کارشناسان می گویند این رنگ لاک ناخن باعث می شود دستها سالها جوانتر به نظر برسند

مطالعات نشان داده است که تصور می شود زنانی که از لاک ناخن استفاده می کنند جوان تر از سن واقعی خود هستند. اما قبل از شروع به گرفتن اولین بطری لاک که می بینید ، این را بدانید: برخی سایه ها می توانند توجه شما را به علائم پیری در دست ها جلب کنند. دیگران می توانند نتیجه معکوس داشته باشند و باعث می شوند دستان شما در عرض چند ثانیه جوانتر به نظر برسند.

ممکن است فکر کنید سایه های ظریف مانند برهنه ها یا صورتی های کاملاً واضح این کار را می کنند ، اما همانطور که مشخص شد ، از آنجا که رنگ های طبیعی نزدیک به سایه پوست شما هستند ، فقط به چشم ها اجازه می دهد تا روی ناخن های شما پرش کنند و دست های شما را برجسته کنند. در عوض ، مناطق مشکل (فکر کنید: رگ ها ، چین و چروک ها و حالت ناهموار). با این حال ، اگر به دنبال این هستید که توجه خود را روی ناخن ها حفظ کنید ، نه روی دستان ، کاملاً برعکس این فکر کنید.

ممکن است دوست داشته باشید: ناخن های مطبوعاتی باز می گردند و از همیشه بهتر به نظر می رسند

کد رنگ

كولت كینان ، مدیر زمینه ملی کره لندن ، می گوید: “برای دستان جوان تر ، رنگ های نارنجی یا هلو بهترین کار را می کنند” ، اضافه کرد که سایه هایی با زیر رنگ نارنجی ، مانند قرمز یا مرجان ، توجه را از علائم پیری دور می کند. دبورا لیپمن ، مانیکور مشهور می گوید: “نارنجی رنگی جوان ، روشن و نشاط آور است و به شما کمک می کند تا علائم پیری دست مانند لکه های پیری ، رگ ها و چین و چروک ها را از بین ببرید.” علاوه بر این ، Keenan اضافه می کند که ته رنگ نارنجی لهستانی نیز به شما کمک می کند تا درخشش طبیعی پوست شما را نشان دهد.

محلول SPF

میشل ساندرز ، مانیکور آرایش می گوید که دستان شما حتی بدون هرگونه لاک زدن جوان به نظر برسد ، استفاده از کرم ضد آفتاب در بالای دستان همیشه ایده خوبی است. ”شما هر روز ضد آفتاب برای محافظت در برابر آفتاب و کاهش چین و چروک به صورت خود اضافه می کنید. شما باید همین کار را برای دستان خود انجام دهید. ” لیپمن موافق است و افزود كه از آنجا كه دستهای ما به طور مداوم در معرض نور خورشید قرار دارند ، آنها یكی از اولین نقاطی هستند كه آسیب ناشی از آفتاب ظاهر می شود. راه حل شماره یک او؟ انتخاب یک کرم دست که با SPF نیز تقویت شود. “کرم دست دختران دبورا لیپمن ریچ با SPF 25 (28 دلار) مورد علاقه من است.”

تغییر شکل

در حالی که بسیاری از ما به شکل ناخن های خود فکر دوم نمی کنیم ، لیپمن می گوید که ممکن است بخواهیم شروع کنیم. وی توضیح می دهد: “یک ناخن بیضی شکل به انگشتان کمک می کند تا بلندتر به نظر برسند ، و به نوبه خود باعث جوانتر نشان دادن دست ها می شود.” یک نکته آراسته دیگر از طرفدار حرفه ای: به کوتیکول های خود توجه کنید! او می گوید: “حتماً انگشتان خود را به خوبی مانیکور نگه دارید.” “ناخن های تمیز و آرایش یافته – با لاک یا بدون لاک – به جوانتر به نظر رسیدن دستها کمک می کنند.”

محافظت و خدمت کنید

برای دستان جوان تر ، لیپمن می گوید یک دستکش بدست آور. “همیشه هنگام کار با دست خود دستکش استفاده کنید – شستن ظرف ها ، تمیز کردن و غیره – تا دستان شما خشک و آسیب نبیند ، که با گذشت زمان باعث پیری زودرس دست ها می شود.” یک نکته دیگر: این متخصص می گوید: دستان خود را مانند صورت خود تمیز کنید. دست ها را حداقل دو بار در هفته لایه برداری کنید تا از بین رفتن پوست مرده استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا دست ها نه تنها صاف و نرم ، بلکه شاداب و روشن باشند که باعث جوان تر به نظر رسیدن آنها می شود. پس از لایه برداری ، به یاد داشته باشید که مرطوب کنید. “

جلا را امتحان کنید

برای درخششی که از بین نخواهد رفت ، لاک ناخن LONDON Patent Shine 10X را در Smashing امتحان کنید! (18 دلار) برای یک مشت رنگ ، لهستانی ناخن essie در نارنگی (9 دلار) ارائه می دهد. یا برای رنگدانه هایی با ماندگاری طولانی که با مانیکور ژل حرفه ای شما رقیب هستند ، ترکیب رنگ ناخن های آماده تابستان Olive & June را امتحان کنید. مورد علاقه معکوس ساعت ما: تساوی بین Orange Wedge و Cherry Crush (هر کدام 8 دلار).

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>