کارشناسان برتر پستان آنچه را که می توانیم از مشاغل مشاغل مشهور یاد بگیریم به اشتراک می گذارند

نوارهای مد ، فتوشاپ و آرایشگران که به عنوان جادوگر عمل می کنند ، تشخیص اینکه چه کسی در هالیوود بزرگ شدن پستان را انتخاب کرده است و چه کسی را انتخاب نکرده است ، دشوار است – و ، همانطور که جراح پلاستیک پیتسبورگ ، لئو آر. مک کافرتی ، دکتر ، به ما یادآوری می کند ، وقتی این روش به شما سپرده می شود برای یک جراح پلاستیک دارای مجوز ، گفتن آن حتی کار را دشوارتر می کند. او می گوید: “بهترین اصلاح و اصلاح سینه سلبریتی ها غیر قابل تشخیص است.”

تیم سید ، جراح پلاستیک در نیوپورت بیچ ، کالیفرنیا موافق است و افزود ، “برخی از موارد زیبایی سنجی که از نظر زیبایی انجام شده و متعادل هستند ، مواردی است که شما می پرسید ،” آیا آنها آنها را انجام داده است یا واقعا سوتین خوبی است؟ ”

ما به برخی از جراحان پلاستیک برتر کشور مراجعه کردیم تا درباره هر دو مورد افزایش و اصلاح مجدد پستان در مورد شایعات و یا ثبت سابقه اظهار نظر کنیم. در زیر ، مواردی که آنها معتقدند می توانند نشان دهند که با اقدامات تقویت پستان چه انتظاراتی می رود.

شما همچنین ممکن است این موارد را بپسندید: هفت موردی که اکنون باید در مورد یادآوری ایمپلنت پستان بدانید

1
/
11

کالی کوکو دکتر یک مثال خوب از کسی است که در مورد تقویت زن و افزایش اعتماد به نفس خود با یک افزایش سینه انجام شده اما نه بیش از حد شدید ، صراحت داشته است. “

اعتبار عکس: فریزر هریسون / کارمندان / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

2
/
11

رادی ، رهبان ، جراح پلاستیک بورلی هیلز می گوید توت هاله یک نمونه عالی از تقویت سینه با ظاهری طبیعی است. او می گوید: “تقویت سینه او متناسب با قاب او است.” “از نظر قد و ابعاد ، سینه های او از نظر اندازه مناسب هستند: رخ او ناپسند نیست ، سینه هایش برجسته نیست و قسمت های بالایی آن به طور غیر طبیعی گرد نیستند. بنابراین من فکر می کنم که به طور کلی او یکی از بهترین نتایج را دارد. ”

الی لوین ، جراح پلاستیک در نیویورک ، می افزاید: “سینه های او متناسب با قاب او است و این که بیش از حد انجام نشده است ، ظاهر طبیعی تری به او می دهد.”

اعتبار عکس: Kevork Djansezian / NBC / مشارکت کننده / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

3
/
11

کمپبل ، جراح پلاستیک Kamakshi R. Zeidler ، MD ، برای بیمارانی که به دنبال زیبایی کامل تر ، با ظاهری پرشورتر و تعادل بدن هستند ، می گوید در بالای لیست این است امیلی راتاجکوفسکی.

دکتر زیدلر توضیح می دهد: “تعادل منحنی از پستان تا باسن مهم است.” “خطوط جانبی بدن نیز مهم است – مشاعره جانبی – و البته شکاف شیک ، کم رنگ ، طبیعی به نظر می رسد و هنوز هم کامل و گرد است که برای زیبایی کامل فردی در کنار هم قرار می گیرد.”

Dia Dipasupil / کارکنان / گتی ایماژ / تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

4
/
11

دکتر رهبان می گوید کیت هادسونبزرگنمایی یکی از بهترین موارد در هالیوود است زیرا “اندازه ای که وی انتخاب کرده برای قاب او مناسب است. مردم فکر نمی کنند غیرممکن است که آنها متعلق به خود او باشند. ” کریگ بالدنهاوفر ، جراح پلاستیک نیویورک ، دکتر می گوید: “سینه های هادسون بدون هیچ گونه نشانه قابل رویتی که بعضی اوقات در بزرگ شدن دیده می شود ، مانند سینه های سواری بیش از حد و پر بودن قطب فوقانی ، بسیار طبیعی به نظر می رسد.”

اعتبار عکس: دیوید کروتی / مشارکت کننده / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

5
/
11

همه افزودنی های سینه در افراد مشهور نمونه های طلایی درخشان نیستند که برای نتیجه طبیعی به دنبال خرید در مطب جراح خود باشید. “مسئله با کسی مانند گوئن استفانی به این دلیل است که او بدون بافت پستان کار خود را شروع کرده است ، من فکر می کنم که افزودن او بیش از حد غیر عادی بود ، “می گوید دکتر رهبان. او می گوید: “آنها بیش از حد فرافکن هستند ، بیش از حد گرد و پر از حد هستند و باعث می شوند غیر طبیعی به نظر برسند.” “این بدان معنا نیست که ظاهری زیبا و طبیعی ندارند.”

