چگونه سفر مو این Trichologist از یک تجربه واقعی پوست سر الهام گرفته است

بریجتت هیل ، متخصص مغز و اعصاب ، می گوید: “درک علل ریشه ای مانند ژنتیک ، سبک زندگی ، رژیم غذایی ، عادات حالت دهنده ، و تاریخچه سلامتی و پزشکی ضروری ترین مرحله برای رفع هرگونه نگرانی در مورد پوست سر و مو است.

هیل ، که به عنوان یک متخصص مغز و اعصاب با دیوید کینگزلی مشهور آموزش دیده و گواهی شده است ، می گوید ارتباط وی برای درمان نگرانی های ریزش مو شخصی است. “من از آلوپسی cicatricial مرکز گریز از مرکز رنج می برم ، چیزی برجسته که بسیاری از زنان رنگارنگ مانند مادر من از آن رنج می برند. این را فقط می دانم چون وقتی 20 ساله بودم این لکه های تصادفی را می دیدم و یک سری تزریق کورتیزون انجام می دادم و می دانستم که مشکلی نیست. در همان زمان ، مادرم دقیقاً همان چیز را پشت سر می گذاشت. او در اثر تیروئید و یائسگی بیش از حد او را تحریک می کرد ، بنابراین با من شروع به یافتن راه هایی برای بهبودی خودم کردم مثل اینکه ، “مادربزرگ چگونه است؟”

هیل خیلی زود فهمید که قبلاً موهای مادربزرگش را ندیده است زیرا همیشه کلاه گیس به تن داشت. هیل می گوید: “این ارتباط ژنتیکی را برای من ایجاد کرد.” “مادرم شگفت انگیزترین موها را دارد. می دانید ، ما قسمت های خود را داریم ، اما این همان چیزی است که باعث شد من به یک متخصص مغز و اعصاب معتبر تبدیل شوم. تریکولوژی به معنای یافتن راه هایی برای مدیریت واقعی این شرایط در داخل است و سپس صنعت رشد پیدا کرد تا روش های موضوعی برای رفع آنها نیز پیدا کند. “

هیل که می خواست موهای سالم را در دسترس قرار دهد ، یک پلت فرم دیجیتالی با قابلیت برنامه های تلفن همراه به نام Root Cause Scalp Analysis ایجاد می کند که به کاربران امکان می دهد یک طرح تشخیص و درمان یک به یک برای هدف قرار دادن مواردی مانند ریزش مو ، اگزما ، پسوریازیس ، پلاک ایجاد کنند. درماتیت سبورئیک و لیکن پلانپیلاریس.

کاربران برای تعیین سبک زندگی ، نگرانی ها ، عادت های مو و موارد دیگر ، با یک پرسشنامه کامل شروع می کنند و به دنبال آن فرصتی برای بارگذاری عکس هایی از نگرانی های مربوط به پوست سر و موهایشان ارائه می شود. هیل خاطرنشان می کند: “مهم است که تشخیص دهیم عملکردها و رفتارهایی که برای بدن ، ذهن و روح خود انتخاب می کنیم به همان اندازه نوع محصولات مو ، مدل ها و تکنیک هایی که استفاده می کنیم مهم است.”

هیل توضیح می دهد: “تجزیه و تحلیل با جمع آوری کارت مشخصات اطلاعات آغاز می شود.” “شرایط خاصی با پوست سر و مو وجود دارد که در قومیت های خاص فراگیر است ، بنابراین ضروری است که من اطلاعات ، جنسیت ، تاریخ تولد و عوامل محیطی محل زندگی خود را داشته باشم.

پس از پر کردن اطلاعات مربوط به مشخصات ، تصاویر گرفته شده از استراتژیک سر و پوست سر نیز بارگذاری می شود تا امکان تشخیص دقیقتر و کارخانه تصفیه وجود داشته باشد. “برای ما مهم است که فقط به محل و ناحیه سر و پوست سر ارتباط برقرار کنیم که وضعیت واقعی پوست سر یا وضعیت مو وجود دارد. این یک عامل منطقی است که به ما کمک می کند تا در مورد شرایطی که ممکن است باشد یا نه وجود داشته باشد. ” “مردم گاهی اوقات از نظر عاطفی از وضعیت خود چنان پریشان هستند که احساس می شود در همه جا احساس می شود ، اما اگر ارزیابی عاطفی کمتری از آن انجام دهید ، می توانید تشخیص دهید که در یک منطقه حساسیت بیشتری دارد یا خسارت نسبت به قسمت خاصی دیگر از سر.”

هیل می افزاید: “این زیبایی این سکو است.” “این به شما کمک می کند تا احساسات را از بین ببرد و واقعاً فکر را پشت سر بگذارید ، به من اجازه می دهد درک روشنی از شرایط ایجاد کنم.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>