کامیلا مندس در مورد مقابله با اضطراب و ماندن عرق ریز در مجموعه “Riverdale”

ریوردیل ستاره کامیلا مندس در بازی و با اراده قوی و اعتماد به نفس ورونیکا لژ در CW سریال های پرطرفدار ، اما این بازیگر 26 ساله در مورد چگونگی فاصله زندگی واقعی از داستان تلویزیونی اظهار نظر کرده است. مانند همه ما ، ستاره جوان وزن سال گذشته را احساس کرده است و در حال یافتن راه های جدیدی برای پیمایش در یک جهان در حال تغییر و محیط کار در طی همه گیری است. در اینجا ، او یک دقیقه طول می کشد تا با آن جبران کند نیوبایتی و بهترین نکات خود را برای کنار آمدن با اضطراب و ماندن در عرصه و خلوص بدون عرق به اشتراک می گذارد.

NewBeauty: شما در مورد اضطراب خود در طول یک سال گذشته آزاد بوده اید. اکنون چگونه با اضطراب خود کنار می آیید؟

کامیلا مندس: ما داریم به آن وارد می شویم! بله ، من امسال بیشتر از گذشته اضطراب داشتم. راه حل من از اواخر تلاش برای مدیتیشن مداوم تر است ، یا هر زمان که احساس می کنم مشکلی پیش می آید یا احساس می کنم بسیار پراکنده هستم و ضربان قلبم همه جا است ، سعی می کنم 10 دقیقه وقت بگذارم در تریلر من فقط برخی از تمرینات تنفسی را انجام دهم و تمرکز خود را اخیراً انجام دهم. بنابراین ، این نوعی بهترین ابزار برای اضطراب من بوده است. من این کار را در پاسخ به افزایش ضربان قلبم انجام می دادم ، اما اکنون سعی می کنم این کار را به عنوان یک اقدام پیشگیرانه انجام دهم.

توجه: دلیل این سوال من این است که احساس می کنم واقعاً در حال حاضر در بین افراد زیادی طنین انداز است. همه ما به نوعی تجربه مشابهی را تجربه می کنیم.

سانتی متر: بله ، من فکر می کنم با وجود همه کنترل های کنترل وجود دارد ، چیزهای زیادی در حال حاضر از کنترل ما خارج است و اتفاقات زیادی در جهان می افتد که واقعاً ترسناک است. بله ، من فکر می کنم این باعث می شود ما به نوعی زمین خود را از دست بدهیم.

توجه: شما مجبور بودید در فصل چهارم فیلمبرداری را متوقف کنید ریوردیل سال گذشته و در دوره COVID به فیلم پنجم بازگشت. چگونه این امر باعث تغییر روند فیلمبرداری شما شد؟

سانتی متر: چیزهای زیادی وجود دارد که متفاوت است ، کل روحیه مجموعه متفاوت است. شما می دانید که اعضای خدمه برای ما مانند یک خانواده هستند و اکنون همه ما باید در حباب های خودمان باشیم و واقعاً قرار نیست با افراد سر صحنه تعامل داشته باشیم و فاصله خود را حفظ کنیم. بنابراین این نوعی احساسات است که تغییر می کند ، اما ما با آنچه به ما داده می شود تمام تلاش خود را می کنیم و به نوعی می فهمیم که این مدتی است که درست است تا زمانی که اوضاع به حالت عادی برگردد.

توجه: با نگاهی به گذشته از مارس 2020 تا امروز ، آیا روند زیبایی شما اصلاً تغییر کرده است؟ آیا کاری هست که الان انجام دهید یا الان انجام ندهید؟

سانتی متر: الان بیشتر حمام می کنم. این چیزی است که در روال من کاملا جدید است. این کاری است که شب ها قبل از خواب زیاد انجام می دهم. من به سختی می توانم زود بخوابم ، نه به این دلیل که خواب سختی دارم ، اما به دلیل اینکه قبول می کنم روز به پایان رسیده است. من در جایی که این برنامه را روی تلفن خود به نام Forest بارگیری کردم ، این کار را انجام می دهم ، این کار به شما کمک می کند مانند هر زمان که احساس می کنید کمی به تلفن خود چسبیده اید ، از تلفن خارج شوید. شما یک تایمر روی این برنامه تنظیم کرده اید ، و همچنین یک درخت رشد می کند ، نه در زندگی واقعی ، بلکه یک درخت را در برنامه رشد می دهد تا نمایانگر زمانی باشد که برای خود اختصاص داده اید. بنابراین ، قطع ارتباط خوب است. من آن را برای 20 دقیقه تنظیم می کنم و سپس حمام می کنم. و این برای من قبل از خواب خیلی خوب بوده است که شروع به پیچیدن و آماده شدن برای خواب می کنم.

توجه: انتخاب های مراقبت از پوست در جزیره کویر چیست؟ بدون چه چیزی نمی توانی زندگی کنی؟

سانتی متر: اگر من در یک جزیره بیابانی بودم ، احساس می کردم واقعاً به برخی از ضد آفتاب ها احتیاج دارم ، اما نمی خواهم ضد آفتاب را انتخاب کنم زیرا این جواب خسته کننده است. من واقعاً با کرم مدیر عامل یکشنبه رایلی وسواس دارم. این عطر مانند رایحه نارنجی عالی است و یک کرم غلیظ و غلیظ است. این یک مرطوب کننده عالی در شب است.

توجه: شما همچنین با Secret Deodorant کار می کنید. هنگامی که سر صحنه فیلمبرداری هستید چگونه به شما کمک می کند تا خونسرد بمانید؟

سانتی متر: خیلی کمک می کند. من در پاسخ به استرس قطعاً عرق می کنم و بدیهی است که در صحنه فیلمبرداری یک محیط واقعاً استرس زا است به این معنا که همه در هر دقیقه یک مایل حرکت می کنند ، و در هنگام حضور در صحنه سریال کسری زمان زیادی وجود ندارد. من عاشق راز هستم زیرا فاقد آلومینیوم است و 48 ساعت از بو محافظت می کند ، بنابراین می توانم آن را بپوشانم و احساس خوبی برای روز داشته باشم ، زیرا می دانم که وقتی واقعاً نزدیک هستم عرق نمی ریزم و احساس بوی بد می کنم به همبازی هایم

توجه: آخرین سوال آیا تا به حال تحت تأثیر TikTok یا سایر رسانه های اجتماعی قرار گرفته اید که بخواهید یک روند زیبایی را امتحان کنید؟

سانتی متر: اوه ، بله ، مطمئنا من همیشه چیزهایی را در تلفن خود در اینستاگرام ذخیره می کنم یا برای خودم یادداشت می کنم TikToks را امتحان کنم ، اما در واقع هرگز به آن دست نمی یابم. دوست دارم باور داشته باشم که سرانجام چنین خواهم کرد ، بنابراین فقط آنها را برای خودم می فرستم. من یک تن چیز ذخیره شده دارم

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>