته شده اند. اگر خیلی طولانی شوید ، می توانید با قیچی مژه Premium ما از بیرون ، مچ بند را بچرخانید تا دقیقاً با طول چشمان شما مطابقت داشته باشد ، آنها را بیشتر سفارشی کنید.

“برای کسی که چندین ظاهر مژه می خواهد ، ما کیت ها و بسته های سرپرستی شده داریم. Ultimate Variety Kit دارای سه سبک مژه شیرین و شکن برای انتخاب است ، در حالی که بسته Premium ما شامل تمام مواردی است که شما برای بالا بردن چشم خود به جلوه کامل نیاز دارید. “

چگونه می دانم کدام سبک را امتحان کنم؟

یافتن مژه های کاذب متناسب با سطح درام مورد نظر ضروری است ، و این مژه های مورد تأیید آرایشگر تمام گزینه های طبیعی ، پر زرق و برق و همه چیز را در این بین به شما ارائه می دهند. “برای یک سبک مژه بسیار طبیعی ، Classy ، Airy و Baby به شما چشمان شما دوز بیشتری از جذابیت ظریف را می دهد. اگر می خواهید یک گام بالاتر از آن باشید ، Wifey یا Peachy را امتحان کنید ، و اگر می خواهید چشم های شما از یک مایل دورتر برجسته شود ، Boujie و Money Lash مورد علاقه شما خواهند بود. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>