چگونه در این تابستان از ایجاد لکه های پوستی خودداری کنیم

حتی در صورت استفاده مداوم از SPF ، اشعه های آسیب رسان آفتاب می توانند در طول فقط یک تابستان رنگ و بافت پوست شما را تغییر دهند. اما لازم نیست اینگونه باشد. این متخصصان می گویند روشهایی وجود دارد که می توانید از پوست در برابر اثرات اشعه ماورا بنفش محافظت کرده و از لکه های تیره و لکه های پوستی که می توانند به مراتب بیشتر از ماههای تابستان دوام داشته باشند جلوگیری کنید.

نوع ضد آفتابی را که استفاده می کنید بررسی کنید

Spokane ، متخصص پوست WA ، Wm می گوید: “همه چیز در مورد محافظت در برابر اشعه UVA ، UVB ، IR است.” فیلیپ ورشلر ، دکتر “حتی زیر نور شدید در داخل خانه ، شما به ضد آفتاب با طیف گسترده ، کلاه ، عینک آفتابی ، سایه و غیره نیاز دارید.”

قبل از گرفتن ضد آفتاب در فروشگاه ، مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید تا مطمئن شوید از ماده ای استفاده می کنید که بهترین پوشش ممکن را دارد. اکسید روی باعث محافظت از طیف وسیع از UV-A1 می شود ، به این معنی که پوست شما بهترین محافظت را دارد. ریچموند ، جراح پلاستیک VA ، روت هیللسون ، MD ، می گوید: “من اصرار دارم که از یک ضد آفتاب روی میکرونیزه استفاده شود.” “منظور من از” سازگار “استفاده از برنامه قبل از بیرون رفتن و استفاده مجدد از آن است که هر چند ساعت یک بار فعالیت ورزشی وجود دارد.”

آنتی اکسیدان ها را بالا ببرید

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که برخی از عناصر نیروگاه می توانند به تقویت مقاومت پوست در برابر آفتاب کمک کنند. Southlake ، متخصص پوست ، Janine Hopkins ، MD ، می گوید: “برای بزرگسالان ، برای جلوگیری از آسیب آفتاب و ایجاد لکه های پوستی ، باید فقط از استفاده منظم ضد آفتاب برای افزودن آنتی اکسیدان های قوی در سطح پزشکی استفاده کنیم.” “من طرفدار محصولی هستم که حاوی پلی فنول و رسورسترول ، آنتی اکسیدان های مشتق شده از چای سبز هستم. اینها باعث کاهش التهاب در پوست می شوند که می تواند منجر به قرمزی لکه شود و از رادیکال های آزاد که پیر می شوند محافظت می کند و به سلول های پوست آسیب می رساند. ”

در نظر گرفتن مکمل های خوراکی

دکتر هاپکینز همچنین توصیه می کند یک گام فراتر رفته و مواد خوراکی را در خود جای دهید که می تواند به ترمیم پوست کمک کند. وی توضیح می دهد: “ویتامین B3 خوراکی ، که به آن نیکوتینومید نیز گفته می شود ، در مطالعات علمی نشان داده شده است که به کاهش آسیب UV و تنظیم ترمیم DNA در سلولهای پوست کمک می کند تا به کاهش خطر سرطان پوست کمک کند.” “علاوه بر این ، من همچنین مکمل های غذایی Heliocare را توصیه می کنم که همچنین به بهبود سلامت پوست کمک می کنند.”

SPF را دو برابر کنید

هوشیار بودن نکته اصلی را اضافه می کند دکتر هیللسون ، که می گوید آسیب خورشید می تواند در هر جایی اتفاق بیفتد ، نه فقط روزهایی که برای لذت بردن از بیرون از منزل زیر آفتاب می روید. وی افزود: “من بیماران خود را تشویق می كنم كه برای استفاده مكرر از ضد آفتاب ضد آفتاب ، مانند ISDN ، در اتومبیل خود استفاده كنند. این ضد آفتاب پودر شده ، حتی هنگام گرم شدن ماشین پایدار مانده و استفاده از آن سریع و آسان است. ”

پاک کردن خسارت قبلی

در حالی که جلوگیری از آسیب بیشتر مرحله اول است ، اما برای کاهش ظاهر آفتاب جمع شده ، برخی از روش های کار با کارایی کمی وجود دارد که می تواند درخشش تازه و تازه ای به پوست بدهد. فرسنو ، متخصص پوست کاتلین بهر ، MD ، می افزاید: “برای درمان ایمن لکه دار شدن پوست در این زمان از سال ، از سیستم های میکرونیدلینگ Vivace و Potenza با فرکانس رادیویی استفاده می کنیم.” “ما اسید ترانکسامیک را به صورت موضعی استفاده می کنیم تا به کانال های میکرونیدلینگ نفوذ کرده و حتی به رنگ پوست کمک کنیم. این با مراقبت از پوست در سطح پزشکی همراه است. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>