اعتبار عکس: Karwai Tang / مشارکت کننده / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

6
/
11

جیمه پرسلی دکتر استیونز می گوید: “به نظر می رسد که او اکنون از وقف بهتری برخوردار است.” “پیش از این او ناحیه استخوان استخوان استخوانی داشت و اکنون این کار را نمی کند.”

دکتر استیونز می گوید که برای کسانی که ممکن است بخواهند کامل بودن مادران را گچ کنند ، می گوید که حجم اضافی مانند این از بارداری بعید است. “بیشتر زنان بعد از بارداری حجم خود را افزایش نمی دهند ، آنها دچار آتروفی می شوند.”

اعتبار عکس: Jon Kopaloff / مشارکت کننده / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

7
/
11

ستاره واقعیت آودرینا پاتریج شایعات مربوط به افزایش پستان را تکذیب کرده و گفته است که تغییر شکل او به دلیل وجود وضعیت استخوان در قفسه سینه است ، اما دکتر استیونز معتقد است که او طی دو سال گذشته افزایش زیادی در حجم پستان داشته است.

“در اندازه گیری سینه ، می خواهید نسبت و اندازه را در نظر بگیرید. زنانی که کوچک و لاغر هستند [like Audrina]به طور طبیعی صندوق های بزرگ و بزرگ نخواهید داشت. “

اعتبار عکس: امی ساسمن / کارمندان / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

8
/
11

نیکول ریچی به نظر می رسد هجوم حجم پستان داشته است. دکتر استیونز ، که معتقد است این ستاره واقعاً تحت عمل بزرگ شدن سینه قرار گرفته است ، می گوید: “آنها زیبا به نظر می رسند و ظاهری غیرطبیعی ندارند.

دکتر هندریکس در صورت تمایل به افزایش و سینه های نرم و کامل به نظر می رسد “بیماران پس از جراحی از بسته بندی و باند تنگ خودداری می کنند ، بنابراین از روز 1 ، ایمپلنت توانایی حرکت دارد. این ، همراه با چند تمرین ساده ، می تواند کمک زیادی به اطمینان از ظاهر و احساس طبیعی کند. “

اعتبار عکس: نیلسون بارنارد / کارمندان / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

9
/
11

خواننده کریستینا آگیلرا، که شایعه شده است تحت عمل آوندوسکوپی بزرگ شدن پستان تحت عمل جراحی زیر بغل (جایی که ایمپلنت ها از طریق برشی در زیر بغل قرار داده می شود تا از ایجاد زخم بر روی خود پستان جلوگیری شود) هرگز در مورد موضوع جراحی پستان اظهارنظر نکرده است.

وی افزود: “گزینه اصلی برای بزرگ كردن پستانها در صورت عدم وجود زخم قابل مشاهده ، عبور از زیر بغل است. با این حال ، هیچ کس نمی تواند تضمین کند که یک زخم به نظر می رسد و عبارت “زخم نامرئی” یک مفهوم غیرواقعی است. تقریباً همه جای زخم روی بدن برای همیشه قابل مشاهده است. آنها ممکن است واضح نباشند اما شما می توانید حداقل برای چند ماه یک رنگ صورتی داشته باشید که برای همیشه به یک خط سفید تبدیل شود. “، جراح پلاستیک نیویورک ، دیوید راپاپورت ، دکتر می گوید.

اعتبار عکس: جیسون لاوریس / مشارکت کننده / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

10
/
11

LeAnn Rimesدکتر استیونز می گوید ، که بدنش از زمان بازیگری در دوران نوجوانی تحت فشار مطبوعاتی قرار گرفته است ، به نظر می رسد که تحت افزایش قرار گرفته است. وی ادامه می دهد: “به نظر می رسد پستان در حال سقوط است.”

چرا این اتفاق می افتد؟ دکتر استیونز خاطرنشان می کند: “ممکن است او در بالای عضله قرار داده شده باشد.”

اعتبار عکس: جسی گرانت / استرینگر / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

11
/
11

دکتر لوین می گوید کلی رولند نتیجه یک مثال عالی دیگر از یک نگاه متناسب و طبیعی است.

بهترین راه برای گرفتن نتیجه خوب یافتن جراحی است که در زمینه جراحی پستان آموزش دیده باشد. یافتن یک جراح پلاستیک دارای مجوز هیئت مدیره که دارای تجربه زیادی در زمینه تقویت است ، بیشتر اوقات بهترین فرصت را برای به دست آوردن نتیجه عالی می دهد. ”، می گوید لا جولا ، جراح پلاستیک کالیفرنیا جان دی.

اعتبار عکس: کریس هاید / استرینگر / گتی ایماژ | تصویری که فقط برای اهداف گویا استفاده می شود

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>