کاترین هان در مورد مبارزات آکنه گذشته و در آغوش گرفتن خود طبیعی او

مطابق با مردم، بازیگر کاترین هان دوست دارد همه چیز را ساده نگه دارد. “من در زندگی واقعی خود به ندرت آرایش می کنم. بسیاری از نقش هایی که اخیراً انجام داده ام ، آرایش کم و بدون آرایش می کنم. ” در آغوش گرفتن خود طبیعی او مدتی طول کشیده است.

با اعتراف به اینکه او در دوران نوجوانی “دوره گوتی” را پشت سر می گذاشت ، 47 ساله گفت: “وقتی 20 ساله بودم آرایش بیشتری داشتم. احساس می کنم هرچه پیرتر می شوم کمتر و کمتر می پوشم. ” مراحل نوجوان به کنار ، دلیل عمده وسواس آرایش هان این واقعیت بود که او با آکنه کیستیک روبرو بود ، این بیماری تا اواخر چهل سالگی ادامه داشت.

هان می گوید: “آکنه واقعاً باعث عزت نفس شما می شود ، خصوصاً وقتی که جلوی دوربین هستید.” مردم. “هنگامی که شروع به پاک شدن کرد ، من قطعاً احساس راحتی بیشتری کردم که آرایش نکردم.” حالا ، هان می گوید دختر 11 ساله اش بیش از او آرایش می کند. “من فکر می کنم که او آرزو می کند من همیشه آرایش داشته باشم. او آرزو می کند کاش مادر پر زرق و برق تری داشت. ” “او همیشه دوست دارد ،” آیا امروز می توانید موهای خود را مسواک بزنید؟ ” و من مانند ، “من می دانم.” او همیشه آرزو می کند من رنگ ناخن هایم داشته باشم. “

ترکیب روزانه او شامل یک پاک کننده ، تونر ، سرم و روغن صورت است – حتی یک ذره آرایش نیز در چشم نیست. هان با تمرکز دور از آکنه و سلامتی خود ، می گوید که او وقت خود را صرف تکمیل برنامه های مراقبت از پوست و مراقبت از بدن خود با ورزش کرده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>