کاشت پستان واقعاً چه مدت طول می کشد؟ یک جراح پلاستیک وزن می کند

اگر به فکر کاشت سینه هستید ، احتمالاً فکر کرده اید که آیا در نهایت به جایگزینی نیاز دارند؟ و اگر چنین است ، چه مدت زمان دارید تا انجام آن جراحی ضروری باشد؟ در حالی که به بسیاری از افراد گفته شده است که ایمپلنت ها باید هر 10 سال جایگزین شوند ، اما این لزوما درست نیست.

لهی ، جراح پلاستیک UT و مشاور Mentor ، مایکل ماریون ، دکتر MD ، می گوید: “یک تصور غلط وجود دارد که ایمپلنت های پستان ماندگاری دقیق دارند و باید در عوض آنها را با موارد جدید عوض کنید” ، افزود: این کاملاً صدق نمی کند. در حالی که متوسط ​​کاشت معمولاً بین 10 تا 20 سال طول می کشد – و 20٪ از زنانی که کاشت نمک یا سیلیکون دارند ، آنها را طی هشت تا 10 سال از بین می برند (و غالباً جایگزین می شوند) – مدت زمانی که کاشت شما طول می کشد بسیار متفاوت است شخص

در اینجا ، ما توضیح می دهیم که چرا پیشنهاد جایگزینی 10 ساله یک افسانه است و دقیقاً چگونه می توان فهمید که چه زمانی ایمپلنت های شما باید جایگزین شوند.

از کجا می دانید چه زمانی زمان گرفتن جایگزین است؟
همانطور که گفته شد ، ایمپلنت ها به گونه ای طراحی شده اند که ماندگار باشند اما دائمی نیستند. دکتر ماریون می گوید: “سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) در مورد نظارت بر ایمپلنت های پستان ، به ویژه به دنبال علائم پارگی یا نشت ژل در خارج از پوسته آن ، توصیه هایی کرده است.” “آخرین راهنمایی ها حاکی از آن است که بیماران از MRI ​​یا از سونوگرافی با کیفیت بالا پنج تا شش سال پس از کاشت و سپس هر دو تا سه سال پس از آن بهره مند می شوند.”

هنگامی که بیمار تحت MRI قرار گرفت و علائم پارگی ایمپلنت را در تصویربرداری مشاهده کرد ، اتفاق نظر این است که بیمار باید برای جابجایی ایمپلنت به جراح پلاستیک خود مراجعه کند. اما پارگی تنها زمان لازم برای جایگزینی ایمپلنت نیست. “دلیل دیگر در نظر گرفتن تعویض ایمپلنت پستان ، حتی اگر هیچ مشکلی با خود ایمپلنت وجود ندارد ، ترجیح بیمار است. به عنوان مثال ، کسانی که به دنبال شکل یا اندازه دیگری هستند ممکن است جایگزینی را بخواهند. “دکتر ماریون می گوید.

آیا نگه داشتن ایمپلنت های خود در بیش از 10 سال خطرناک است؟
به طور کامل مشخص نیست که چرا برخی از کاشت های زنان می تواند برای دهه ها بدون مشکل باشد و برخی دیگر زودتر دچار این مشکلات می شوند. با این حال ، اگر طبق توصیه FDA برای گرفتن MRI هر چند سال یکبار و نتایج شما نشان می دهد که پارگی ندارید ، حفظ ایمپلنت در بدن شما ایمن تلقی می شود.

دکتر ماریون می گوید: “ما در حال حاضر شواهدی نداریم که گذاشتن ایمپلنت قدیمی که در غیر این صورت دست نخورده و بدون وجود مسئله واضح باشد ، بیمار را دچار مشکل خواهد کرد.” با این حال ، از مطالعات طولانی مدت ، ما می فهمیم که دلایل رایج تری که باعث می شود بیمار برای بزرگ شدن مجدد پستان به اتاق عمل برگردد ، آرزوی آنها برای نتیجه متفاوت است. “

آیا روشهایی وجود دارد که بتواند به مرور از بروز عوارض کاشت جلوگیری کند؟
در حالی که هر جراح پلاستیک توصیه هایی را در مورد بهترین روشهای نگهداری ایمپلنت پستان به بیماران خود ارائه می دهد ، این امر واقعاً به خود ایمپلنت بستگی دارد. وی گفت: “من معتقدم انتخاب ایمپلنت متناسب با قفسه سینه بیمار [width] یا ابعاد سینه بومی می تواند به جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است به مداخلات جراحی زودتر نیاز داشته باشد ، کمک کند. ” “به عنوان مثال ، کاشت بسیار گسترده برای قاب بیمار می تواند منجر به تحریف یا کشش ایمپلنت در بافت ها و در نتیجه نشستن آن از سینه به کنار در نزدیکی زیر بغل شود.”

دو توصیه خاص دیگر که دکتر ماریون در هر ویزیت بعدی به بیماران ارائه می دهد استفاده از سوتین به سبک زیر سیم ، به ویژه هنگام انجام تمرینات قفسه سینه یا آهسته دویدن ، و همچنین مصرف آنتی بیوتیک قبل از هرگونه اقدامات بعدی تهاجمی است. دکتر ماریون توضیح می دهد: “این فکر مقابله با اثرات جاذبه زمین و جلوگیری از کشش یا تحریف بافت های اطراف ایمپلنت است.” “مصرف آنتی بیوتیک [prior to any subsequent invasive procedures] تلاشی است برای جلوگیری از مسافرت باکتریها در خون و باعث آلوده شدن کاشت. ”

در نهایت ، طول عمر کاشت پستان در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. بعضی از آنها برای بیش از یک دهه به جایگزینی احتیاج ندارند ، در حالی که برخی دیگر ممکن است زودتر به آن نیاز داشته باشند. مانند هر مورد دیگر ، مهم است که با دکتر خود مشورت کنید تا بهترین روش را برای شرایط خاص خود تصمیم بگیرید.

نظرات بیان شده در این مقاله از دیدگاه نویسندگان (نویسندگان) و جراحان است. آنها لزوماً نظرات و عقاید منتور را منعکس نمی کنند

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>