کریستی برینکلی با این عصای مجسمه سازی 89 دلاری برای گردن جوان تر ، قسم می خورد

کریستی برینکلی ، سوپرمدل که به زیبایی بی انتها شهرت دارد ، یکی دو چیز را در مورد جوان جلوه دادن همه چیز می داند. و از نظر آخرین اقدام شغلی 67 ساله ، یک عصای پیکر تراشی 89 دلاری ممکن است ربطی به آن داشته باشد.

امروز اعلام شد ، Brinkley در حال حاضر سفیر برند و شریک حقوق صاحبان سهام SBLA است ، مارک مراقبت از پوست که به دلیل وسایل مجسمه سازی در خانه معروف است ، از جمله میله های گردن ، چانه و فک.

این مارک که قبلاً به عنوان اسپنسر بارنز LA شناخته می شد ، به نام گریمور سابق Meghan Markle که همچنان یکی از سهامداران اقلیت است ، نامگذاری شد و اخیراً نام تجاری خود را به SBLA تغییر داد و مدیر عامل و موسس آن Randi Shinder در راس آن قرار گرفت. در نقش جدید خود ، Brinkley در زمینه نوآوری ها و فرمول های جدید برند در کنار Shinder همکاری خواهد کرد.

“صنعت زیبایی پر از وعده های جوانی ابدی است و مجموعه ای از محصولات ادعا می کنند که آرزوها را برآورده می کنند. اما هیچ کس برای گردن ، چانه و خط فک چیزی که واقعاً م workedثر باشد را نداشت. بلافاصله دوستان نزدیک من و من عصای گردن اصلی را امتحان کردیم ، نتایج را دیدیم – فکر می کنم باورنکردنی است اگر خودم آن را تجربه نکنم ، “گفت: برینکلی در انتشار.

Wand همچنان به فروش کامل این برند ادامه می دهد و دارای نوک گلوله ای از جنس استنلس استیل است تا یک “دوز بدون هوا” قوی از مواد ضد پیری را در پوست لطیف پخش کند. با این حال ، برینکلی می گوید یاهو کارهای ضدپیری او بیشتر از ابزار نسل بعدی است. وی با اشاره به گردن خود گفت: “با افشای کامل ، من به متخصص پوست خود می روم تا این موارد را بدست آورم.” “این نقطه من برای بوتاکس است. و همانطور که می بینید ، من باید این کار را انجام دهم ، اما باید منتظر بمانم اما در این فاصله … من از اینها استفاده می کردم و از نتایج بسیار راضی هستم. “

در انتشار ، برینکلی خاطرنشان کرد که SBLA کاملاً با فلسفه و هدفش از دستیابی “راه حل های مقرون به صرفه و غیرتهاجمی به دست زنان و مردان” هماهنگ شده است ، به ویژه در زمانی که مردم بیشتر و بیشتر بزرگنمایی می کنند تماس می گیرد و نمی تواند از خانه برای معالجه خارج شود. ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>